Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Milvane

Poprzedni temat «» Następny temat
Milvane
Autor Wiadomość
foxy
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Lip, 2008 11:36 

bajeczka80, o milvane mamy tylko ten watek.
bajeczka80 napisał/a:
o tych yasmin to sie juz chyba kazdych boje,

dlaczego? skoro bylo ci na nich zle, to nie znaczy, ze inne tabletki tez beda takie. nie martw sie na zapas, tylko poczekaj ;)

Cytat:
jeszcze jedno czy wam lekarz tez powiedział przy braniu tych pigułek zeby nie robic 7 dniowej przerwy tylko brac kolejne opakowanie?

zalezy z jakich tabletek zmieniasz i na jakie.

bajeczka80
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Lip, 2008 07:34 

zmieniłam z yasmin na milvane

nicolee
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Lip, 2008 13:56 yasmin na milvane

Hey, wlasnie wrocilam od ginekologa i tez zmienil mi tabletki z yasmin na milvane... nie wiem co o tym myslec... moze wybrac sie do innego ginekologa... po yasmine bola mnie lydki i ogolnie czuje sie strasznie odwodniona i oslabiona... tabletek z II i III generacji boje sie ze wzgledu na dzialanie androgenne :/ ale nie wiem czy przestawienie sie od razu na tabletki trojfazowe z dwu... jest dobrym rozwiazaniem...

bajeczka80
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Lip, 2008 14:01 Re: yasmin na milvane

nicolee napisał/a:
Hey, wlasnie wrocilam od ginekologa i tez zmienil mi tabletki z yasmin na milvane... nie wiem co o tym myslec... moze wybrac sie do innego ginekologa... po yasmine bola mnie lydki i ogolnie czuje sie strasznie odwodniona i oslabiona... tabletek z II i III generacji boje sie ze wzgledu na dzialanie androgenne :/ ale nie wiem czy przestawienie sie od razu na tabletki trojfazowe z dwu... jest dobrym rozwiazaniem...

u mnie sie nie przyjeły Milvane odstawiłam ogólnie przerwe od tabletek musze zrobic miałąm arytmie serca koszmar :(

Niamh
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Lip, 2008 15:24 

Bajeczka. Fakt, że u Ciebie się nie przyjęły nie znaczy, że każda z nas będzie je źle tolerować.
Nicolee. Ja milvane znosiłam bardzo dobrze, tabletki trójfazowe naśladują naturalny cykl kobiety... Spróbuj, a się przekonasz... Nie zakładaj z góry, że decyzja ginekologa jest błędna.
Pozdrawiam

bajeczka80
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Lip, 2008 16:02 

Niamh napisał/a:
Bajeczka. Fakt, że u Ciebie się nie przyjęły nie znaczy, że każda z nas będzie je źle tolerować.
Nicolee. Ja milvane znosiłam bardzo dobrze, tabletki trójfazowe naśladują naturalny cykl kobiety... Spróbuj, a się przekonasz... Nie zakładaj z góry, że decyzja ginekologa jest błędna.
Pozdrawiam

hallo ja napisałam, ze u mnie sie nie przyjeły;) po yasmin miałam tez arytmie i inne dolegliwosci. Nigdzie nie napisałam, ze Milvane tak działaja na kazda kobiete, pzdr :)

nicolee
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lip, 2008 12:19 

Nie wiem po prostu czy milvane sa dla mnie bo podobno nie zmnijaszaja krwawien ...a ze mnie w czasie okresu sie leje :( chcialam cos zmniejszajacego...
Niamh a Tobie dlaczego przepisano takie tabletki? na co dobrze wplywaja?
Pozdrawiam

[ Dodano: Czw 17 Lip, 2008 12:26 ]
Jeszcze dodam :) ... w tym miesiacu zrobilam wszystkie badania i wszystko w normie... a ginekolog stwierdzil ze moze tabletki nie sa dla mnie skoro zle je toleruje.... ale jak czytam na forach kazda z nas zmienia tabletki wielokrotnie az znajdzie jakas dopasowana dla siebie... a ja wczesniej bralam tylko microgynon <odstawilam ze wzgledu na nasilajace sie dzialanie androgenn:/> a teraz yasmin... po ktorym mam bole lydek, ktorych jak wiadomo nie nalezy chyba lekcewazyc... wiec nie wiem czemu lekarz od razu zalozyl ze juz tylko trojfazowe moga mi sluzyc, skoro jest jeszcze wiele innych z dwuskladnikowych...

