Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Piczkowy problem.. 2

Poprzedni temat «» Następny temat
Piczkowy problem.. 2
Autor Wiadomość
Guzik 

Wysłany: Czw 02 Lip, 2015 17:29 

honda, cena zabiegu zależy od gabinetu, lepiej dopytaj. Zabieg to pewnie elektrokoagulacja, czyli wypalanie.

Nie mamy co o tym sądzić, bo nikt poza lekarzem Cię nie badał, jesli do usunięcia, to usuń.

Juliette 

Wysłany: Sob 04 Lip, 2015 00:27 

Guzik napisał/a:
Nie mamy co o tym sądzić, bo nikt poza lekarzem Cię nie badał, jesli do usunięcia, to usuń.

Ale chwila, przeciez pierwszy lekarz nie stwierdzil nadzerki? A po tygodniu drugi juz tak? To chyba cos tu nie tak nie?
Ja opowiem o swoim doswiadczeniu: Chodzilam do lekarza z NFZ i kazal mi kiedys przyjsc do gabinetu prywatnie bo stwierdzil nadzerke. Wzial kupe siana za usuniecie. Po roku w gazetach bylo w Poznaniu, ze nabral setki kobiet na nadzerke, ktorej sie nie mialo. Pozniej slyszalam ze inne kolezanki mialy podobne doswiadczenie ale nie daly niczego usunac bo inny ginekolog ja kategorycznie wykluczyl.
W ogole to jest jakas masakra, ze czasami tak slabo mozna ginekologom i ogolnie lekarzom uwierzyc.
" Niech żyją szaleńcy. Nieprzystosowani. Buntownicy. Możecie ich cytować, nie zgadzać się z nimi, gloryfikować ich lub oczerniać. Nie możecie tylko jednego: ignorować ich. Ponieważ to oni są motorem zmian. Oni popyjachą naprzód ludzkość. I choć wielu uzna ich za wariatów, my dostrzeżemy w nich geniuszy. Ponieważ tylko ludzie wystarczająco szaleni, by przypuszczać, że mogą zmieniać świat, naprawdę go zmieniają".

Guzik 

Wysłany: Sob 04 Lip, 2015 01:00 

nie no, jeśli odsyła do prywatnej praktyki za kase, to coś jest nie tak, ale koleżanka nie za bardzo wie co jej lekarz właściwie powiedział ;)
Ja osobiście ominęłam wypalanie solcogynem, ale tez musiałam iść prywatnie :)

Może zbyt dosadnie się wypowiedziałam ale co my tak naprawdę możemy sądzić? jeden lekarz mówi jedno, drugi drugie. Kogoś trzeba wybrać, albo iść do kolejnego.

Juliette 

Wysłany: Sob 04 Lip, 2015 01:17 

Guzik napisał/a:
Kogoś trzeba wybrać, albo iść do kolejnego.

Tak, dokladnie. Mojej mamie jeden gin juz chcial wyciac cala macice, a dwoch innych wysmialo ten pomysl i zyje i ma sie swietnie.
Generalnie ja bym wybrala tego gina, ktoremu bardziej ufam.
" Niech żyją szaleńcy. Nieprzystosowani. Buntownicy. Możecie ich cytować, nie zgadzać się z nimi, gloryfikować ich lub oczerniać. Nie możecie tylko jednego: ignorować ich. Ponieważ to oni są motorem zmian. Oni popyjachą naprzód ludzkość. I choć wielu uzna ich za wariatów, my dostrzeżemy w nich geniuszy. Ponieważ tylko ludzie wystarczająco szaleni, by przypuszczać, że mogą zmieniać świat, naprawdę go zmieniają".

honda 

Wysłany: Pią 10 Lip, 2015 10:15 

Guzik napisał/a:
nie no, jeśli odsyła do prywatnej praktyki za kase, to coś jest nie tak, ale koleżanka nie za bardzo wie co jej lekarz właściwie powiedział ;)
Ja osobiście ominęłam wypalanie solcogynem, ale tez musiałam iść prywatnie :)

A skąd wnioski, że kazał mi przyjść prywatnie? Nigdzie tak nie napisałam przecież.
Pytałam czy z NFZ jest to darmowe, bo także byłam na tej drugiej wizycie z NFZ.

Juliette napisał/a:
Ale chwila, przeciez pierwszy lekarz nie stwierdzil nadzerki? A po tygodniu drugi juz tak? To chyba cos tu nie tak nie?

Dokładnie, o to mi chodziło. Dwoje lekarzy w przeciągu tygodniu i dwie różne opinie.
Drugi lekarz zdecydowanie zrobił na mnie lepsze wrażenie niż ten pierwszy.
Pobadał mnie dokładnie, zrobił USG, wszystko wytłumaczył i odpowiadał wnikliwie na moje pytania.
Zaś te pierwszy to taki gbur obleśny, bardziej interesuje go życie prywatne niżeli fakt, że ma mnie leczyć, a to mi się nie podoba.

Kiedyś, gdy jeszcze chodziłam do innego ginekologa, to także mi zasugerował wypalanie nadżerki, ale
potem zmieniłam lekarza i temat ucichł.

Na wizytę jestem umówiona na przyszły tydzień, wtedy też będę mieć wypalaną nadżerkę.
Pytałam w przychodni, jak jestem ubezpieczona to za zabieg nic nie płacę, jest to w ramach ubezpieczenia.

Hanca 

Wysłany: Czw 16 Lip, 2015 08:08 

Dziewczyny, czy któraś z Was miała pobieraną cytologię w trakcie lub przy podejrzeniu infekcji grzybiczej? Co Wam wyszło?

