Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

preejakulat na prezerwatywie

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Guzik
Nie 07 Wrz, 2014 08:57
preejakulat na prezerwatywie
Autor Wiadomość
Marek38 

Wysłany: Pią 05 Wrz, 2014 11:53 preejakulat na prezerwatywie

Część, mam problem, odnośnie preejakulatu. Zacząłem życie seksualne z
moją dziewczyną i dotychczas było wszystko dobrze aż do ostatniego
dnia, chcieliśmy się pokochać wiec poszedłem umyc "meskosc" gdy
przyszedłem zaczęliśmy się kochać, gdy mnie podniecila zauwazylem mala
kropelkę zwisająca na zoledziu, myślę ze to był preejakulat (jednak
nigdy nie zdazalo się żebym miał go w takiej chwili na samym
początku podniecenia i w takiej ilości bo aż kropelka, zawsze był
gdzieś ten preejakulat ale nie było go widać.) Mimo tego jednak
starłem go ręką po czym dotykałem gumkę, po dotknięciu lekko gumki wytarłem jeszcze ręce niezbyt
dokładnie ale wytarlem po czym gdy nałożyłem gumkę wytarlem jeszcze ją
nie dokładnie ale wytarlem i zaczęliśmy się kochac, nie dochodzę nigdy
w niej lecz na zewnątrz, mimo tego boje się tego preejakulatu, czy
nawet po wytarciu, niedokładnym ale wytarciu rak i prezerwatywy mógł
on jeszcze tam pozostać ?

Ps. Możliwe że nie był to preejakulat tylko resztki wody lub mydełka/płynu którym myłem męskość ? Ponieważ nigdy nie zdazyło mi się by preejakulat był tak wcześnie na samym początku podniecenia i by było go aż tyle. Zazwyczaj nigdy go nie widziałem bo był pewnie chwileczkę przed wytryskiem lub w czasie jego. A czym możliwe jest że preejakulat wydziela się u mnie dopiero po wytrysku ? Bo często po nim mam dopiero przezroczysty śluz na penisie. Proszę o odpowiedzi, z góry dziękuję.

Zoe 

Wysłany: Pią 05 Wrz, 2014 12:19 

preejakulat zawsze jest przed wytryskiem, stąd jego nazwa. W ejakulacie są płyny różnego pochodzenia, po wytrysku może jeszcze coś wyciekać, nasieniowody, moczowosdy są długie więc może się tam sporo zmieścić i wykapac później.
Zawsze istnieje ryzyko ciąży przy dotykaniu prezerwatywy itd, bo to coś czego powinno się unikać, ale to nie do końca jest tak, że wystarczy jeden plemnik.
Tym razem bym się nie stresowała, ale na przyszłość zalecam Wam większą ostrożność :)
Powodzenia!

Marek38 

Wysłany: Pią 05 Wrz, 2014 13:18 

Skoro preejakulat zawsze jest przed wytryskiem to czemu teraz pojawił się on w początkowej fazie podniecenia ? Nie byłem nawet mocno rozgrzany :) Powie mi ktoś może czemu to wystąpiło i czy taki preejakulat w początkowej fazie posiada plemniki ? Bo słyszałem że plemniki posiada tylko taki który występuje przed wytryskiem :) Jak to w końcu jest ? I czy na prawdę nie mam się o co martwić ?

Zoe 

Wysłany: Pią 05 Wrz, 2014 13:26 

Marek, cewka moczowa przez którą wydostaje się mocz, preejakulat, ejakulat i wszystko inne może mieć mnóstwo rzeczy. Żeby dowiedzieć się co tam było musiałbyś to oglądnąć pod mikroskopem.

Marek38 

Wysłany: Pią 05 Wrz, 2014 13:41 

Rozumiem. Nawet jeżeli dokładnie umyłem "narzędzie" to w cewce może znajdować się sperma z ostatniego stosunku :) ? Nutruje mnie cały czas ta sytuacja, czy na pewno nie mam o co się martwić ? Nie wiem czy dokładnie wytarłem ręcę i prezerwatywę, ale chyba dobrze że w ogóle próbowałem wytrzeć. ?

