Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Miesiączka, sex, wytrysk lub nie i ciąża

Poprzedni temat «» Następny temat
Miesiączka, sex, wytrysk lub nie i ciąża
Autor Wiadomość
Girl 

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013 21:40 

Nawet jesli wszedl we mnie tylko na chwile na poczatku stosunku a potem doszedl w prezerwatywie? Skoro mam cykk 31 dniowy to czy 7 dzien nie jest dniem nieplodnym?

Zielona 

Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013 21:44 

O ile nie prowadzisz obserwacji cyklu nie można stwierdzić czy był to dzień płodny czy nie. Nie wiemy też czy był preejakulat czy nie. Szansa jest, niewielka ale jest.
Jak wiesz lepiej czemu pytasz?

Finka 

Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013 21:44 

Girl, nie prowadząc obserwacji tak naprawdę o dniach płodnych i niepłodnych to na dwoje babka wróżyła.. kalendarzyk nie jest metodą.

szlukowski 

Wysłany: Wto 08 Gru, 2015 22:19 

Witajcie, od dłuższego czasu nie było mnie tutaj na forum, ale potrzebuję rady, a nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytania po przekopaniu kilkudziesięciu różnych forów - otóż, mieliśmy z moją Panią wypadek z pękniętą gumką, no i pech chciał, że wydarzyło się to na krótko przed dniami płodnymi, bo jakieś 4-5 dni przed nimi, konkretnie w piątek 20.11, a planowana owulacja miała nadejść ok. 23.11 - obserwujemy to od jakiegoś czasu i widać regularność, ale (prawdopodobnie) przez przeziębienie i męczący tryb życia (sobotnia całonocna i do tego - dość stresująca praca mojej Pani) i stosowane w tym celu gripex i ibuprom przesunęły się na 24-25.11, objawy standardowe - zawsze czuje bóle podbrzusza i teraz wypadły po prostu później niż zakładaliśmy.

Wiem, że nikt z Was nie ma kryształowej kuli, ale może ktoś będzie w stanie mi odpowiedzieć mi na kilka pytań:

- jaki wpływ mają w/w lekarstwa na owulację i jej ewentualny termin?

- czy takie 1-2 dniowe przesunięcie owulacji automatycznie oznacza przesunięcie okresu? Cykle od jakiegoś czasu się Jej wydłużyły z 28 do 30 dni, czy to może mieć znaczenie?

- jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w takich warunkach? Nadmieniam, że moja Pani pali papierosy w dużych ilościach, nie wiem, czy ma to znaczenie.

Dodam, że pierwszych objawów ciążowych nie widać póki co, teoretycznie przy założeniu 30 dniowego cyklu powinny pojawić się jutro, ale wiem od Niej, że w niedzielę rano pobolewały ją jajniki przez kilka godzin.

Z góry dziękuję i pozdrawiam Wszystkich ;)

Guzik 

Wysłany: Wto 08 Gru, 2015 22:32 

1-2 dni to dosyć małe przesunięcia, mogą się pojawić nawet bez przeziębienia. A choroba może wpływać na cykl.
A prawdopodobieństwo to 50% - albo jesteście w ciąży, albo nie :P
Niestety,poza testem nic na to pytanie nie odpowie.

mts 

Wysłany: Wto 31 Maj, 2016 22:30 

Up: Odnośnie testów to powiem wam dziewczyny, że w moim przypadku najlepiej od wszystkiego co dostępne na rynku zadziałała soda oczyszczona. Test renomowanej marki wykazywał, iż nie jestem w ciąży. Natomiast soda w zetknięciu z moczem pieniła się do granic możliwości. Najlepszy i najtańszy domowy sposób.
Ostatnio zmieniony przez mts Wto 12 Lip, 2016 07:35, w całości zmieniany 1 raz  

magribi 

Wysłany: Sro 01 Cze, 2016 09:36 

mts napisał/a:
Up: Odnośnie testów to powiem wam dziewczyny, że w moim przypadku najlepiej od wszystkiego co dostępne na rynku zadziałała soda oczyszczona. Test renomowanej marki wykazywał, iż nie jestem w ciąży. Natomiast soda w zetknięciu z moczem pieniła się do granic możliwości. Najlepszy i najtańszy domowy sposób.