Mnie od lat wychodziła w cytologii II gr. i "niespecyficzna infekcja bakteryjna", podejrzewałam, że jestem zarażona jakąś chlamydią czy coś.

Mam nawracające swędzenia, nasila się to po stosunku. Mieliśmy 3 tyg. przerwę i było ok, jedno współżycie i mega swędzenie znów.

Byłam u gina, powiedziała, że nic nie widzi. Pobrała cytologię i wymaz. Ale w labie zrobili wymaz tylko w kierunku bakterii, bo na grzyby jest osobny, a nikt mnie nie spytał jaki ma być.
Wymaz czysty, cytologia wyszła I grupa. Czy przy grzybku taka by wyszła?

Między lutym a majem brałam Flumycon doustnie dawkę przypominającą raz w tygodniu, po tym jak lekarz stwierdził infekcję grzybiczą. Brałam, żeby zapobiec nawrotom, a swędzenia dalej wracały.

Biorę cały czas Trivagin doustnie, nie stosuję płynów żadnych. Wydzielina czasem jest normalna przy tym swędzeniu, a czasem taka podpadająca jednak pod grzybicę.

Macie jakieś pomysły? Alergia jakaś?

Apple 

Wysłany: Czw 16 Lip, 2015 23:14 

Uczulenie na nasienie ;) ? Lateks ? Proszek do prania ? Partner niedoleczony i czyms zaraza ? Nie wyleczona grzybica ? Mi pomoglo leczenie tzw.protokołem jak w boleriozie czy zapaleniach pecherza. Podraznienie cewki. Otarcia ?

arenika
[Usunięty]

Wysłany: Wto 25 Paź, 2016 13:50 

W stosowaniu leków dopochwowych uczucie pieczenia i wypływania środka jest sprawą całkowicie naturalną, dlatego najlepiej aplikować sobie wieczorem po kąpieli i położyć się do łożka.
Ostatnio zmieniony przez Finka Wto 25 Paź, 2016 13:51, w całości zmieniany 1 raz  

liska 

Wysłany: Wto 25 Paź, 2016 13:51 

arenika, przeczytaj regulamin forum

www.shapshaptravel.com

Finka 

Wysłany: Wto 25 Paź, 2016 13:52 

arenika, dziękujemy za odgrzebywanie tematu sprzed roku i za reklamę w podpisie - usunęłam

natalenka 

Wysłany: Pią 02 Cze, 2017 15:30 

Miał ktos rzesistka albo podejrzenie? Wiecznie jakies infekcje bakteryjne? Ja już siły nie mam, non stop cos. Nie wiem czy NR w tym nie pomaga też: /

natalenka 

Wysłany: Wto 08 Sie, 2017 18:43 

Może któraś z Was coś wymyśli, bo ja już załamuje ręce.
Kilka miesięcy mialam Nuva Ring, zeszlam z niego z powrotem na pigulki 2 cykle temu, bo sprzyjał infekcjom. Leczylam się na zakażenie bakteryjne, grzybicze. Uplawy, swedzenie wracały po kilku dniach.
Zostałam przeleczona na rzesistka (pieniste uplawy). Nic. Ph caly czas dobre. Zrobilam posiew, wyszlo wszystko ok, tylko liczne leukocyty wykazało. Pecherz też ok, tylko ph wysokie.
Dobra, dostalam leki na chlamydie bo to jedyne co zostało do wykluczenia, a badanie kosztuje 200zl więc taniej się przeleczyc. Biorę doxycykline juz 6dzien, czuję sie tak okropnie, ze juz sama nie wiem czy to grypa zoladkowa czy po tym antybiotyku. Zoladek boli okropnie + inne akcje.
Od wczoraj od nowa grudy w pochwie (ale inne niz przy grzybicy, takie bardziej tluste,twardsze, ciężko to opisać) plus swędzenie. Dzisiaj zapodalam gynomed dopochwowo to swędzi jeszcze bardziej.
Wiecej nie biore doxycykliny (mialam 7-8dni) bo nie dam rady funkcjonowac w pracy kolejny dzień tak, ew.wezme na noc jeszcze.
Myślicie, że to moze zadzialac za kilka dni? Czy bardziej isc w kierunku alergii? Lecze sie juz kilka miesiecy i skonczyly się i mi i gin pomysly.

magribi 

Wysłany: Wto 08 Sie, 2017 22:49 

natalenka Miałaś robione USG? Znajoma reagowała ciągłymi infekcjami pęcherza na potworniaka na jajniku. Laparoskopowo wycieli i po sprawie. Jeśli masz aktualne USG pewnie, po antybiotyku bym powtórzyła posiew. Jak podejrzewasz alergię i dasz radę spróbuj podmywać się tylko przegotowaną wodą. Wróżę z fusów, ale nic innego mi do głowy nie przychodzi.

Apple 

Wysłany: Wto 08 Sie, 2017 22:59 

natalenka miałam podobnie 3 lata temu i u mnie nie było leczenia antybiotykami a seriami globulek ale np. w stylu coś przeciw grzybiczego dwa dni lactovaginal dwa dni nic coś grzybiczego itd. wyleczyłam, odpukać już nie mam, jak znajdę chwilę czasu rozpiskę lekarza to wrzucę, ogólnie antybiotyk tylko zaostrza sprawę

amisu 

Wysłany: Sro 09 Sie, 2017 09:15 

natalenka, mąż przeleczony?

Odpowiedz do tematu