Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

MOJE PIERWSZE TABLETKI

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Justyce
Sro 22 Gru, 2010 13:53
MOJE PIERWSZE TABLETKI
Autor Wiadomość
agusienka
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Maj, 2006 12:04 MOJE PIERWSZE TABLETKI

Jeśli masz problem związany z rozpoczęciem brania pigułek to jest temat do zadania tego pytania. Kiedy rozpoczynamy branie pigułek przede wszystkim należy przeczytać załączona do nich ulotkę, rozwiązuje większość watpliwości.
Nasz uniwersalna ulotka:
http://www.antyforum.pl/u...ulotka-vt13.htm
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania pigułkowe:
http://www.antyforum.pl/2...owinna-vt27.htm
ogólnie antykoncepcyjne:
http://www.antyforum.pl/faq-vt15.htm

Karina
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Sie, 2006 21:56 

czesc.jestem tutaj nowa i za bardzo nie wiem co jak i gdzie mam pisać...Mam 20 lat,tabletki antykoncepcyjne(Milvane) biorę od dwóch lat...Zawsze brałam je o 21 ,ale od tego nowego opakowania zaczęłam je brać o 10 rano...Zawsze okres miałam w piatki(czyli powinnam miec jutro),ale dostałam dzisiaj i chciałam zapytać czy to przez zmienioną porę przyjmowania tabletek? Aha i ostatnio zaczęłam kochac się podczas tej 7 dniowej przerwy czy jestem tak samo zabezpieczona?

sweet_girl
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Sie, 2006 22:00 

w 7dniowej przerwie jestes zabezpieczona o ile po niej wezmiesz pierwsza tabletke z opakowania 8 dnia.A okres jest wczesniej bo zmieniłas pore przyjmowania tabletek nie ma powodów do obaw:)

Karina
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Sie, 2006 22:03 

Dzięki...Czy ktoś zna tabletki,które biorę? Milvane są to tabletki trójfazowe.Bo jak na razie nie spotkałam się z kimś kto by je brał.aha i czy papierosy obniżają skuteczność tabletek? Bo ja palę,wiem,że to grozi zakrzepicą żylną...Lekarz mówił,że na moje tabletki palenie nie wpływa,a wy jak myślicie?

gunia
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Sie, 2006 22:05 

papierosy nie wpływają na skuteczność pigułek.

Villemcia 

Wysłany: Czw 03 Sie, 2006 22:45 

ale fakt ze palenie plus tabletki zwiekszaja szanse na zakrzepice

no comment
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Sie, 2006 22:55 

kurcze ja tez pale;/ no i staram sie rzucic przez mozliwosc zakrzepicy ale przy wiekszym stresie odrazu siegam po papierosa;/// eh :(

Villemcia 

Wysłany: Pią 04 Sie, 2006 07:38 

to ograniczcie palenie do minimum...

Mała Mi 

Wysłany: Pią 04 Sie, 2006 08:28 

Ograniczenie palenia to mit. :P
Jak ktoś pali, to będzie palił coraz więcej. I wszystkim dookoła wmawiał, że wcale tak nie jest i że w pełni się kontroluje. Były nałogowiec Wam to mówi. :P
Dziewczyny ! W wieku 20 lat nie jesteście jeszcze uzależnione. A jeśli nawet, to leciutko. Dajcie sobie spokój, póki jeszcze możecie to zrobić bezboleśnie. Z czystej życzliwości to mówię. Kiedyś i tak dojrzejecie do decyzji o rzuceniu. Tylko za parę lat to już nie będzie takie proste. I będzie bolało ! Także fizycznie.

Didoczek 

Wysłany: Pią 04 Sie, 2006 09:14 

zgadzma sie z Mi,ja rzucilam jak mialam 19 lat io przyszlo mi to calkiem bezbolesnie.tylko troche sasmozaparnia potrzeba :)

akto
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Sie, 2006 09:55 

ja palilam bo bylo to modne, ale przez rok i to tez od czasu do czasu, a jak skonczylam 18 i teoretycznie juz moglam legalnie itp... itd... to juz nie bylo w tym zadnej atrakcji :/ glupie co nie?!

no comment
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Sie, 2006 10:58 

no ja pale dluzej niz rok... i ograniczam sie strasznieale i tak chcialabym np juz to rzucic w cholere bo mi to nie smakuje a jednak nawyk zostal no i jak sie denerwuje to siegam po peta;/ ktoras z was moze brakla ten nikoret? wiecie czy to pomaga czy sciema calkowita?

gunia
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Sie, 2006 11:01 

ja też rzuciałam (chyba) boje sie ze jak wróce do pracy do znowu zaczne palić. Mój chłopak jest przeciwnikiem palenia i przy nim palić nie mogę, a całe wakacje z nim praktycznie spędzam wiec papierosy odpadają.
Ale to fakt w takim wieku nie jest trudno rzucić palenie, dzien bez papierosa nie jest męczarnią.
W sumie ja od momentu kiedy zaczęłam palić mogłam wytrzymac klika dni bez papierosa i jakoś mnie nie "ssało". Tylko, że po kliku, kilkunastu dniach bez papierosa znowu wracałam do prawie codzienniego palenia. Mam nadzieje że nie będzie mnie po wakacjach kusiło.
Ostatnio zmieniony przez gunia Pią 04 Sie, 2006 11:50, w całości zmieniany 1 raz  

Mała Mi 

Wysłany: Pią 04 Sie, 2006 11:45 

drt napisał/a:
ktoras z was moze brakla ten nikoret? wiecie czy to pomaga czy sciema calkowita?

Pomaga.

Didoczek 

Wysłany: Pią 04 Sie, 2006 11:55 

Cytat:
ja palilam bo bylo to modne, ale przez rok i to tez od czasu do czasu, a jak skonczylam 18 i teoretycznie juz moglam legalnie itp... itd... to juz nie bylo w tym zadnej atrakcji :/ glupie co nie?!

nie głupie,ja miałam tak samo :)

Odpowiedz do tematu