Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Proszę o pomoc - tabletki antykoncepcyjne.

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o pomoc - tabletki antykoncepcyjne.
Autor Wiadomość
Syluch 


Wiek: 23
Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 8
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 22 Lut, 2014 12:27 Proszę o pomoc - tabletki antykoncepcyjne.


Witam, trzy dni temu skończyłam pierwsze opakowanie tabletek Novynette. Pierwszą pigułkę wzięłam tak, jak powinnam, pierwszego dnia miesiączki. W dodatku nie wymiotowałam, nie miałam biegunki, ewentualnie tylko jakieś bóle głowy, ale to wyłącznie pierwszego tygodnia.

15 dnia brania tabletek kochałam się wraz ze swoim facetem do końca. Wszystko ładnie, pięknie, lecz dziś już trzeci dzień, a krwawienia nadal nie ma.

Na ulotce zostało uwzględnione, że u niektórych kobiet podczas pierwszej przerwy może ono nie wystąpić.

Czy w powyższym przypadku są jakiekolwiek powody do niepokoju?
 
 
Botica 


Wiek: 31
Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 1254
Skąd: Zwrotnik Raka
Wysłany: Sob 22 Lut, 2014 12:34 


Syluch, Zadnych powodow do niepokoju, serio. Krwawienie moze przyjsc w 7 dniu i to jest zupelnie normalne.
 
 
Syluch 


Wiek: 23
Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 8
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 22 Lut, 2014 12:43 


Dziękuję za odpowiedź, co prawda wiem, że organizm podczas brania tabletek funkcjonuje zupełnie inaczej, ale chciałam jeszcze dodać, że nie mam dosłownie żadnych objawów potencjalnego, nadchodzącego krwawienia. Jak już wspomniałam to moje pierwsze opakowanie, zaś wcześniej przed miesiączką miałam bardzo charakterystyczne bóle podbrzusza. A teraz ani widu, ani słychu jakichkolwiek objawów. W dodatku naczytałam się w internecie, że pierwsze opakowanie jest o mniejszej skuteczności (?), co już w ogóle sprawia, że wariuję.
 
 
Botica 


Wiek: 31
Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 1254
Skąd: Zwrotnik Raka
Wysłany: Sob 22 Lut, 2014 13:09 


Syluch, Ale zdajesz sobie sprawe ze krwawienie z odstawienia to nie miesiaczka? Raczej chyba dobrze, ze nie masz objawow nadchodzacej miesiaczki, co nie? Ja bym sie tylko cieszyla. :P
 
 
Syluch 


Wiek: 23
Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 8
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 22 Lut, 2014 13:15 


Tak, tak, jak najbardziej wiem, po prostu nie do końca jestem pewna czego się spodziewać zważywszy na to, że to moje pierwsze opakowanie. Myślałam, że będą jakiekolwiek znaki "ostrzegawcze" ; ).
 
 
Justyce 


Wiek: 34
Dołączyła: 22 Kwi 2005
Posty: 1584
Skąd: wszechświat równoległy
Wysłany: Sob 22 Lut, 2014 15:40 


Nie, krwawienia z odstawienia często są znacznie łagodniejsze niż miesiączki, często też skąpsze i krótsze.
_________________
If I had been born twins, they would have hated each other.

-----------------------------------------

 
 
Syluch 


Wiek: 23
Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 8
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 22 Lut, 2014 15:46 


Z tym, że łagodniejsze to akurat na plus, a że krótsze to żadna nowość, bo odkąd pamiętam mój okres trwał równo trzy dni, czasem cztery, acz rzadko.

Wiem, że trzeba brać odpowiedzialność za to, co się robi i tak dalej, ale wciąż mam nadzieję, że biorąc te tabletki odpowiednio nic nie zawiniło, a "okres" przyjdzie.
 
 
Justyce 


Wiek: 34
Dołączyła: 22 Kwi 2005
Posty: 1584
Skąd: wszechświat równoległy
Wysłany: Nie 23 Lut, 2014 07:52 


Syluch, możliwe więc, że będzie trwał dzień lub dwa ;) a tak przy okazji, to mam nadzieję, że również zdajesz sobie sprawę z tego, że jego pojawienie się wcale nie świadczy o tym, że ciąży nie ma.. ;)
_________________
If I had been born twins, they would have hated each other.

-----------------------------------------

 
 
Syluch 


Wiek: 23
Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 8
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 23 Lut, 2014 16:05 


Jeszcze raz dziękuję za wszystkie odpowiedzi, a tak swoją drogą to dostałam, jak mi się wydaje, krwawienie z odstawienia, jednak bardziej przypomina ono delikatne plamienie aniżeli potencjalny pseudookres. Czy to normalne?
 
 
kalinabors 

Dołączyła: 23 Lut 2014
Posty: 3
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie 23 Lut, 2014 18:09 


Może też tak być, nie przejmuj się.
 
 
Justyce 


Wiek: 34
Dołączyła: 22 Kwi 2005
Posty: 1584
Skąd: wszechświat równoległy
Wysłany: Nie 23 Lut, 2014 20:05 


Syluch, toż pisałam wcześniej.
_________________
If I had been born twins, they would have hated each other.

-----------------------------------------

 
 
Syluch 


Wiek: 23
Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 8
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 23 Lut, 2014 23:16 


O kurczę, przepraszam za moje roztargnienie :lol: :wink:

Wszystko już jest na dobrej drodze, niestety dał też o sobie znać ból żołądka, na szczęście lżejszy niż wtedy, gdy nie brałam tabletek. ; )
 
 
agaB 

Dołączyła: 23 Sty 2015
Posty: 2
Skąd: lublin
Wysłany: Pią 23 Sty, 2015 08:33 


Hej nie wiedziałam gdzie to napisać, ale pisze na szybko bo nie chce narobić sobie biedy..biorę tabletki vibin mini no i jest taka sytuacja ze zostały mi jeszcze 3 tabletki różowe a zaczą mi się okres juz..no i skończy mi się pewnie na 3 białych i co dalej ? Jak się skończy to brać białe nadal czy nowe opakowanie?
 
 
Idunn 


Dołączyła: 01 Lip 2007
Posty: 721
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 23 Sty, 2015 10:15 


brać zgodnie ze schematem.
 
 
agaB 

Dołączyła: 23 Sty 2015
Posty: 2
Skąd: lublin
Wysłany: Pią 23 Sty, 2015 10:26 


Wyczerpująca odpowiedz...potrzebuje pomocy wiec proszę o normalna odpowiedz która coś podpowie, czyli nie zaczynać nowego opakowania?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10