Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Minulet

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: asiek
Wto 20 Lut, 2007 17:18
Minulet
Autor Wiadomość
Aleksandra
[Usunięty]

Wysłany: Sro 25 Cze, 2008 12:32 

Ano został, przyjaciółka wykupiła zapas na pozostałe recepty, a dalej to będzie pewnie z lekarzem myślała nad zmianą tabletek, jeśli do tego czasu nie wróci. Ktoś wie, czemu zniknął z aptek?

Justyce 

Wysłany: Sro 25 Cze, 2008 18:32 

Przeglądałam decyzje GIF i nie znalazłam żadnej informacji o wstrzymaniu czy nawet wycofaniu Minuletu z aptek. A w innych aptekach pytałaś?

-----------------------------------------

diablinka 

Wysłany: Czw 26 Cze, 2008 07:24 

Justyce napisał/a:
Przeglądałam decyzje GIF i nie znalazłam żadnej informacji o wstrzymaniu czy nawet wycofaniu Minuletu z aptek. A w innych aptekach pytałaś?

Tak, pytałam w kilki aptekach i nawet przy mnie farmaceutka dzwoniła do hurtowni z zapytaniem. Ale nie potrafiły mi odpowiedzieć z jakiego powodu został wycofany.
Zastanawiam się czy to możliwe, że w Łodzi tylko wycofali?

[ Dodano: Czw 26 Cze, 2008 08:56 ]
Pofatygowałam się i sama zadzwoniłam do Centrali Farmaceutycznej CEFARM... i tam miła pani powiedziała mi, że dnia 16.05.2008 zakończyła się dystrybucja Minuletu na terenie Polski.

Wczoraj dzwoniłam umówić się na podmiankę recepty na inne tabsy, ale okazało sie moja gin jest w szpitalu :( i dziś idę do jakiegokolwiek który będzie przyjmował. Zastanawiam się co mi przepisze...Czy może mu zasugerować jakie chciałabym brać...hihi tylko sama nie wiem jakie :roll:
Macie jakieś sugestie?

justy
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Cze, 2008 15:35 

diablinka napisał/a:
Wczoraj dzwoniłam umówić się na podmiankę recepty na inne tabsy, ale okazało sie moja gin jest w szpitalu :( i dziś idę do jakiegokolwiek który będzie przyjmował. Zastanawiam się co mi przepisze...Czy może mu zasugerować jakie chciałabym brać...hihi tylko sama nie wiem jakie :roll:
Macie jakieś sugestie?

dokładny odpowiednik Minuletu to Femoden.

pikum
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Lip, 2008 12:29 

Ja w Krakowie też niestety nie znalazłam już minuletu.Kobieta w aptece dała mi w zamian femoden.Jest to jak sprawdziłam dokładny odpowiednik i stąd moje pytanie.Czy zarzywać normalnie tak jakbym łykała minulet,czy zabezpieczać się jakoś na początku?Pomóżcie

Patka Emka 

Wysłany: Wto 01 Lip, 2008 12:58 

pikum, skoro jest to to samo co minulet tylko inna nazwa to jak myślisz?

tak samo.

pikum
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Lip, 2008 14:24 

No tak też myślałam,ale wolałam się upewnić.Nie zaszkodzi zapytać,tymbardziej,że poprzedni miesiąc miałam przechlapany przez pierwszą tabl.której nie zarzyłam i już mam dość nerwów i wydawania kasy na testy ciążowe.Pozdrawiam

marcia84 

Wysłany: Pon 20 Paź, 2008 11:33 

A wiecie może dlaczego minulet wycofano?? Może nasze farmaceutki cos wiedza?? Brałam go kiedyś i mnie to tak teraz zaciekawiło, czy jakiś zgubny wpływ wykryto, czy....??

justy
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Paź, 2008 09:24 

najwidoczniej nie oplacał się producentowi.

w "mojej"aptece sprzedawało sie go tylko kilka sztuk rocznie

"zgubny wpływ" zwykle nie powoduje wycofania leku...

Odpowiedz do tematu