Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Przesunięcie terminu krwawienia

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięcie terminu krwawienia
Autor Wiadomość
Finka 

Wysłany: Wto 03 Maj, 2016 22:19 

Botica, no otóż to! Już zaklinam rzeczywistość i zaczynam się modlić, ale wiem jak to będzie :|

Lady Ola, też czytałam, dziś spędziłam cały dzień na dotarciu do kresu internetu, by znaleźć jakiś cudowny sposób. Spróbuję tej wit. C, są jakieś zioła, do tego dużo magnezu itp - może wtedy nawet jak dostanę to nie będzie tak uporczywy.

Zoe, po 14 tabsach dostalabym okres, robiłam tak przed operacją i taki miałam teraz plan, ale wzięłam wczoraj tabletkę i się tak kijowo, tragicznie i koszmarnie czuję, że nie wzięłam następnej, no nie dam rady :( Mi bóle nie dokuczają, czasem muszę wziąć apap (wiem, to śmiech, nie ból), za to przed okresem mam nasilone stany lękowe, dreszcze, mdłości, ogromny brak apetytu - to mnie przeraża po prostu :( Ale OK, trudno, się nafaszeruje xanaxem i jakoś będzie.

anek 

Wysłany: Wto 03 Maj, 2016 22:44 

Cytat:
Ja z doswiadczenia wiem, ze jak sie nie nie chce w danym dniu to na pewno dziad sie pojawi, :roll:
Potwierdzam... Dostałam okres dzień przed MOIM ślubem...

Lady Ola 

Wysłany: Sro 04 Maj, 2016 09:33 

Finka napisał/a:

Lady Ola, też czytałam, dziś spędziłam cały dzień na dotarciu do kresu internetu, by znaleźć jakiś cudowny sposób. Spróbuję tej wit. C, są jakieś zioła, do tego dużo magnezu itp - może wtedy nawet jak dostanę to nie będzie tak uporczywy.

Powodzenia :)

magribi 

Wysłany: Sro 04 Maj, 2016 18:11 

Finka, z dużymi ilościami magnezu uważaj, bo może powodować biegunki.

Finka 

Wysłany: Sro 04 Maj, 2016 18:16 

magribi, wiem, mam obcykane wszystkie żołądkowo-jelitowe skutki uboczne :)

Vivien 

Wysłany: Sob 07 Maj, 2016 17:11 

Finka, dopiero przeczytałam - ja przed operacją brałam Primulot-Nor na przesunięcie. To jest syntetyczny progesteron, więc też hormonalne, no ale. Zaczyna się je brać na 3 dni przed okresem i bierze trzy razy dziennie. Okre pojawia się po 2-3 dniach od odstawienia. W opakowaniu jest 20 tabletek, więc niecały tydzień takiego brania. Ja brałam 5 dni, jak ostatnią tabletkę wzięłam w poniedziałek rano, to w środę wieczorem był okres. Tyle że samopoczucie miałam takie trochę przedokresowe - momentami pobolewał mnie brzuch i głowa.

A device is yet to be invented that will measure my indifference to this remark.

Hawkeye Pierce

nikoria 

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pon 10 Paź, 2016 22:19 Re: Przesunięcie terminu krwawienia

Paulusia napisał/a:
Hej dziewczyny :)
Ostatnio zauważyłam, że termin okresu przy braniu tabletek przesunął mi się o jeden dzień... Myślałam, że to chwilowe ale kolejny miesiąc i sytuacja się powtarza... Biorę tabletki antykoncepcyjne od ok 10 miesięcy i wydaje mi się to dość dziwne. Miała któraś z was podobną sytuację?

tak, branie tabletek antykoncepcyjnych sprawia, ze Twoj okres bedzie regularny, jak w regarku, 28dni, dlatego byc moze to wlasnie dlatego Ci sie przesunal. pozdrawiam :)

Patka Emka 

Wysłany: Wto 11 Paź, 2016 01:13 

nikoria, po co odgrzebujesz stare tematy w dodatku takie w których ktoś już udzieliłl odpowiedzi?

Odpowiedz do tematu