Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Miesiączka, sex, wytrysk lub nie i ciąża

Poprzedni temat «» Następny temat
Miesiączka, sex, wytrysk lub nie i ciąża
Autor Wiadomość
Rosemary 

Wysłany: Nie 02 Sty, 2011 12:21 

Uff :) no to fajnie! Powodzenia i uważaj następnym razem ;)

Foto jak malowane

rappogodzinach 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie 26 Lut, 2012 21:08 

Dziewczyny ja słyszałam wiele opinii, czytałam wiele poradników pytałam wielu lekarzy i każdy mówił to samo - zapłodnienie najbardziej możliwe jest podczas okresu. Czemu? Sama nie wiem i nie umiem do tego dojść, ale tak jest. Znam kilka dziewczyn które na miesiączce wpadły i teraz chcąc albo nie są mamusiami...

desiree 

Wysłany: Nie 26 Lut, 2012 21:16 

rappogodzinach napisał/a:
zapłodnienie najbardziej możliwe jest podczas okresu. Czemu?

wielu lekarzy czyli pewnie jednego, nie? :P

dziwne, że właśnie najczęściej zachodzi się w ciążę ~dwa dni przed owulacją, niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, chodzi tu o śluz, w którym zależnie od odczynu żywotność plemników jest różna, kiedy jest śluz plodny to mogą żyć do 7 dni, kiedy jest niepłodny, żyją góra dwa dni. mi jakoś nikt nie mówił, żeby zapłodnienie podczas okresu było najbardziej możliwe, aczkolwiek JEST to możliwe. ;) i podaj tytuły tych poradników, z opinii wielu ludzi nie można zajść w ciążę przed pierwszą miesiączką (co też jest bzdurą), a kwestię wielu lekarzy zostawiam.

Guzik 

Wysłany: Nie 26 Lut, 2012 21:40 

rappogodzinach napisał/a:
Czemu? Sama nie wiem i nie umiem do tego dojść, ale tak jest.

no jak tyle czytałaś i pytałaś i nie wyjaśniłaś wątpliwości?

Lekarz na pewno znałby odpowiedź - czasem trafia sie krótszy cykl i owulacja jest wcześniej. A plemniki żyją kilka dni.

natalia_lila 

Wysłany: Nie 26 Lut, 2012 21:40 

Mi się wydaje że wszystko zależy od długości cyklu i trwania miesiączki. Jeżeli ma się krótkie cykle i 7-8dniowe miesiączki, to wiadomo że jak się będzie współżyło ostatniego dnia miesiączki to jest dużo większe prawdopodobieństwo ciąży, nawet "podczas okresu".

liska 

Wysłany: Pon 27 Lut, 2012 09:25 

No i nie każde krwawienie jest miesiączką. Ba, przy odrobinie pecha można pomylić krwawienie około owulacyjne, z okresem.

www.shapshaptravel.com

alamakota 

Wysłany: Pon 27 Lut, 2012 09:36 

Ano właśnie, mnie się wydaje, że te ciąże "miesiączkowe" to tak naprawdę są z krwawień śródcyklicznych... Btw uprawiacie seks w czasie okresu? :hitler:

Botica 

Wysłany: Pon 27 Lut, 2012 09:45 

alamakota napisał/a:
Ano właśnie, mnie się wydaje, że te ciąże "miesiączkowe" to tak naprawdę są z krwawień śródcyklicznych

Niekoniecznie. Pomimo dosyc regularnych krwawien zdarzaly mi sie ktorsze cykle po 16-18 dni + 7 dni krwawienia. Nie robilam obserwacji, byc moze byly to cykle bezowulacyjne, ale jesli nie to w takim przypadku o wpadke nie trudno.

alamakota napisał/a:
uprawiacie seks w czasie okresu

Byl juz taki temat i ogolna tendencja jest 'nie, no chyba ze nie ma innego wyjscia'.

szlukowski 

Wysłany: Nie 04 Mar, 2012 17:15 

To i ja się podłączę pod ten temat.

Witam wszystkich, na wstępie zaznaczę że czytam to forum już od pewnego czasu, jednak dopiero teraz zdecydowałem się napisać swojego pierwszego posta.

Otóż, mam następujące pytanie: wraz z moją lubą kochaliśmy się ostatnio +/- 2 tygodnie temu, zabezpieczaliśmy się podwójnie - dla niej globulka Patentex Oval, dla mnie Durex extra safe. Była to nasza piąta próba od pierwszego razu (mojego i jej), nie nastąpiły żadne nieprzewidziane problemy w stylu zsuniętej/pękniętej/wylanej do środka gumki, mimo że wytrysk był w środku i zaraz potem się wycofałem.

Zwróciliśmy też uwagę na prawidłowe użycie naszych "środków zaradczych", czyli 15 minut dla globulki i bardzo ostrożne i ścisłe dopasowanie gumki. Jednak, mojej lubej okres spóźnia się 3 dzień, dodam tylko że miewała problemy z regularnością i czasem trwania cykli, a według naszych wspólnych obliczeń - były to jej dni płodne; czy jest się czym martwić, czy raczej za mocno panikujemy?

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

Zielona 

Wysłany: Nie 04 Mar, 2012 17:21 

Szlukowski dwie poprawnie użyte metody uznaje się za odpowiednie zabezpieczenie :-)
Spokojnie, 3 dni to nawet przy regularnych miesiączkach niewiele, a jak ktoś ma nieregularne to już w ogóle nie ma o czym mówić. Do tego jeśli będzie się stresować to może się to jeszcze bardziej przesunąć.
Wdech-wydech i spokój ;-)

szlukowski 

Wysłany: Nie 04 Mar, 2012 17:37 

Dzięki wielkie :)

A propos, na wszelki wypadek zrobiliśmy dzisiaj jeszcze test i wynik jest ujemny, więc oboje jesteśmy spokojniejsi i pewnie to, co powinno nastąpić - niebawem nastąpi.

szlukowski 

Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012 10:06 

Podbijam temat; sytuacja jest podobna do poprzedniej, z tym, ze tym razem mieliśmy tylko jedno zabezpieczenie które nie zawiodło - gumka nie pękła, ani nie zsunela się, ponadto nie kończyłem w środku... okres powinien być wczoraj a tu cisza... Ostatnio jakieś 2 tygodnie żyjemy dość intensywnie (w sensie zajęć, pracy i stresów), czy to może być przyczyna opóźnienia? Nie wiem niestety czy były to dni plodne, czy nie. Jest się czego bać?

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012 10:40 

szlukowski napisał/a:
żyjemy dość intensywnie (w sensie zajęć, pracy i stresów), czy to może być przyczyna opóźnienia?

tak
szlukowski napisał/a:
Jest się czego bać?

nie

Girl 

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013 19:18 

Hej dziewczyny. Mam pytanie. Mam 30/31 dniowy cykl. 7 dnia cyklu kochalam sie z moim narzeczonym. Wszedl ns chwile bez prezerwatywy, wykonal 3 czy 4 pchniecia po czym wyszedl i zalozyl prezerwatywe. Potem kochalismy sie jeszcze jakies kilka minut. Czy jest mozliwosc zajscia w ciaze?

liska 

Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013 20:18 

imho jest

www.shapshaptravel.com

Odpowiedz do tematu