Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Pęknięta guma itp itd - potrzebna porada

Poprzedni temat «» Następny temat
Pęknięta guma itp itd - potrzebna porada
Autor Wiadomość
Guzik 

Wysłany: Sob 30 Lip, 2011 17:50 

Samuraj, o co Ci chodzi z tym escapelle?

Justyce 

Wysłany: Sob 30 Lip, 2011 21:38 

..i właściwie czemu piszesz około 20 dni po tamtym poście?

-----------------------------------------

mleczyk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Sie, 2011 09:54 

podpinam się tutaj, chociaż prezerwatywa właściwie nie pękła. Chodzi o to, że niedawno odstawiłam tabletki (z przyczyn niezależnych) i chyba jestem przewrażliwiona. Z góry przepraszam za użyte słowa, chcę po prostu mieć pewność, że wszystko będzie jasne. Otóż dzisiaj rano kiedy facet zakładał prezerwatywę widziałam wyraźnie długą kroplę spermy, czy tego płynu przed wytryskiem... na jedno wychodzi, on założył ją mimo to. twierdzi że był ostrożny, że na pewno nie zabrudził prezerwatywy od zewnętrznej strony itd, ale im dłużej się nad tym zastanawiam ty bardziej wpadam w panikę, że na palcach, że mogło się coś zsunąć, itd, odbija mi już :( przyszło mi do głowy że skoro to było dzisiaj rano, to gdybym kupiła globulki plemnikobójcze to gdyby faktycznie coś się tam ostało, to może taki sposób by pomógł? zakładając, że jestem przed owulacją same plemniki mogą od tego zginąć, tak? mam 11 dzień cyklu. pierwszy miesiąc po odstawieniu. Przy tabletkach miałam krwawienia bardzo regularne - 28dni.

Niech no tylko miną te 3 miesiące przerwy, a pokornie wracam do tabletek :(

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Sie, 2011 10:14 

mleczyk, jeżeli przykrył tą kropelkę gumka to faktycznie nic nie zabrudził.

mleczyk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Sie, 2011 14:36 

Strasznie się stresuję. Podejrzewam, że byłoby to śmieszne iść po czymś takim po tabletkę "po" ale poważnie się nad tym zastanawiam :? Mam jeszcze takie pytanie, dzisiaj popołudniu byłam na cytologii, czy to mogło mieć jakiś wpływ na prawdopodobieństwo zapłodnienia? (wiem, że piszę jak przerażona nastolatka, a za chwilę wychodzę za mąż, ale na dzidziusia nas nie stać jeszcze :( )

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Sie, 2011 14:40 

mleczyk, przed cytologią nie można współżyć 24h, więc ja już nic nie rozumiem...skoro byłaś zabezpieczona to w jaki sposób cytologia miała Ci ułatwić zapłodnienie?

mleczyk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Sie, 2011 16:07 

no to u mnie było ok 12 godzin :oops: cholera, nie wiem, chyba liczyłam bardziej na to, że będzie jeszcze mniejsze prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, po badaniu... Mam tylko nadzieję, że to moje kombinowanie nie będzie miało wpływu na wyniki, bo są dla mnie dosyć ważne :?

Hanca 

Wysłany: Pon 22 Sie, 2011 18:27 

Cytologia nie ma żadnego wpływu na zapłodnienie. Odradzałabym Ci branie tabletki po w pieszym cyklu po odstawieniu tabletek, możesz sobie nieźle namieszać.

Odpowiedz do tematu