Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

NuvaRing

Poprzedni temat «» Następny temat
NuvaRing
Autor Wiadomość
natalenka 

Wysłany: Nie 09 Lip, 2017 22:51 

Postanowilam, ze wracam do pigulek. NR to wygoda, ale infekcje mnie wykoncza. Jeszcze nie bylam u gina, bo krwawienie, wykopalam jeszcze receptę na novynette i narazie je wezmę chyba. Myślicie, ze jest cień nadziei, ze skutki uboczne tj.bolesnosc piersi na novynette wcześniej-moze teraz nie wystąpić? (Pewnie pobożne życzenie...)

Guzik 

Wysłany: Pon 10 Lip, 2017 05:05 

może być różnie ;)

Botica 

Wysłany: Pon 10 Lip, 2017 08:24 

natalenka, A nie myslalas o prezerwatywie przez chwile? To moze pomoc przy infekcjach.

natalenka 

Wysłany: Pon 10 Lip, 2017 13:09 

Myślałam, teraz i tak caly czas stosujemy oczywiście. Ale kontrola krwawien to jest to... a samym gumom nie bardzo bym chyba ufala...

anek 

Wysłany: Wto 11 Lip, 2017 09:52 

natalenka napisał/a:
a samym gumom nie bardzo bym chyba ufala...
Chyba od 5 lat lecimy na samych gumach ;) Ale u nas nie byłoby tragedii, gdyby jednak zawiodły, także rozumiem. Za kontrolą krwawień tęsknię baaaaardzo.

Botica 

Wysłany: Wto 11 Lip, 2017 15:42 

anek napisał/a:
Za kontrolą krwawień tęsknię baaaaardzo.

Eee, na tabletkach tez sie nigdy nie wie w ktorym dniu przerwy przyjdzie krwawienie.... Po odstawieniu mialam kilka dziwnych cykli, ale teraz to jest zolnierska precyzja. Nigdy takich regularnych okresow nie mialam, a juz tym bardziej na NR. Ale to oczywiscie zalezy od organizmu. Dla mnie zaleta byla niewatpliwie cena - teraz za opakowanie 10 gum placimy 80 zeta, a ono jest taakie malutkie. Ale juz bym chyba do hormonow nie wracala - nauczylismy sie uzywac gumek, nie kupujemy pekajacych dureksow, nie ma opcji zeby na tym zajsc. No i infekcje, do tego lykanie pigul itp. I tak nie kochamy sie w terenie, wiec guma nam nie wadzi.

ewuleczka 

Wysłany: Wto 11 Lip, 2017 16:50 

Ja tam wolę tabletki ta cała procedura z gumami jest do bani

Guzik 

Wysłany: Wto 11 Lip, 2017 17:10 

Botica napisał/a:
na tabletkach tez sie nigdy nie wie w ktorym dniu przerwy przyjdzie krwawienie...

ja mam w zasadzie dokładność do 3h, 2 razy przez 12 lat mi się coś przesunęło.

A jakich gum używacie?
ja będę zaraz odstawiać piguły, bo tez juz mam dość hormonów.

natalenka 

Wysłany: Wto 11 Lip, 2017 17:16 

Ja mialam na pigulkach zawsze 4dnia przerwy :) na NR 3 lub 4.
gumy jak juz to unimil skyn nielateksowe, durexy to masakra.

Justyce 

Wysłany: Wto 11 Lip, 2017 17:40 

Guzik napisał/a:
ja będę zaraz odstawiać piguły, bo tez juz mam dość hormonów.

Piąteczka, ja właśnie odstawiłam i czuję się jak nowonarodzona.

Kompletnie nie mam wiedzy co do prezerwatyw :lol: kupiliśmy na razie nielateksowe Durex Real Feel, ale mówicie, że Durex to masakra? Następnym razem spróbujemy z tymi Skyn.

-----------------------------------------

Guzik 

Wysłany: Wto 11 Lip, 2017 18:00 

ja dużo dobrego słyszałam o rossmannowskich preventivo.
Ogólnie mam chyba jakąś vaginę dentatę, bo z gumami mam słabe doświadczenia.
Zazwyczaj ile bym nie zostawiała miejsca w czubku to po prostu cały "urobek" się rozchodzi po bokach i się boję, czy cos nie wyciekło. Ze dwa razy musiałam "szukać" gumki w sobie :P

miałam już teraz odstawić, ale stchórzyłam i poczekam jeszcze 3 cykle, wolę mieć trochę kontroli nad krwawieniem w środku sezonu.

Botica 

Wysłany: Wto 11 Lip, 2017 18:03 

Justyce napisał/a:
Durex Real Feel

My mamy te wlasnie, bo to jedyne nielateksowe sprzedawane w Emiratach. Jak odstawilam hormony 2.5 roku temu to importowalismy Skyny z Polski i USA i to sa chyba rzeczywiscie najlepsze gumy. Brazowe Durexy jeszcze nam nigdy nie pekly, choc inne durexy juz 3x. Mysle, ze to jest mimo wszystko kwestia lateksu, ktory podraznia i redukuje nawilzenie. Nie wiem, ja mam uczulenie na lateks tylko w pochwie. :P Wiec podsumowujac:
1. Skyn
2. Brazowy Durex
3. Cokolwiek innego bez lateksu.

natalenka 

Wysłany: Wto 11 Lip, 2017 22:07 

Trochę się"rozleje" tak do polowy chyba zawsze, trzeba przytrzymywac przy wyciaganiu, żeby właśnie nie zostało w środku:)
Szkoda mi tych NR, ciagle sie jeszcze zastanawiam nad implantem podskornym, ale sama nie wiem. Za malo tych metod jest jednak... a całe życie brac hormony...

Idunn 

Wysłany: Wto 11 Lip, 2017 22:30 

ja to tylko czekam aż zajdę w ciążę ( w sensie nie teraz, jeszcze chwila, no ale ) , a po ciąży wkładka miedziana, bez hormonów. Czekam na ten moment, gdy pozbędę się cellulitu, który mam przez antykoncepcję hormonalną.

magribi 

Wysłany: Wto 11 Lip, 2017 23:17 

natalenka napisał/a:
e Ale kontrola krwawien to jest to...

Tu się w pełni zgadzam. I nie tyle chodzi czy w 3 czy 4 dniu ale jeśli wypada w czasie wyjazdu zawsze można przesunąć.

Odpowiedz do tematu