Zoe 

Wysłany: Pią 05 Wrz, 2014 13:48 

Marek38, serio moim zdaniem nie była to aż tak niebezpieczna sytuacja, żeby spłodzić potomka w tak niefortunny sposób trzeba mieć na serio pecha.
Ejakulat wydostaje się nie tylko przy stosunku, ciśnienie się reguluje wnarządach bez naszej wiedzy ;)
Następnym razem tak nie rób i tyle.

Marek38 

Wysłany: Pią 05 Wrz, 2014 13:52 

rozumiem ale skoro przed nałożeniem prezerwatywy zauważyłem taką kropelkę zwisającą na żołędziu to po prostu miałem ją zostawić i ubrać na nią gumkę ? Czy wytrzeć ją jakimś ręcznikiem ? A patrząc na mojego ogólno życiowego pecha to możliwe że tak się stanie :/ Zawsze mam pecha :D

Zoe 

Wysłany: Pią 05 Wrz, 2014 13:57 

Marek, nie wiem co robią inni w takich sytuacjach, pewnie w ferworze walki wycierają w pościel :D
Musisz się spytać jakiegoś faceta :)

Marek38 

Wysłany: Pią 05 Wrz, 2014 14:01 

No ja byłem wkurzony, no nie wiedziałem co zrobić więc wytarłem ręką, myślałem już żeby powiedzieć mojej ślicznej że nici bo np źle nałożyłem gumkę, ale w tym podnieceniu po wytarciu gumki i rąk wszystko wydawało mi się super :)

EVI 

Wysłany: Pią 05 Wrz, 2014 14:12 

Następnym razem miej jeszcze w zasięgu ręki chusteczki/ręcznik papierowy i nie będzie problemu. Też uważam, że nie masz się czym martwić.

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Wrz, 2014 17:25 

Marek38 napisał/a:
Możliwe że nie był to preejakulat tylko resztki wody lub mydełka/płynu którym myłem męskość ?

ja bym to obstawiała najpewniej

Marek38 

Wysłany: Pią 05 Wrz, 2014 21:37 

SFR napisał/a:
Marek38 napisał/a:
Możliwe że nie był to preejakulat tylko resztki wody lub mydełka/płynu którym myłem męskość ?

ja bym to obstawiała najpewniej

No ja właśnie też bym to obstawiał najbardziej ponieważ nigdy prędzej nie zdarzyło mi się coś takiego by na początku podniecenia wydostał się preejakulat mało tego nigdy nie widziałem by moja "męskość" była mokra z powody wydostania się preejakulatu więc faktycznie jest on chyba u mnie wydzielany tuż przed wytryskiem. Jednak kolorem itd przypominało preejakulat ponieważ było bezbarwne i po dotknięciu dosyć ciągnące się, ale może to woda zmieszana z jakimiś wymazami z cewki ? lub nawet płynem ?

Guzik 

Wysłany: Sob 06 Wrz, 2014 09:10 

Marek38 napisał/a:
ale może to woda zmieszana z jakimiś wymazami z cewki ? lub nawet płynem ?

ale czego oczekujesz? chyba nie liczysz, że Ci odpowiemy na to pytanie?

Myj ptaka i ręce i będzie wszystko w porządku ;)

Marek38 

Wysłany: Nie 07 Wrz, 2014 00:24 

Wiem, staram się, zawsze myję :) Jednak nurtuje mnie ta sytuacja do której doszło, i czy jest z tego możliwość zajścia w ciążę jeżeli postąpiłem tak jak podałem wyżej (wycierałem ręcę i prezerwatywę po dotknięciu preejakulatu, ale możliwe że niedokładnie wytarłem i preejakulat nie został do końca wytarty) ?

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Wrz, 2014 01:55 

Marek38, zróbcie sobie test dla pewności po dwóch tygodniach od stosunku i będziesz wszystko miał wyjaśnione

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi