Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Milvane

Poprzedni temat «» Następny temat
Milvane
Autor Wiadomość
Magilla22
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Lip, 2008 14:53 


Ja MILVANE biore juz 3 lata i czuje sie po nich swietnie,miesiaczke mam teraz 3 dni a kiedys to bywalo ze nawet i 7 dni mialam
 
 
kr_ka_11
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Paź, 2008 10:24 kiedy mam wziac Milvane?


ostatnia wizyta u ginekologa ktory operowal mojego torbiela (w maju) skonczyla
sie wyjsciem z 3 receptami. na jedno opakowanie Milvane (na probe), druga na 6
opakowan i trzecia na 6 opakowan Yasmin ktore jeszcze zazywam (ostatnie
opakowanie z odpisu). Sugerowal mi przejscie z Yasmin na Milvane i powiedzial,
ze mam zaczac opakowanie normalnie, po 7 dniowej przerwie.

ze wzgledu na to, ze wtedy wykupilam uparcie Yasmin (czego chyba powoli
zaczynam zalowac), tamta recepta mi przepadla. Poszlam do ginekologa w
przychodni rejonowej po recepte na Milvane (wypisana przez mojego gina
stracila waznosc)i ten wczorajszy lekarz zalecil mi rozpoczac opakowanie tych
trojfazowaych od razu po zakonczeniu opakowania Yasmin.. no i zgluplam. czytam
tu na forum i wersji jest jeszcze wiecej, bo zdarzalo sie, ze ktos rozpoczynal
w pierwszym dniu krwawienia z odstawienia.

powiedzcie mi, od czego to moze zalezec. bo nie wiem co robic. wprawdzie do
zakonczenia Yasmin zostalo mi jeszcze dwa tygodnie, wiec teoretycznie mam czas
ale nie wiem co myslec. w necie nie ma ulotki tego milvane, jeszcze nie mam go
w reku ale tak czy inaczej zadziwiajaca jest roznica zdan w tej kwestii miedzy
dwoma lekarzami tej samej specjalnosci. od czego zalezy termin rozpoczecia
opakowania przy przejsciu z jednofazowych na trojfazowe?
nie mam pojecia skad takie rozbieznosci, mam zrobic wg zalecen tego ktoremu
bardziej ufam? czy moze mi ktos cos doradzic? bede bardzo wdzieczna.
 
 
Zielona 


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2007
Posty: 1294
Skąd: Olesno/Kraków
Wysłany: Czw 09 Paź, 2008 08:31 


Nie wiem dokladnie jak jest ze zmiana na trojfazowe, ale najbezpieczniej jest zawsze wziac bez przerwy.
_________________
"Kobieta musi mówić żeby wiedziała co myśli."
 
 
kr_ka_11
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Paź, 2008 11:08 


juz wszystko wiem, podeszlam do poprzedniego ginekologa ktory wtedy przepisal mi te pigulki i twierdzi, ze nie ma powodu nie robic przerwy bo poziom ktoregos tam hormonu w pierwszej fazie milvane jest taki sam jak w Yasmin. jakby byl mniejszy to wtedy uzasadnionym byloby rozpoczecie od razu.

boje sie troszke czy wiecej nie przytyje (przy Yasmin skoczylam z 49 do 54).

mam nadzieje, ze mi podejda.
pozdrawiam :)
 
 
kasienka21111
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lis, 2008 09:01 


witajcie ja zaczelam brac te tabletki milvane ale moj organizm dziwnie na nie reaguje musze ciagle nosic wkladki higieniczne bo leci mi ciagle jakas wydzielina w kolorze brazowym wczesniej bralam je ale to bylo 2lata temu i nic takiego niemialam a teraz mam na dodatek strasznie bola mnie piersi ze niemoge ich nawet dotknac niepolecam tabletek cilest po kilku tabletkach strasznie przytylam i nadodatek strasznie zaczelam owlosiewac co sie golilam to na nowo mi zaczelo rosnac niewspomne ze na rekach strasznie mi roslo ale niegolilam teraz juz niemam bo zucilam te tabletki biore milvane ale jak zrobilam sobie 2-letnia przerwe i zaczelam je znowu brac to dziwnie sie czuje
 
 
heidhr
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lis, 2008 09:25 


jezu, używaj interpunkcji na przyszłość ;)
to, że kiedyś ci milvane pasowały nie oznacza, że teraz będziesz je tak samo tolerować. które to twoje opakowanie? przez pierwsze 3 wszelki skutki uboczne są dozwolone, twój organizm musi się przyzwyczaić. jeśli wciąż będziesz miała plamienia i bóle piersi po 3 opakowaniach - zmiana tabsów.
kasienka21111 napisał/a:
niepolecam tabletek cilest

nie z czasownikami oddzielnie, a tabletek się w ogóle nie poleca - ogromna masa kobiet czuje się po nich rewelacyjnie.
 
 
kasienka21111
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lis, 2008 17:19 


o boze juz taka madra niebadz ze napisalam z bledem to nie musisz mi wypominac!
 
