Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Prezerwatywy różnych firm - opinie

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezerwatywy różnych firm - opinie
Autor Wiadomość
Zielona 

Wysłany: Wto 29 Kwi, 2014 14:54 

Michael dziękujemy za dodanie nic nie wynoszącego postu tylko po to by się zareklamować

Justyce 

Wysłany: Wto 29 Kwi, 2014 14:55 

Dziękujemy za reklamę, następnym razem będzie zablokowana możliwość pisania.

-----------------------------------------

maniek1004 

Wysłany: Sro 27 Sie, 2014 11:09 

Lady Ola napisał/a:
Sory za ponowienie posta, ale po prostu ciekawość mnie zżera, czy ktoś testował Unimila Zero :) Jakoś chętnie bym je zakupiła, choć są drogie i nie wiem czy to nie jakaś ściema :)

http://lubimy-to-robic.co...ro%201.jpg1.jpg

SĄ TAK cienkie że można się zapomnieć, że ma się je na sobie kilka razy to myslałem ze gdzieś szczeliła bo jej nie czuje i troche mnie to stresowało przy pierwszych kontaktach
- to mniejsza średnica i często nie chcą się rozwijać dlatego 30 zł to rozbój ale w marketach T***O widziałem na wyprzedażach po 15 zł wtedy warte są ceny :) pzdr

Aniela 

Wysłany: Czw 22 Sty, 2015 09:26 

Używaliśmy z mężem Durex Performa i nie było problemu z nakładaniem , nie pękała , może nie jest najcieńsza niestety ale najważniejsze to to , że nie śmierdzi wogóle , zero :mrgreen:

Botica 

Wysłany: Sob 24 Sty, 2015 16:47 

Ja sie moze dopisze tutaj, bo mam takie male spostrzezenie: Przejscie ze Skynow na Durex featherlight, to tak jakby z normalnej gumki przesiasc sie na siatki z bedronki.
Nie wiem czy to kwestia lateksu, grubosci, byc moze fenomenalnego ksztaltu ale po porstu nie wyprodukowali chyba nic lepszego w kategorii prezerwatywy. Szkoda, ze taka bieda z dostepnoscia.

Zoe 

Wysłany: Sob 24 Sty, 2015 20:29 

botica, skynów u was nie ma? przywieźć ci? :)
my juz od jakiegos czasu ich uzywamy i sa spoko.

Botica 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2015 09:05 

Zoe napisał/a:
botica, skynów u was nie ma? przywieźć ci?

No nie ma, przeciez to Polski wyrob. Wiesz, ja mam dosyc duzy przerob wiec nie rzucaj takich ofert bo mozesz sie przejechac, :) Na razie mam jeszcze ok. tygodniowy zapas, w przyszly weeknd bede sie martwic. Mysle, ze to mimo wszytsko moze kwestia lateksu... Chociaz to troche dziwne, bo uzywam rekawiczek lateksowych i jest okay. Mozliwe?

natalia_lila 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2015 09:45 

A my na próbę kupiliśmy kilka gumek Pasante. Po kilku użyciach, stwierdzam, ze są.. hmmm... no fajne.
Nie jestem jakimś gumkowym ekspertem, ale te gumki wyjątkowo mi przy stosunku nie przeszkadzają...

Guzik 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2015 10:02 

u nas jest konieczność uzycia, ale jestem na pigułach nadal, więc jakby coś było nie tak, nie byłoby tragedii. wiec poszliśmy w ekonomiczne preventivo sensitive z rossmanna. podobno są spoko, użyliśmy kilka i bez niemiłych niespodzianek, polecam obczaić :)

Botica 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2015 10:49 

No jak juz wchodzimy w szczegoly to te unimile chyba ze 2 lub 3 razy strzelily - w sensie wydaly taki dzwiek jakby pekaly (przy zmianie pozycji czy cos), ale jakims cudem przezyly obie akcje. Wiec dla mnie to ogromna zaleta, ze pomimo zahaczenia sie moje wewnetrzne zeby wszytsko bylo okay. Dla mnie dla odmiany jakby pekla to bylam gola i wesola, bo nawet zadnego escapelle nie mam w zapsie. Durexy mi juz 2x pekly i bardzo bym nie chciala powtarzac scenariusza, bo 'nie tak sie umawialismy'.

Idunn 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2015 11:58 

Botica napisał/a:
No jak juz wchodzimy w szczegoly to te unimile chyba ze 2 lub 3 razy strzelily - w sensie wydaly taki dzwiek jakby pekaly (przy zmianie pozycji czy cos), ale jakims cudem przezyly obie akcje. Wiec dla mnie to ogromna zaleta, ze pomimo zahaczenia sie moje wewnetrzne zeby wszytsko bylo okay. Dla mnie dla odmiany jakby pekla to bylam gola i wesola, bo nawet zadnego escapelle nie mam w zapsie. Durexy mi juz 2x pekly i bardzo bym nie chciala powtarzac scenariusza, bo 'nie tak sie umawialismy'.

święte słowa.
Nam pękł niestety durex ostatnio...

Guzik 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2015 12:00 

Botica - kupiłam z ciekawości, a że robione w DE, to chyba nie mogą być złe :wink:
w każdym razie sprawdzone i są ok, w necie tez nieźle o nich piszą, a są sporo tańsze.

EVI 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2015 17:10 

A ja chyba nie pisałam, że superowe są Sultan Ultra Thin (nie ma w PL, trzeba przez internet zamawiać z Finowa).

kasiulla 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2015 17:22 

Ja się chyba powtarzam, ale nie wiem, co robicie, że wam pękają :P
My jeszcze nigdy pękniętej nie zaliczyliśmy. I zawsze na Durexach. Niedługo się kończą, to Skyny kupię, spróbujemy ;)

EVI 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2015 18:07 

kasiulla, nam raz się zdarzyło, ale to była nasza wina :oops:

Odpowiedz do tematu