Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

NPR a leki hormonalne

Poprzedni temat «» Następny temat
NPR a leki hormonalne
Autor Wiadomość
akto
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Wrz, 2008 21:29 

lepiej nie.... nie bierz leków na swoją własna rękę, dostałaś je na konkretna sytuację, a nie na to żeby sobie okres skrócić...

ngL
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Wrz, 2008 00:52 

Zgadzam się z Akto. Przykład? Proszę. Swego czasu temu na krwiomocz dostałam Cyclonamine a tak się złożyło, że krwiomocz złapał mnie tuż tuż przed terminem wystąpienia @. Zapomniałam spytać lekarza w szpitalu u którego wylądowałam w środku nocy, natomiast Pani w aptece stwierdziła, że wg niej nie ma przeciwwskazań do stosowania w trakcie trwania @. W ulotce nie było o tym wzmianki.
Brałam więc lek zgodnie z zaleceniem, przez 7 dni, co załapało się na miesiączkę. miesiączka była w zasadzie plamieniem i od tego czasu przez bity rok moje miesiączki skróciły się trwale z 7 dni do 2-3 dni właściwie bardziej plamienia niż krwawienia. Ginekolog określił, że w zasadzie jest to skraj normy i nie powinno było się zdarzyć branie Cyclonamine podczas normalnej miesiączki, moje endometrium nie złuszczało się odpowiednio, przez co lekko krwawiłam pierwsze 2-3 dni cyklu i plamiłam przez kolejne 5-7 dni. Co cykl.

Saphira
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Wrz, 2008 20:36 

nie wzięłam tego leku, pierwsze badanie hormonalne wyszły bardzo dobrze, zarówno estradiol jak i progesteron mieści się w granicach normy, kolejne badania 14 DC i kurcze tu będzie problem bo wracam do siebie 12 a 15 mam zrobić badanie, a tam do ginekolog dostanę się dopiero 17, i gdzie tu zrobić badania bez skierowania. Wstyd 3 lata studiować a nie wiedzieć co gdzie jest. Tu na Śląsku prywatnie robiłam

Saphira
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Wrz, 2008 17:17 

zrobiłam wszystkie badania prywatnie, 14DC estradiol i LH były w normie, a w fazie lutealnej 22DC progesteron w normie, estradiol o 121pg/ml za dużo, jak na tą fazę. interpretacje wyników będę miała pod koniec PAŹDZIERNIKA, bo taka piękna nasza państwowa służba zdrowia... no chyba ze znów prywatnie. Moje wykresy są bardzo ładne mimo tego estradiolu, wyraźnie widać skoki, wiec raczej owulacja była, nie wiem jak to jest, czy może być skok, skoro owulacji nie ma. Progesteron jest teraz wysoko co świadczy ze musiała być owulacja, a wysoki estradiol świadczy jakby miała dopiero być . Mimo wyników wierzę w NPR, i w moje wykresy

Odpowiedz do tematu