Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Plamienie w połowie cyklu i ból podbrzusza.

Poprzedni temat «» Następny temat
Plamienie w połowie cyklu i ból podbrzusza.
Autor Wiadomość
Eva1 

Dołączyła: 27 Lis 2014
Posty: 10
Wysłany: Czw 27 Lis, 2014 16:14 Plamienie w połowie cyklu i ból podbrzusza.


Od 3 lat biorę madinette, czułam się po nich super do dziś. Do końca opakowania jeszcze 9 tabletek a dziś rozbolał mnie brzuch, tak jak przy krwawieniu z odstawienie i pojawiło się bardzo lekkie plamienie, brzuch nadal mnie boli i czuję się tak jakbym miała dostać okres.
Czasami podczas brania tabletek też zdarzał się lekki ból podbrzusza ale nigdy nie plamiłam w trakcie cyklu. Dziś pierwszy raz.
Zastanawiam się co może być przyczyną. Jedyne co się zmieniło w moim codziennym życiu to aktywniejszy sport, codziennie biegam i lekka dieta ale czy to ma wpływ na takie plamienie?
Czy mam się teraz zabezpieczać dodatkowo? Iść do lekarza? Czy czekać?
 
 
Finka 

Wiek: 30
Dołączyła: 20 Sie 2007
Posty: 1132
Wysłany: Czw 27 Lis, 2014 17:04 


Eva1, podczas brania mogą zdarzyć się takie akcje. Być może to jednorazowy incydent, a być może tabletki przestały trzymać Ci cykl. Weź pigułki do końca i obserwuj kolejne cykle. Jeśli wszystkie tabletki brałaś prawidłowo to jesteś zabezpieczona, a plamienia śródcykliczne - raz jeszcze zaznaczę przy odpowiednim braniu, bez antybiotyków, pominięć i innych interakcji - nie wpływają na skuteczność tabletek.
 
 
Eva1 

Dołączyła: 27 Lis 2014
Posty: 10
Wysłany: Czw 27 Lis, 2014 17:17 


Nie brałam antybiotyków, nie pominęłam tabletki, nie brałam innych leków które kolidują z tabletkami anty. Poza tym intensywniejszym sportem, wszystko jest bez zmian.
Od miesiąca codziennie biegam godzinę, zastanawiam się czy przy takim lekkim bólu brzucha i plamieniu nie powinnam tego przerwać?
 
 
Finka 

Wiek: 30
Dołączyła: 20 Sie 2007
Posty: 1132
Wysłany: Czw 27 Lis, 2014 22:11 


Eva1 napisał/a:
zastanawiam się czy przy takim lekkim bólu brzucha i plamieniu nie powinnam tego przerwać?

Już Ci napisałam, że nie ;) To może być jednorazowy incydent, jeśli się powtórzy to trzeba będzie wybrać się do lekarza i pomyśleć o zmianie preparatu.
 
 
Eva1 

Dołączyła: 27 Lis 2014
Posty: 10
Wysłany: Pią 28 Lis, 2014 01:18 


Żeby dobrać dla mnie tabletki madinette przeszłam 6 ginekologów, 2 endokrynologów i w końcu ostatni lekarz dobrał tabletki po których nie wymiotowałam, były to właśnie madinette.
Wcześniejsi lekarze twierdzili że jestem uczulona na wszystkie tabletki antykoncepcyjne i żadne nie będą pasować.
Dlatego na samą myśl zmiany tabletek przechodzą mnie ciarki. :(
No nic, zobaczę jak to się będzie rozwijać. Dziękuję za odpowiedzi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11