Szkoda tylko, że nie potwierdzony naukowo.

kalarepa150
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Lip, 2016 08:40 

Testy ciążowe można kupić w aptece za nie duże pieniądze,a nie babrać się jakaś sodą oczyszczoną :lol: :lol: :lol:

szlukowski 

Wysłany: Sro 01 Lut, 2017 07:54 

Witajcie. Mam problem - chciałem Was zapytać, czy komuś z Was zdarzyła się ciąża mimo prawidłowo stosowanej prezerwatywy, która nie pękła ani się nie zsunęła? Kochaliśmy się w tym miesiącu kilka razy z moją Panią, także w dni płodne (prowadzimy obserwacje), ale nie mieliśmy żadnych ryzykownych sytuacji, dodam że za każdym razem sprawdzamy, czy nie było jakichś uszkodzeń i nigdy nic się nie wydarzyło, a tu okres spóźnia się już 4 dzień, od piątku moją Ukochaną pobolewa podbrzusze jak na okres, który tak jakby "nie może wystartować". Nie mieliśmy też żadnej sytuacji typu niezabezpieczone wejścia, a podczas tego cyklu ogólnie było też wrażenie "suchości", nawet w dni płodne, jest się czym martwić?

Guzik 

Wysłany: Sro 01 Lut, 2017 07:56 

Zróbcie test i wszystko będzie jasne, nie jesteśmy w stanie stwierdzić ciąży na odległość :)
Prezerwatywa nie daje 100% pewności zabezpieczenia przed ciążą, trzeba się z tym liczyć.

szlukowski 

Wysłany: Sro 01 Lut, 2017 08:26 

Dzięki za informacje, ja sam szczerze mówiąc wątpię, żeby była taka możliwość że jednak zobaczymy na teście dwie kreski, głównie chodzi mi o te objawy suchości i te bóle na kilka dni przed - przeważnie cały cykl zamykał się w 27-28 dni, sporadycznie 29, teraz trwa 31 i niepokoję się o tyle, że moja Ukochana ma problemy z tarczycą i prawdę mówiąc nie wiem, czy to ma związek.

Guzik 

Wysłany: Sro 01 Lut, 2017 08:35 

szlukowski, objawy, które opisujesz niczego nie zmieniają w mojej poradzie. Gdyby ciążę dało się stwierdzić na podstawie suchości i bóli nikt nie wymyślałby testów ciążowych ;)

Przesunięcie krwawienia do 7 dni jest w normie i może mieć wiele przyczyn.

Mimu 

Wysłany: Sro 01 Lut, 2017 10:16 

cześć szlukowski,
szlukowski napisał/a:
Ukochana ma problemy z tarczycą i prawdę mówiąc nie wiem, czy to ma związek.

tak, zaburzenia cyklu mogą wynikać z chorób tarczycy, np. niedoczynności. I tak jak pisze Guzik, tygodniowe przesunięcia mieszczą się w normie. nikt nigdy nie może Ci powiedzieć na 100 %, jednak z tego co piszesz, nie sądzę, żeby z tego była ciąża.

Niniel 

Wysłany: Sro 01 Lut, 2017 12:52 

Wiecie co? Mnie nie przestaje zadziwiać, że ludzie wolą gdybanie w internecie niż zrobienie testu.
A co by było, gdybyśmy napisały, że "ooo ta suchość i te bóle to zdecydowanie ciąża"? No bo np. mnie, i tu piszę zupełnie serio, na początku ciąży brzuch pobolewał jak na okres.

In each relationship it's not
About love.
Just another funeral and
Just another girl left in tears.

Mimu 

Wysłany: Sro 01 Lut, 2017 16:16 

Niniel napisał/a:
Wiecie co? Mnie nie przestaje zadziwiać, że ludzie wolą gdybanie w internecie niż zrobienie testu.

Niniel, bez tej potrzeby antyforum by nie istniało. :P jak się mocno o cos obawiasz, to możesz nieraz szukac potwierdzen, ze będzie dobrze, gdzie się da. :)

Odpowiedz do tematu