 
Finka 

Wiek: 30
Dołączyła: 20 Sie 2007
Posty: 1132
Wysłany: Sro 05 Lis, 2008 17:22 


kasienka21111 napisał/a:
niebadz

:mrgreen:

kasienka21111, nie unos sie tak, Twoja wypowiedz jest autentycznie niezrozumiala i heidhr ma całkowita racje :wink:
 
 
heidhr
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lis, 2008 17:26 


kasienka21111, pomijam już fakt, że znalazłaś w moim poście jasne odpowiedzi na swoje pytania, a zamiast "dziękuję" mówisz, że się czepiam. świetny początek znajomości :)
 
 
kasienka21111
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lis, 2008 17:26 


teraz bede jechac do innego lekarza prywatnie i spytam sie o te tabletki czy moge brac wogole zadnych badan nie mialam robionych tylko od razu przepisal mi tabletki po cilest starsznie przytylam po milvane nie ale jakos dziwnie sie czuje po nich chociaz bede za pare dni zaczynala drugie opakowanie

[ Dodano: Sro 05 Lis, 2008 17:33 ]
nie bede tego komentowac bo znowu bedziesz sie czepiac ale DZIEKI

[ Dodano: Sro 05 Lis, 2008 17:34 ]
ja tam nie widze zadnych niejasnosci o czym napisalam

[ Dodano: Sro 05 Lis, 2008 18:53 ]
rowniez cie pozdrawiam "Patka Emka"
 
 
Pati 


Dołączyła: 25 Kwi 2005
Posty: 712
Skąd: :P
Wysłany: Sro 05 Lis, 2008 18:54 


kasienka21111, plamienia podczas 1 opakowania są całkowicie normalne. Wiele kobiet plami cały miesiąc. Dlatego też nawet w ulotce masz napisane, że organizm przyzwyczaja się do pigułek przez 3 cykle i jeśli nie ma skutków ubocznych groźnych dla zdrowia trzeba to po prostu przeczekać... Zmieniając pigułki po miesiącu niedosyć, że narażasz się na wahania hormonalne to jeszcze też na te same lub inne skutki uboczne (po zmianie na nowe zawsze skutki mogą zaczynać się od nowa)...
_________________

 
 
kasienka21111
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lis, 2008 18:59 


a dziekuje za odpowiedz a mam jeszcze jedno pytanie ja pale papierosy i czytalam w ulotce ze nie powinam i ze powinnam poinformowac o tym lekarza ale jak mu mowilam to nic nie powiedzial wiec juz go wogole nie rozumie i dlatego bede jechala teraz w piatek do innego lekarza bo tamten nawet mi badan nie zrobil
 
 
foxy
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lis, 2008 20:18 


kasienka21111, uzywaj interpunkcji, bo nie da sie tego czytac !

O papierosach tematy tez mamy, styknie poszukac-
http://www.antyforum.pl/viewtopic.php?t=4107
http://www.antyforum.pl/v...p?p=39059#39059
http://www.antyforum.pl/v...p?p=20885#20885
 
 
kasienka21111
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Lis, 2008 22:40 


dobra bede uzywala tej interpunkcji. Pozdrawiam! Dziekuje za odp
 
 
isis
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Lis, 2008 16:48 


Witam!

Mam pytanko ostatnio brałam Harmonet, potem przeszłam na Milvane brałam jeden miesiąc, niestety stało się tak, że zapomniałam wykupić kolejnego opakowania Milvane i w związku z tym, ze miałam jedno opakowanie Harmonetu to zaczęłam go brać żeby nie robić przerwy. Po skończeniu tego jednego opakowania Harmonetu mam zamiar wrócić do Milvane. Moje pytanie brzmi czy nie będzie dla mojego organizmu jakiegoś wielkiego boomu w związku z tym, że Milvane są trójfazowe, a Harmonet dwuskładnikowy??? Czy przez to, że przeszłam z trójfazowych na dwuskładnikowe nie obniży się skuteczność antykoncepcji? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam! :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13