Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

przedluzajace sie krwawienie z odstawienia

Poprzedni temat «» Następny temat
przedluzajace sie krwawienie z odstawienia
Autor Wiadomość
coeur_de_boeuf 

Wysłany: Pią 26 Gru, 2014 23:30 przedluzajace sie krwawienie z odstawienia

W zeszlym tygodniu dopadla mnie jelitowka czy inna grypa zoladkowa. W kazdym razie zakladam, ze na pewno wzielam 18 tabletek, reszta na pewno sie nie wchlonela bo na zmiane wymiotowalam i mialam ostra biegunke. Wedle mojej wiedzy jednak 17 to minimalna ilosc tabletek do pelnego zabezpieczenia. W piatym dniu przerwy zaczelam nowe opakowanie a w czwartym rozpoczelo sie krwawienie z odstawienia, krwawienie ktore trwa juz osmy dzien. Na poczatku bylo normalne, teraz to juz bardziej plamienie ale krew jednak swieza i jasna. Zawyczaj mam krwawienie trwajace 5-6 dni, 1 dzien lekko, 2 i 3 dzien sporo, 4-5 mniej i ostatni to juz bardziej brazowe plamienie.

Wiem, ze powinnam isc do gina ale jest taki glupi czas w roku teraz, ze wszyscy maja wolne albo przyjmuja tylko nagle przypadki a na pogotowie sie nie kwalifikuje bo nic mnie nie boli. Wizyte u gina mam na koniec stycznia.

Czy powodem moze byc ostra infekcja jelitowa? Jej skutki odczuwam nawet dzisiaj bo jak tylko zjem cos wiecej to zaraz mam sensacje ale lekarz rodzinny twierdzi, ze to przez kompletne zniszczenie flory jelitowej przy takiej infekcji i trzeba poczekac.

Guzik 

Wysłany: Sob 27 Gru, 2014 08:08 

coeur_de_boeuf, jakie bierzesz pigułki?

Moze być tak, że to efekt twojej choroby, ale w takiej sytuacji lepiej nie robić przerwy i założyć, że nawet jeśli skończyły się wymioty i biegunka, to układ pokarmowy nie pracuje jeszcze normalnie. Ja bym się zabezpieczała dodatkowo całe opakowanie.

No i dobrze skonsultować się z lekarzem, niekoniecznie ginekologiem.

coeur_de_boeuf 

Wysłany: Sob 27 Gru, 2014 10:02 

Biore Desorelle 20, jednofazowe ale nie wiem czy dostepne na polskim rynku.

Po niedzieli ide do lekarza rodzinnego znow i sie dokladnie wypytam ale zastanawiam sie czy to nie jakas powazniejsza choroba.

A wlasnie, przerwe i tak musialam zrobic bo jestem pewna, ze nie wchlonelaby sie zadna tabletka. Nawet kilka lykow wody wywolywalo wymioty wiec nie wiem czy byl sens brac, zaczelam nowe opakowanie zaraz po ustaniu wymiotow i biegunki.

Guzik 

Wysłany: Sob 27 Gru, 2014 11:51 

coeur_de_boeuf, teoretycznie przerwa trwała 7 dni jak powinna, ale ciężko cos więcej doradzać, bo u Ciebie to chyba bardziej złożona sprawa. W każdym razie powinnaś z lekarzem porozmawiać.

A na przyszłość - Twoje pigułki mają taki sam skład jak u nas Novynette i inne:
http://www.antyforum.pl/m...6347.htm#342918

coeur_de_boeuf 

Wysłany: Pią 02 Sty, 2015 10:14 

Bylam u lekarza pierwszego kontaktu. Stwierdzila, ze tak moze byc, szczegolnie ze sama grypa zoladkowa trwala dosc dlugo, do tego skurcze odpwiedzialne za biegunke dzialaja tez na macice. Wiec generalnie nie uspoila ale umawiam sie do ginekologa i zobacze co bedzie.

Odpowiedz do tematu