Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

o rozmiarach prezerwatyw

Poprzedni temat «» Następny temat
o rozmiarach prezerwatyw
Autor Wiadomość
katherina
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Kwi, 2007 18:46 

Do tej pory Durex Elite, teraz od jakiegos czasu biore Yasmin. Ostatnio moj chlopak mial problemy po zalozeniu prezerwatywy, tzn nie mogl dlugo utrzymac wzwodu :( . Byc moze powinnismy zastosowac rozmiar XL.

Aguu 

Wysłany: Sro 04 Kwi, 2007 18:49 

Skoro podejrzewasz, ze jego problem ma coś wspolnego z za mała prezerwatywa to warto sprobowac wiekszych.

Ogólnie wiekszosc mezczyzn nie przepada za gumkami, nie czuja sie w nich swobodnie.
Sama zaobserwujesz, kiedy bedziecie sie kochac bez gumki, czy ten problem dalej wystepuje.

katherina
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Kwi, 2007 18:52 

Aguu napisał/a:
Skoro podejrzewasz, ze jego problem ma coś wspolnego z za mała prezerwatywa to warto sprobowac wiekszych.

Ogólnie wiekszosc mezczyzn nie przepada za gumkami, nie czuja sie w nich swobodnie.
Sama zaobserwujesz, kiedy bedziecie sie kochac bez gumki, czy ten problem dalej wystepuje.

Hmmmm....ostatnio powiedzial mi ze jest mu super, ale nie czuje takiej przyjemnosci jaka by chcial. A jeszcze przedostatnio.....do nieczego nie doszlo....bo w czasie pieszczot wszystko bylo OK...a po nalozeniu prezerwatywy....nastapil koniec z twardoscia :oops:

katherina
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Kwi, 2007 19:02 

Aguu napisał/a:
Ano widzisz - czyli wybitnie mu gumy nie pasują ;)

Jak zaczniecie się kochać bez powinno być ok.
A jak nie bedzie to bedziesz przynajmniej wiedziala, ze to nie wina gum i bedzie mozna szukac innego rozwiazania.

To nie jest sprawa cykliczna, ale tak mniej wiecej co 2 raz dochodzilo do czegos wiecej niz pieszczot :oops: . On jest moim pierwszym chlopakiem, ja na pewno nie jestem jego pierwsza dziewczyna. Mowil mi ze z poprzednia na poczatku tez mial problemy gdy zakladal gumke, potem gdy ona zaczela brac pigulki byla przeogromna roznica. Jest mi go zal, do niczego mnie nie zmusza, ja jednak....wiem ze cos powinnam postanowic.

amisu 

Wysłany: Sro 11 Kwi, 2007 14:51 

Mysle, ze spokojnie mozecie sprobowac raz XL. Moze to pomoze. Z doswiadczenia wiem, ze zle dobrane gumki moga zepsuc cala zabawe. A poza tym sam moment ich zakladania juz jest malo klimatyczny, wiec.. ;)

Zielona 

Wysłany: Pon 30 Kwi, 2007 15:41 

Gumki chyba niezaleznie od dopasowania lub niedopasowania moga zepsuc wzwod. Po prostu nie kazdy to lubi...

destiny 

Wysłany: Sro 02 Maj, 2007 11:15 

laski temat podzielony => http://www.antyforum.pl/viewtopic.php?t=2477

Gejsza
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Sie, 2009 14:00 

Nam pękła dwa razy. Nie pamiętam jak to była marka wtedy ale dugim razem Myślałam, że źle założyliśmy, mój facet upierał się, że to przez odrastające włoski po depilacji. Zbadałam jednak sprawę dokładnie i sie okazało, że mój mężczyzna najnormalniej w świecie potrzebuje większego rozmiaru. Nie wiem jak mają inni faceci, ale mojemu jakoś nigdy nie przyszło do głowy, żeby dobierać sobie rozmiar gumki :P
Zwróćcie na to uwagę, bo szkoda stresów :wink:

beatrice
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Sie, 2009 13:51 

Gejsza, myślę, że to nie jest tak, że Twój facet ma dużego penisa i dlatego te gumki były za małe. Te prezerwatywy są po prostu małe z natury, nie wiem może twórcom chodziło o zwiększenie doznań dzięki temu, a może powinny być przeznaczone dla młodych chłopców. Nic więc dziwnego, że pękają.
Mieliśmy je ostatnio, bo byłam ciekawa o chodzi w smakowych prezerwatywach - nic ciekawego i tak lateksem cuchnie a nie truskawką.

Gejsza
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Sie, 2009 21:17 

Nie będe się wdawała w szczegóły, ale jeśli rozmiar podany na pudełku był mniejszy od razmaiaru mojego faceta, to z pewnością miało to wpływ.

beatrice
[Usunięty]

Wysłany: Nie 23 Sie, 2009 11:38 

Rozmiar podany na pudełku??
Nie mam już tego opakowania, ale nie przypominam sobie, żeby były jakieś rozmiary.

A tak z ciekawości to było podane w centymetrach, czy S, M, i XL -kach?

Nie myślałam, że jest jakaś jednostka do mierzenia penisa, a tu proszę, różnych rzeczy można sie dowiedzieć :)

Hanca 

Wysłany: Nie 23 Sie, 2009 12:41 

Na opakowaniach prezerwatyw jest podana jej średnica i długość (chyba) w milimetrach.

Gejsza
[Usunięty]

Wysłany: Nie 23 Sie, 2009 12:43 

Na tych truskawkowych była podana średnica i długość w cm

Hanca 

Wysłany: Nie 23 Sie, 2009 12:44 

ok, może tak być, szukałam na stronie, ale bardzo kiepską mają

heidhr
[Usunięty]

Wysłany: Nie 23 Sie, 2009 13:09 

beatrice napisał/a:
ok, może tak być, szukałam na stronie, ale bardzo kiepską mają

ale jak się super ładuje :mrgreen:
nam nigdy rosetexy nie pękły...
co do wymiarów:
dług.: 180 mm,
grub.: 0,06 mm,
szer.: 52 mm.
podobno są cieńsze od durexa, może dlatego pękają na większych rozmiarach...

Odpowiedz do tematu