Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Orlifique

Poprzedni temat «» Następny temat
Orlifique
Autor Wiadomość
Mrówka 

Wysłany: Wto 05 Gru, 2017 15:28 Orlifique

Dziewczyny czy stosowalyscie te tabletki? Biore Yasminelle ale mam bole podbrzusza,plamienia i czuje sie opuchnieta jak balon. hormony biore tez w celu antywąsowym i wlosowym.Wiem,ze moge zareagowac roznie jednak nie wiem czy ginekolog poszla w, dobrym kierunku czy wcisnela mi pierwsze lepsze tabsy,bo ma z tego hajs.
Pomozecie? :)

Guzik 

Wysłany: Wto 05 Gru, 2017 16:18 

Ja nie mam zielonego pojęcia... Moze skonsultuj się jeszcze z endo, jeśli chodzi jeszcze o gospodarke hormonalną.

ustenka 

Wysłany: Wto 05 Gru, 2017 17:52 

Mrówka, ja biore ich francuski odpowiednik (LEELOO Gé) od ponad 4 lat i jestem bardzo zadowolona. Prawie nie zauwazam krwawienia z odstawienia. Zdarzaly mi sie plamienia, bo jest dosyc niska zawartosc hormonow, ale jakos to tez sie unormowalo. Z 10 lat temu przez pol roku bralam Yasminelle i tragicznie to przeszlam... bardzo zatrzymala mi sie woda, strasznie przytylam i ogolnie bylam strasznie wredna i awanturnicza. Teraz mam wrazenie, ze jestem bardziej placzliwa, ale ogolnie to chyba jedyne skutki, na jakie zwrocilam uwage.

Natomiast to, ze ja jestem bardzo zadowolona, niekoniecznie Tobie pomoze. Jakbys miala wiecej pytan,to oczywiscie postaram sie odpowiedziec.

(sorry, za brak polskich znakow, ale nie mam polskiej klawiatury zainstalowanej :) )

Mrówka 

Wysłany: Wto 05 Gru, 2017 18:03 

Nigdy wczesniej nie mialam problemow z zatrzymana woda, nawet przy Yasminelle. Tym razem czuje sie jak bania, cwicze, pije duzo wody i zero poprawy. Chyba sie starzeje ;) Nie mam wyjscia, sprobuje. Boje sie tylko czy to np nie jest lek starej generacji i sprawi, ze umre mlodo :D

Guzik 

Wysłany: Wto 05 Gru, 2017 18:30 

Mrówka, a długo je bierzesz?

Mrówka 

Wysłany: Wto 05 Gru, 2017 19:50 

Guzik, wybacz, pisałam z pracy i byłam nieprecyzyjna aż do szpiku kości. Kiedyś brałam Yasminelle i było OK. Teraz biorę je od około roku i puchnę jak bania. Lekarka dzisiaj zaproponowała mi Orlifique (to była raczej propozycja nie do odrzucenia) i trochę boję się tej nowości. Gdyby nie to, że zaraz będę miała włosy na policzkach to odstawiłabym hormony całkowicie

Guzik 

Wysłany: Wto 05 Gru, 2017 20:06 

Mrówka, ja bym szła do endokrynologa, pigułki chyba tylko maskują problem.
Jeśli nadal jesteś w stolicy to moje znajome maja bardzo dobrą babkę do polecenia.

A jak puchniesz po Yasminelle, to rzeczywiście zmieniaj.

Mrówka 

Wysłany: Sro 06 Gru, 2017 07:49 

Guzik, niby jestem pod opieka endokrynologa ale mam go w Lublinie i musze brac urlop zeby do niego pojechac. Bede wdzieczna za namiar do lekarza w Warszawie :)

Guzik 

Wysłany: Sro 06 Gru, 2017 10:40 

Mrówka, https://www.boramed.pl/m/..._endokrynologia

to Dorota Wakuła, koleżankom naprawde bardzo pomogła, kiedy inni sie pukali w głowę, ze ściemniają.

Mrówka 

Wysłany: Sro 06 Gru, 2017 11:26 

Guzik, wielkie dzieki :)

Odpowiedz do tematu