Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Microgynon 21 / Rigevidon / Stediril 30 / Levomine

Poprzedni temat «» Następny temat
Microgynon 21 / Rigevidon / Stediril 30 / Levomine
Autor Wiadomość
Guzik 

Wysłany: Wto 14 Cze, 2016 19:38 

Aldona - ile dni trwała przerwa? Którego dnia dostałaś krwawienia?

roniika 

Wysłany: Pon 11 Lip, 2016 19:13 

Czy ja moge brac tizanor jak biorę microgynon? Lekarz zapisal mi jedna tabletke na noc?

Guzik 

Wysłany: Pon 11 Lip, 2016 19:27 

roniika, a pytałas lekarza?
ogólnie nie zaleca się stosowania tego leku podczas brania leków antykoncepcyjnych i trzeba to omówić z lekarzem:
Cytat:
Nie zaleca się jednoczesnego podawania tych leków ze względu na znaczny wzrost stężenia tizanidyny we krwi, a tym samym ryzyka wystąpienia spadku ciśnienia tętniczego, bradykardii, osłabienia, splątania, zapaści

wg strony Min. Zdrowia http://bil.aptek.pl/servlet/interakcje/int_start

roniika 

Wysłany: Pon 11 Lip, 2016 19:50 

No właśnie przeczytałam ulotkę dopiero w domu :/ a on nic nie wspominał... chyba odpuszczę sobie. Dzieki:)

zarzyczka1 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro 24 Sie, 2016 05:53 

No i ja znowu wariuję. Tabletki ostatnia w poniedziałek. Dzisiaj mam maluteńkie plamienia, ale nic nie wydostaje się na zewnątrz, bo śluzu brak.
Nie wiem czy to ja tak dziwnie reaguję na tabletki.
Na dodatek rozstałam się z tym chłopakiem i mam totalny mętlik w głowie.
Własciwie to sama nie wiem czym ja się tak martwię. Zbliżenie było jedno, tabletki brane, tylko ponieważ z pierwszą miałam wątpliwości co do wchłonięcai to dodatkowo prezerwatywa. A, że facet stwierdził, że on tak nie umie to koniec był całkowicie poza.
ale ja oczywiście naczytałam się o preejakulacie.

12 dni po zrobiłam betę. czekam na wyniki. Chyba już będą wiarygodne....
Rozsądek mi mówi, że się zamartwiam, bo facwt okazał się jaki się okazał. Kiedy było okej to bałam się, że tak powiem umiarkowanie.

Dziewczyny przepraszam za ten post, ale mi po prostu nerwy siadają.

Guzik 

Wysłany: Sro 24 Sie, 2016 07:17 

zarzyczka1, nic Ci nie napiszę mądrego. Twoje plamienie jest w porządku, to nic dziwnego. Seks najwyraźniej nie jest jeszcze dla Ciebie, bo za dużo zdrowia Cię to kosztuje.

A na koniec - nie pisz o tej samej sprawie w wielu tematach.

zarzyczka1 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro 24 Sie, 2016 12:25 

Faktycznie rozpisałam się kilku tematach. Przepraszam.
Beta negatywna<1 w 12 dni po zbliżeniu.

czy już jest w miarę wiarygodna?

Guzik 

Wysłany: Sro 24 Sie, 2016 12:27 

zarzyczka1, jest.
Poza tym nie miałaś jak zajść w ciążę ;)

Zielona 

Wysłany: Sro 24 Sie, 2016 13:04 

Guzik napisał/a:
zarzyczka1, jest.
Poza tym nie miałaś jak zajść w ciążę ;)

Z tym ze wiarygodne to sie akurat nie zgodze, mnie ciaza nie wychodzila w 12 dni po, w 14 baaardzo slabiutko
Za to zgadzam sie, ze nie ma co panikowac

Guzik 

Wysłany: Sro 24 Sie, 2016 13:08 

Zielona, a to przepraszam, coś źle zapamiętałam.
Po prostu dziewczynie chyba i tak nie pomożemyZielona, w rozterce...

Zielona 

Wysłany: Sro 24 Sie, 2016 13:52 

Guzik napisał/a:
Zielona, a to przepraszam, coś źle zapamiętałam.
Po prostu dziewczynie chyba i tak nie pomożemyZielona, w rozterce...

Spoko, uswiadamiam, zeby nie wierzyc prodecentom ktore mowia o 7 dniach od zaplodneinia itp. Imho tak zeby byc pewnym to te 14 minimum. A pomoc, to raczej nie pomozemy, kwestia myslenia a nie fizjologii ;-)

zarzyczka1 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pon 29 Sie, 2016 09:17 

Dziewczyny ja wiem, że racjonalnie patrząc nie ma co panikować. Rozum swoje a panika swoje w tym wypadku.

Krwawienie z odstawienia było wprawdzie krótkie, ale było.

Poza tym ja robiłam nie test z apteki tylko z krwi w laboratorium, więc one też są bardziej wiarygodne, prawda?

A co do tego że nie jestem gotowa do seksu. To trochę inaczej, bo do póki wszystko było okej to ja się nie denerwowałam, tylko rozleciało się akurat w takim momencie i tak głupio, że chyba ja jakoś ogólnie to to w ten sposób odchorowuję.

Guzik 

Wysłany: Pon 29 Sie, 2016 09:21 

zarzyczka1, nie magluj ciągle tego samego, bo nic Ci nie pomożemy.

ajrisz2 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro 31 Sie, 2016 10:46 

Witam. Mam pytanie. Od 10 lat biorę microgynon 21. Od 4 dni biorę doksycykline. Wczoraj kochałam sie z chłopakiem w taki sposób ze kilka minut bez prezerwatywy a potem normalnie w prezerwatywie. Skończył po następnych kilku minutach. Teraz się zastanawiam czy musze się jakoś bardzo martwic ? Doksycykline podobno obniża działanie tabletek ale czy tak bardzo ze bez wytrysku może grozić ciąża ? Czy mam iść po tabletkę po ?

Botica 

Wysłany: Sro 31 Sie, 2016 12:48 

ajrisz2, Ogolnie rzecz biorac nie ma zanczenia czy wytrysk byl w pochwie czy nie - cale nasze pokolenie to dzieci zrodzone na stosunku przerywanm. Doksycklina blokuje wchlanianie tabletek w ukladzie pokarmowym (z tego wzgledu np. nie wplywa na dzialania plastrow lub krazkow). To tak jabys nie wziela tabletki.

Nie wiem tez jak odpowiedziec na pytanie czy bardzo obniza? Czy mozna byc bardzo w ciazy czy tylko troche? :P No obniza, nie ku temu watpliwosci. Ja bym brala tabletke po. A na przyszlosc pamietaj o prezerwatywie.

Odpowiedz do tematu