Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

prosze o pomoc...

Poprzedni temat «» Następny temat
prosze o pomoc...
Autor Wiadomość
malutka7 

Wysłany: Pią 23 Sie, 2013 01:07 prosze o pomoc...

Z góry PRZEPRASZAM jesli temat jest glupi... po prostu tyle mozna na internecie przeczytac ze czlowiek sie gubi, panikuje, i szuka pomocy na forum. Prosze o zrozumienie. I mozliwie jak najszybsza opdowiedz.

Otoz mam nieregularne cykle (z reguły ponad 30 dni, ostatni miał 34, bywały jeszcze dłuższe, a czasem 28-29), ostatni okres dostalam 4-5 sierpnia (4 wieczorem plamienie, 5 już normalny okres). Problem w tym ze 18 sierpnia kochalam sie z moim facetem, niestety wypilismy troche za duzo, i na poczatku wlozyl penisa na chwile bez gumki, doslownie kilka ruchow. Pozniej zalozyl gumke i wszystko bylo ok. Nastepnie ja sciagnal, po czym rowniez wlozyl penisa na jakis czas bez gumki, chwile sie tak kochalismy, wytrysku nie bylo, nie mogl dojsc, dopiero po jakichs 20 minutach kiedy piescilam go oralnie. Moj facet mowi ze nie mam sie o co martwic, ale byl troche podpity wiec sie po prostu denerwuje... Plodnego sluzu jeszcze wtedy nie mialam, byl kremowy/wodnisty, czyli ogólnie taki jaki mam zawsze w dni niepłodne, szyjka była nisko i chyba jeszcze zamkięta, nie jestem pewna. Jednak 2 dni po stosunku sluz zaczal mi sie rozciagac i stawac bardziej przejrzysty - i taki jest do tej pory dlatego obawiam sie ze moga zaczynac mi sie dni plodne. Tamtego dnia badalam szyjke, byla wysoko uniesiona,miekka i otwarta. Sluz nadal nie jest jeszcze taki typowo "plodny", poniewaz w takie typowo plodne dni mam go duzo wiecej niz teraz, jest bardziej przejrzysty i bardziej rozciagliwy, czyli podejrzewam ze owulacji jeszcze nie bylo, a juz minelo 4 dni od tego stosunku. Czy te kilka minut bez gumki moga skonczyc sie ciaza?... ponoc preejakulat rowniez zawiera plemniki. :/ Dodam ze moj facet mial poprzedni wytrysk 3 dni przed tym stosunkiem.

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Sie, 2013 07:17 

malutka7, zrób sobie test po dwóch tygodniach dla spokoju ducha

Botica 

Wysłany: Pią 23 Sie, 2013 08:04 

malutka7, Ja mysle, ze jest ryzyko. Nie prowadzisz obserwacji regularnie, ciezko cokolwiek wrozyc z tej szyjki i sluzu. Zrob test w terminie miesiaczki, nie wczesniej niz 2 wrzesnia i zobaczysz co i jak. Pamietaj, ze plemniki w drogach rodnych moga zyc kilka dni, a stosunek przerywany to bardzo dobra metoda na rozpoczecie rodziny.

malutka7 

Wysłany: Pią 23 Sie, 2013 12:08 

Botica, mogłabyś podać powody dla których tak uważasz? Pytałam wiele razy o ryzyko związane ze stosunkiem przerywanym i słyszałam tylko opinie, że prostu partner nie zdąży wyjść w porę przed wytryskiem lub kropelkowaniem, a do wytrysku to mu przez te chwile bez prezerwatywy było baardzo daleko... A wcześniej wytrysku nie miał,żeby mogły być tam jakieś plemniki z poprzedniego stosunku...
Śluz i szyjkę obserwuję już od dawna, zawsze moje dni płodne wyglądają tak samo więc po prostu wiem, że wtedy ich jeszcze nie miałam... :(

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Sie, 2013 12:25 

malutka7, ten temat już był wiele razy wałkowany na forum, poszukaj i poczytaj.

malutka7 

Wysłany: Pią 23 Sie, 2013 13:01 

SFR czytałam, dlatego właśnie zdziwiła mnie odpowiedź pani moderator i chcialam prosic o jakies uzasadnienia :)

Botica 

Wysłany: Pią 23 Sie, 2013 13:45 

malutka7, Pisze tak, poniewaz uwazam, ze stosunek przerywany to stosunek niezabiezpieczony. Ja mnie 'jedno pchniecie' bez gumy to tak samo jak pelny stosunek. Moze sie zdarzyc, ze w preejakulacie sa plemnki, moze sie zdarzyc, ze nastapi czesciowy wtrysk - po takim chlop po prostu 'jedzie daje', moze sie zdarzyc, ze chlop nie zdazy.. Tyle jest scenariuszy, ze ciezko wrozyc, a po zakrapianej imprezie tym bardziej moze byc wiecej watpliwosci... Piszesz, ze sie obawiasz, wiec ja te obawy potwierdzam - moim zdaniem jest ryzyko ciazy.

Po drugie bylas w polowie cyklu - nie wiesz dokladnie kiedy masz owylacje, bo nie prowadzisz obserwacji (to co podajesz to niestety wyrywki informacji, moim zdaniem nie sa miarodajne). Jesli nawet owulacje mialas dwa dni po stosunku to spokojnie moglo dojsc do zaplodnienia - bedzie dziewczynka, ;)

Z drugiej strony pamietaj, ze nawet jakbys odbyla pelen stosunek to nie masz gwarancji ciazy, to nie takie hop siup. Z drugiej strony jesli rzeczywiscie sie obawiasz potomstwa to moim zdaniem jak najabrdziej warto zrobic test. No i nastepnym razem albo zakladj gume na cale przytulanki, albo pomysl powaznie nad tabletka po.

Tyle w temacie.

malutka7 

Wysłany: Pią 23 Sie, 2013 14:50 

Dziekuje slicznie za taka długa odpowiedz i pozdrawiam :*

Odpowiedz do tematu