Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Miesiączka, sex, wytrysk lub nie i ciąża

Poprzedni temat «» Następny temat
Miesiączka, sex, wytrysk lub nie i ciąża
Autor Wiadomość
szlukowski 

Wysłany: Pon 13 Mar, 2017 18:16 

Trochę offtop, ale zapytam - czy komuś z Was zdarzyło się, żeby gumka pękła już po stosunku? Mam tak w zwyczaju, że po nim sprawdzam czy nie było jakichś problemów, no i sytuacja wygląda tak: w ubiegłą sobotę, tj. 11.03 kochaliśmy się w prezerwatywie Unimil Skyn, zaraz po poszedłem do łazienki żeby sprawdzić czy nie było jakichś pęknięć no i w trakcie sprawdzania, po zawiązaniu i ściśnięciu gumki usłyszałem delikatny trzask; wtedy na wysokości tego "węzła" zobaczyłem małą dziurkę; wydaje mi się raczej mało prawdopodobne żeby powstała w trakcie, myślę, że gdyby powstała wcześniej to na pewno gumka by się po prostu rozdarła. Tak czy inaczej, do dni płodnych zostało jeszcze trochę czasu (dokładnie sprawdzamy objawy, po ponad roku obserwacji regularnych cykli teoretycznie powinny wypadać w czwartek-piątek), więc od hipotetycznego wypadku do owu dzieli nas 6 dni; zaznaczam, że zawartość gumki pozostała na swoim miejscu aż do momentu sprawdzenia. Miał ktoś z Was taką sytuację? Powinienem zacząć się martwić?

Mimu 

Wysłany: Pon 13 Mar, 2017 19:14 

szlukowski napisał/a:
dokładnie sprawdzamy objawy, po ponad roku obserwacji regularnych cykli teoretycznie powinny wypadać w czwartek-piątek), więc od hipotetycznego wypadku do owu dzieli nas 6 dni; zaznaczam, że zawartość gumki pozostała na swoim miejscu aż do momentu sprawdzenia

szulowski, sam sobie odpowiedziales :)

Guzik 

Wysłany: Pon 13 Mar, 2017 19:25 

szlukowski, pewnie pękła od wiązania, gumka po zużyciu traci trochę swoich własciwości.
Ciąży bym się nie bała, :)

Odpowiedz do tematu