Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Prezerwatywy różnych firm - opinie

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezerwatywy różnych firm - opinie
Autor Wiadomość
Zoe 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2015 19:08 

EVI napisał/a:
A ja chyba nie pisałam, że superowe są Sultan Ultra Thin (nie ma w PL, trzeba przez internet zamawiać z Finowa).

kurde, no ale serio są AŻ takie dobre, żeby zamawiać z Finlandii? Serio nie ma nic równie dobrego na polskim rynku?

Triss 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2015 19:14 

Przez 7 lat stosowania, Durex ani razu mi nie pękł... Ale i tak bałabym się polegać tylko na gumkach :)

Dołączam się do pytania Zoe. Nie ma żadnego polskiego zamiennika? Gumka to gumka...

EVI 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2015 19:15 

Zoe, dyskutujemy o różnych markach i modelach. To kwestia indywidualna. Kupujemy też skyny i durexy, ale te nam pasują najbardziej ze wszystkich dotąd przetestowanych, co w sumie nie znaczy, że dla kogoś innego będą też WOW.

Triss, dla mnie gumka gumce nie jest równa, na niektóre mam uczulenie, inne nie pasują M. z różnych powodów (ale nie mam penisa to nie rozumiem, o co mu dokładnie chodzi ;) )

Botica 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2015 19:25 

Nie no, jak prezes jest niezadowolony to nie ma zabawy.

Ale ja jestem kurcze mega sloikiem. Co gdzies pojade to sobie przywoze fanty na zachomikowanie, wiec rozumiem. Teraz obczajam gdzie moge sobie kupic gumy bez lateksu przez net, ale chyba jednak to nie ma sensu.

Triss 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2015 19:39 

EVI, no tak... o uczuleniu nie pomyślałam - masz rację, to zmienia postać rzeczy.
Ja odczuwam tylko różnicę między "w gumce" a "bez". Bez gumki nie mam problemu z otarciami i nawilżeniem.. w ogóle jakoś tak lepiej.
Mój partner natomiast nie może dojść mając na sobie gumkę, a to jest frustrujące.

Botica, z każdej wycieczki przywozisz kartonik prezerwatyw? :)

Zoe 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2015 19:42 

ja mam uczulenie na lateks, przez całe lata coś mnie szczypało w gumce i piekło, dopiero jak skyny weszły na rynek i raz wziełam do ust lateksowy smoczek anki to zobaczyłam korelację :P

Botica 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2015 19:46 

Triss napisał/a:
Botica, z każdej wycieczki przywozisz kartonik prezerwatyw?

Uzywam gumek na razie od 3 tygodni, ale w sumie nie jest to glupi plan, :D Zasloikowalam 4 kartony skynow, zostal mi jeszcze jeden... Jak nie znajde lokalnie jakiejs porzadnej marki to nie wiem, Zoe mi przywiezie ze 2 setki, :P

Botica 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2015 19:49 

Zoe, Sorki za pytania, ale juz sama zaczelas z tym uczuleniem to sie jeszcze dopytam: jak reagujesz na lateksowe rekawice? I jeszcze powiedz, czy to szczypanie jest takie jak np. przy infekcji, czy bardziej przypomina taki dyskomfort jak np. przy padaniu usg albo podrapaniu?

Triss 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2015 20:11 

Kurczę, teraz tak myślę, że może i ja mam to uczulenie... Zawsze gdy używałam gumek, czułam dyskomfort i szczypanie, a później były podrażnienia.

Botica, możemy Ci co jakiś czas wysyłać paczkę kurierem :)

EVI 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2015 21:10 

Botica, wprawdzie pytałaś Zoe, ale ;) Mnie np. swędzi/piecze/puchnie :D po rękawiczkach wysypka + swędzenie na dłoniach murowana..

Zoe 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2015 21:31 

Botica, no ogólnie to alergia jakakolwiek (na drzewa+krzyżowa na owoce i lateks) mi się rozwineła 3 lata temu, z czego wtedy bralam tabletki, potem staraliśmy się o dziecko a pozniej byłam w ciazy :P po ciazy znow bralam tabletki, wiec ogolnie tych gumek jakos wiele w tym czasie nie uzywalismy i dosc szybko sie przerzucilismy na skyny wlasnie.
odczucie było takie jakby mi coś pękło - taka jakby mini piekąca ranka a po stosunku pieczenie jak przy infekcji. naszukałam się tych infekcji wtedy, ale im bardziej szukałam tym bardziej ich nie było.
rękawiczek lateksowych nie noszę, w domu mam winylowe (chyba) ale alergie na lateks mam taka silna, ze od kropli kleju do rzęs mnie swędziało i puchło w gardle. jak idę do dentysty to proszę o nielateksowe rekawiczki, jak raz wziełam do buzi smoczek lateksowy to mnie swędziała cała buzia i gardlo, to jest takie okropne swędzenie, uporczywe a im bardziej człowiek drapie tym bardziej swędzi.

Botica 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2015 21:43 

Zoe, EVI, No to ja na stowke nie mam alergii, :> Bo nosze lateksowe rekawice i jest okay. Ale po gumkach czuje sie jakby mnie ktos przelecial na sucho, takie uczucie podrapania. Wiadomo ,czasem bardziej, czasem mniej, ale ogolnie dyskomfort mam potem caly dzien. A po skynach norlanie maselko, jakby gumki nie bylo. I to nie jest kwestia nawilzenia, oj nie... No nic, dzieki wiekie za odpowiedzi, troche mi poukladalyscie w glowie. Ale wciaz musze szukac.

Zoe 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2015 22:03 

botica, lateksowe rekawice to chyba niejedyny wskaznik, szybciej bys chyba zauwazyła ew swędzenie jakbys possała lateks :)
:twisted:
zawsze mozesz sprobować ze smoczkiem :) lateksowe są żółte :P

Triss 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2015 22:57 

Botica, mam takie same odczucia przy stosowaniu prezerwatyw. Nie wiem jak z innymi firmami, ale przy Durexie zawsze odczuwam jakąś taką suchość i drapanie. Zawsze myślałam, że to kwestia nawilżenia, ale teraz zweryfikowałam ten pogląd i to jednak kwestia gumek.
Z rękawiczkami nie mam problemów, mój dentysta przy gmeraniu w mojej buzi też nie powoduje uczulenia, ale jednak z prezerwatywami mam problem.

Guzik 

Wysłany: Sro 11 Lut, 2015 15:53 

nie wiem, czy to korzystne, bo nie kupuje, ale moze komu się przyda:
http://www.groupon.pl/ofe...cki-17/56203834

Odpowiedz do tematu