Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Pęknięta prezerwatywa - co teraz?

Poprzedni temat «» Następny temat
Pęknięta prezerwatywa - co teraz?
Autor Wiadomość
Marysia16
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Gru, 2009 21:53 

a czy jest duże prawdopodobieństwo że mogłam zajść w ciążę?

emileczka 

Wysłany: Nie 20 Gru, 2009 21:59 

tego nikt nie wyliczy-pękła prezerwatywa,jest ryzyko ciąży.
jeśli nie chcecie liczyć na łut szczęścia to idźcie do lekarza po receptę a potem do apteki.

Linka 

Wysłany: Nie 20 Gru, 2009 22:01 

Marysia16, prawdopodobieństwo jest, nikt ci nie napisze ile % bo nikt tego nie badał, jeśli ciąża w tej chwili nie byłaby najszczęśliwszym zdarzeniem - radziłabym wybrać się do lekarza po escapelle lub tabletki do metopdy Yuzpe, z tym, ze pamiętak, czas działa na twoją niekorzyść.

Marcellus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 12 Maj, 2010 00:55 

Osobiście jako facet powiem,że zawsze uzywam durexów XXL...
mniejsze po prostu uciskają i czuje się strasznie niekomfortowo... powiem natomiast,że przez jakiś czas uiżywałem Unimilów Skyn....ale też troszkę gniotły i wtedy odkryłem XXL :)
uprawiałem sex z różnymi partnerkami już od 4-5 lat i nigdy nie zsunęła się ani nie pękła :)

podstawa to nawilżenie i nie myslenie ORGANAMI :)

pozdrawiam pękaczy :jupi2:

Ruda Zouza
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lip, 2011 17:57 

Gumek używałam przez rok z powodzeniem. Zazwyczaj Durex Extra Safe.
Raz pękła, kupiona w Rossmanie, data sprawdzona. Najprawdopodobniej była źle nałożona, w plenerze, po ciemku. Na szczęście przy zmianie pozycji, więc obyło się bez stresu. Nawilżenie normalne, intensywność stosunku również.

S. 

Wysłany: Sro 20 Lip, 2011 00:12 

Mi raz pękły 2 podczas jednego stosunku :? durexy, te najcieńsze, czerwone. Kupione w drogerii/sklepie kosmetycznym, data była sprawdzona, wszystko było z pudełkiem ok, być może moja lekka suchość na to wpłynęła, nie wiem. Już ich nie kupuję, polecam za to Skyn, wytrzymują wszystko do końca ;D

desiree 

Wysłany: Pią 22 Lip, 2011 12:58 

S. napisał/a:
Skyn

durexy?? to nie są też te cienkie? :>

Guzik 

Wysłany: Pią 22 Lip, 2011 13:04 

Skyn to Unimile.

desiree 

Wysłany: Pią 22 Lip, 2011 13:06 

faktycznie :oops: my zawsze stosujemy durex classic, jeszcze nigdy nie zawiodły, więc się nie znam :)

aneczka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Sty, 2012 10:12 

hejka, mam 21 lat, zabezpieczam sie prezerwatywą od 2 miesięcy, ponieważ robię przerwe w braniu tabletek ze względów zdrowotnych. w sobote pękła nam prezerwatywa (chyba z powodu zbyt małego nawilżenia) mój facet nie zakończył we mnie tylko jest kwestia kiedy pękła ta prezerwatywa-niewiadomo. w sobote było 21 a jutro tj 24 powinnam dostać okres.. pobolewa mnie podbrzusze.. czy jest możliwość zajścia w ciążę ? niestety nie dam rady zapisac sie do ginekologa, dzwonilam juz zeby dostac sie na jakas wizyte i poprosic o tabletki 72h po ale nikt nie ma wolnego terminu.. strasznie sie stresuje, bo pierweszy raz mi sie zdarzylo ze pękła prezerwatywa.. dzięki za odpowiedzi.

Guzik 

Wysłany: Pon 23 Sty, 2012 10:24 

ogólnie, jesli chodziłoby o mnie - ja bym się nie stresowała.

to końcówka cyklu (o ile masz regularne) i nie było wytrysku.

a jesli chodzi o tabletki "po", to niestety zazwyczaj trzeba się umówić prywatnie na wizytę.

Hanca 

Wysłany: Pon 23 Sty, 2012 10:32 

Sądzę podobnie jak Guzik - jeśli to koniec cyklu to pewnie dni niepłodne. Nie ma co się stresować.

hope88 

Wysłany: Pon 23 Sty, 2012 20:25 

dziewczyny maja racje to koncówka cyklu, wytrysku nie było. pamiętaj równiez że po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych nie wszystko musi byc "jak w zegarku". organizm musi przyzwyczaic sie do zmiany, a dodatkowy stres napewno nie wpłynie korzystnie i może nawet opóźnic pojawienie się krwawienia.

katemoka 

Wysłany: Nie 29 Sty, 2012 21:04 

Zapewne przedmówczynie mają pełną rację, jednak rozumiem obawy aneczki, bo znając moje przewrażliwienie i strach przed perspektywą zajścia teraz w ciążę, poleciałabym zaraz po tabletkę awaryjną ;) co wcale nie znaczy, że jest potrzebna. Taka natura

aneczka
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Lut, 2012 19:19 

witajcie Dzieczyny! mam pewien problem, w sumie nie wiedzialam gdzie mam napisac ale postanowilam Tutaj bo zawsze dobrze doradzacie.
w tamtym miesiacu dwa dni przed planowanym okresem pekla nam gumka podczas stosunku. po 3 dniach dostalam okres ktory trwal prawie 7 dni, po tym okresie zawsze zabezpieczalismy sie prezerwatywa i nie doszlo do pekniecia ani zsuniecia. natomiast powinnam dostac okres 2 dni temu, a jedyne co mam to bol brzucha, lekki bol sutkow i bialawa wydzieline. powiedzccie mi, czym to moze byc spowodowane? okolo 4 miesiecy temu odstawilam tabletki i o dziwo przez te 3 miesiace po odstawieniu dostawalam okres regularnie co mnie bardzo zdziwilo. wiec doradzccie czym te opoznienie moze byc spowodowane z moimi jednoczesnymi objawami? pozdrawiam goraco

Odpowiedz do tematu