foxy
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lip, 2008 15:36 

nicolee, ja najpierw proponowalabym nie histeryzowac, gdybac, bo podobno to czy tamto. Zacznij brac tabletki i wtedy sie okaze czy twoj organizm je dobrze toleruje czy jednak nie...
nicolee napisał/a:
a ginekolog stwierdzil ze moze tabletki nie sa dla mnie skoro zle je toleruje....

nie ma to, jak profesjonalne podejscie do pacjentki, tak samo to, o czym pisalam w temacie o yasmin.

nicolee
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lip, 2008 20:27 

zeby moj lekarz byl profesjonalista to bym nie gdybala... :|
a wiecie czemu bralam microgyynon? przez pomylke... jak sie potem okazalo... i nawet mnie nie przeprosil... na karcie w poradni mialam przepisany mercilon ... a na recepcie przez pomylke napisal microgynon :/ zenada doslownie... ehhh

Patka Emka 

Wysłany: Czw 17 Lip, 2008 20:44 

nicolee, no to zmień lekarza...

foxy
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lip, 2008 22:59 

nicolee, masz tyle wystarczajacych powodow, aby zmienic lekarza, tym bardziej, ze nie uwazasz go za profesjonaliste, nie czas o tym pomyslec ? ;)

nicolee
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Lip, 2008 15:18 

No i zmienilam ginekologa... poszlam w piatek prywatnie... wzial odemnie 90 zl.. bo stwierdzil ze nie ma wydac 10 zl... bez komentarza :/
Od razu w poczekalni zobaczylam ze jest zwolennikiem Yasmin <pelno plakatow, ulotek, notowal sobie nawet na jakims notesie yasmin :/ > i ze ma z tego jakis profity ze go przepisuje i sie nie mylilam... ale zrobilam przynajmniej dokladne badania. Oczywiscie przepisal mi 3 opakowania yasmin... chociaz mowilam mu, ze noga prawa mnie tak boli ze szok... ale coz widac malo go to obchodzilo, a gdy poprosilam go o tabletki z 3 generacji stwierdzil, ze nie poleca i juz...
wiec mam teraz recepte na milvane i yasmin...

foxy
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Lip, 2008 00:27 

a ja znow radze poszukac innego lekarza, skoro kolejny takie rzeczy odstawia ;)
czasem trzba sie wiele naszukac, aby trafic do dobrego lekarza. ja rowniez nadal szukam tego jedynego... ale sa osoby, ktore takiego lekarza znajduja, wiec bez obaw.
popytaj kolezanek, znajomych, moze ktos ma kogos do polecenia !

hope88 

Wysłany: Pon 21 Lip, 2008 09:22 

jak najszybciej szukaj innego już nawet to mnie zdziwiło

nicolee napisał/a:
poszlam w piatek prywatnie... wzial odemnie 90 zl.. bo stwierdzil ze nie ma wydac 10 zl... bez komentarza :/

jakby mało kasy brał :| :?

na twoim miejscu nie brałabym wszystkich 3 opakowań jeśli teraz nie masz przerwy to zdecyduj się na ten miesiąc na któreś i w tym czasie szukaj dalej innego gina

Patka Emka 

Wysłany: Pon 21 Lip, 2008 13:18 

nicolee, czym prędzej do pożadnego gina bo to jakieś szopki! z jakiego miasta jestes?

Cytat:
na twoim miejscu nie brałabym wszystkich 3 opakowań jeśli teraz nie masz przerwy to zdecyduj się na ten miesiąc na któreś i w tym czasie szukaj dalej innego gina

ja bym sama nic nie kombinowala, ew odstawila tabletki do czasu znalezienia pozadnego lekarza!

Odpowiedz do tematu