Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Niepłodność poowulacyjna

Poprzedni temat «» Następny temat
Niepłodność poowulacyjna
Autor Wiadomość
Monika2000
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 21:37 

dziękuję, jutro zrobię test
pozdrawiam

[ Dodano: Sro 15 Kwi, 2009 10:44 ]
no i zrobiłam test . wyszła gruba krecha i druga jasniejsza . czyli jestem w ciąży . Ale nie wiem skąd są te plamienia ???? :(

[ Dodano: Sro 15 Kwi, 2009 19:12 ]
wiecie co ja już nic nie rozumiem , zrobiłam rano test tak jak pisało na ulotce i wyszło ,że jestem w ciąży (kreska blado rozowa ) , po południu wybrałam sie do lekarza i on powiedział ,że ciaży nie widzi . o co tu chodzi ????

akto
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Kwi, 2009 18:37 

być może jest jeszcze za mała...
pójdź zrób w laboratorium badanie Beta HCG, to da jasną odpowiedź, a następną Bete dwa dni później.

a potem za jakieś 2 tygodnie idź do lekarza, wtedy ciąża powinna już być wyraźna :)

ngL
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Kwi, 2009 20:20 

Dokładnie jak napisała Akto. Za wcześnie na to, by było cokolwiek widać.

Monika2000
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Kwi, 2009 13:59 

dziewczyny powtórzyłam test i na jednym wyszla bardzo,bardzo blada kreseczka ( prawie nie widoczna) a na drugim juz nie . o co tu chodzi ????

Finka 

Wysłany: Czw 16 Kwi, 2009 14:01 

Monika2000, może zrób po prostu bete hcg? będziesz mieć pewność co i jak ..

Monika2000
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Kwi, 2009 20:27 

a jak to jest z tymi testami ??? raz wyszedl mi pozytywnie nastepne dwa niby negatywne ???? przeciez to troche na moje dziwne .testy zazwyczaj myla sie tylko w jedna strone

akto
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Kwi, 2009 20:54 

Monika - testy nie dają 100% pewności, napisałam Ci już wczoraj, pójdź zrób Betę będziesz miała pewność na czym stoisz...
Test może być fałszywie ujemny a może być też fałszywie dodatni.
Może to zależeć od jego terminu ważności lub od czułości...
Nic nie da Ci takiej pewności jak Beta zrobiona dwa razy...

pozdrawiam

Monika2000
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009 09:07 

ale wiecie co choruje na niedoczynnosc tarczycy .może to mieć wpływ na wynik testu ???? dodam ,że tylko bobo testy wychodzą pozytywnie (jasna druga kreska) a na innych negatywnie

karla251
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Sty, 2010 12:13 Ból owulacyjny - czy wtedy jest szanasa ??

Witajcie,

staramy sie z męzem juz 11 miesiecy o dziecko, mamy już jednego szkraba, więc myślę, że wszystko z nami ok. Ale to był rok pełen stresu, wiec możliwe, ze mogło to być też przyczyna naszych niepowidzeń. Przez co też miesiączki mi sie rozregulowały.
Mianowicie, mam małe pytanie, nie znalazłam podobnego postu na forum więc opisuję swoją sprawę: dzień wczorajszy był moim 12 dniem cyklu - bardzo mnie bolało podbrzusze i miałam wzdety brzuch - sądze, iż to ból owulacyjny, więc wczoraj troszkę podziałaliśmy.
Czy jest szansa, że mogliśmy trafic na pełna owulacje??
Kiedyś nie zwracałam uwagi na ból podbrzusza w środku cyklu, wczoraj był on dość silny, wiec postanowiliśmy działać.
Dodam, że używam testów owulacyjnych, wczoraj była dość ciemna kreseczka testowa, lecz jaśniejsza od kontrolnej.
Co sądzicie o tym wszystkim ?

akto
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Sty, 2010 09:21 

karla - ból owulacyjny może się pojawić i 4 dni przed owulacją, bo jest on wynikiem ocierania się rosnącego jaja o otrzewną...
jeżeli używasz testów - to pewnie zapoznałaś się z ich instrukcją, w której jest napisane, że test pozytywny wychodzi między 12 a 36 godzin przed owulacją...
Szansa na poczęcie jest, jak to przy niezabezpieczonym stosunku, ale o tym czy wczoraj była owulacja mógłby co najwyżej przesądzić monitoring jajników...

karla251
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Sty, 2010 22:13 

dziękuję za informacje :) )

miejmy nadzieję, że zobaczę 2 kreseczki na teście za 2 tyg.

wczoraj powtórzliśmy "przytulanko", jutro jeszcze raz mam nadzieję

TRZYMAJCIE KCIUKI :pogon:

karla251
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Sty, 2010 09:44 

... i nic, okres w 27 dc nastąpił, namawiam męza do zrobienia badań, ale on ma opory... :facepalm2:

poradźcie, czy są może jakieś witaminy czy wspomagacze dla facetów na poprawienie jakości spermy, dopóki go nie namówię, to może jakieś środki na początku pomoga.

Hanca 

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010 09:18 

Może zmiana diety i trybu życia na początek?

sojkazamorze
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Maj, 2010 18:32 analiza wieloobjawowa + testLH - nie wiem co o tym myslec

Hej, mam takie pytanie - czy myslicie, ze jest juz po owu:
14dc (pon 10 maja) pozytywny test LH + poczatek sluzu + szyjka twarda i nisko
15 i 16 dc - negatywny test LH + wiecej sluzu + szyjka wyzej
17 dc - miekka szyjka, wysoko, blada kreska na tescie LH
18 dc (dzisiaj) - miekka szyjka, nizej, blada kreska na LH + bardzo mokro (prwdp. szczyt sluzu).
W tym cyklu mialam troche stresu + wyjazdy i mam wrazenie, ze wszystko sie rozregulowalo.
moj cykl ma zawsze (przez ostatni rok) 27-29 dni.
Nie mierze temp, obserwuje sluz + szyjke i dodatkowo robie testLH. Przez ostatni rok nie uzywalam ant. horm.

Hanca 

Wysłany: Pią 14 Maj, 2010 18:44 

Moim zdaniem nie jest po owulacji. Dziś szczyt śluzu najprawdopodobniej. Szyjka powinna być miękka, otwarta, wysoko. Owulacja moze wystąpić po szczycie śluzu.

Odpowiedz do tematu