Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Przesunięcie terminu krwawienia

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięcie terminu krwawienia
Autor Wiadomość
Guzik 

Wysłany: Wto 18 Sie, 2015 12:21 

rawka, tak, możesz tak przesuwać krwawienie, nic nie maieszałaś.
Będzie okej.

oluchna19 

Wysłany: Pon 19 Paź, 2015 08:36 

A mi mój organizm szaleje bo jak kiedyś mi się przesunął okres do przodu tak teraz jak w piątek skończyłam opakowanie to wczoraj miałam plamienia a dzisiaj okres (poniedziałek). Aż nie wiem normalnie jak reagować?

Botica 

Wysłany: Pon 19 Paź, 2015 09:09 

oluchna19, Ale jakie masz dokladnie pytanie? :) Dla mnie to brzmi normalnie...

oluchna19 

Wysłany: Pon 19 Paź, 2015 11:04 

Botica, może nie tyle co pytanie co zmartwienie bo czasami martwią mnie takie zachwiania. Wszystko jest unormowane a tu nagle taka niespodzianka i czasami nie wiem czy to dobrze czy nie...

Szczęściara 

Wysłany: Pon 19 Paź, 2015 11:09 

oluchna19 napisał/a:
i czasami nie wiem czy to dobrze czy nie...
neutralnie ;-) po prostu się przesuwa i tyle. Ja się już nad tym od dawna nie zastanawiam. Raz krwawienie mam w 2. dniu przerwy, raz w 5. U mnie to zależy, czy biorę tylko jedno opakowanie, czy np. 3 z rzędu. ;-) im więcej tabletek biorę, tym szybciej w przerwie przychodzi krwawienie.

Finka 

Wysłany: Wto 03 Maj, 2016 18:56 

Dobra, odświeżam.
Mój zawsze punktualny jak w zegarku okres spłatał mi figla i wg wyliczeń kolejny będę mieć akurat na wesele siostry :( Ja okres znoszę ciężko więc fajnie byłoby go przesunąć. Mam pigułki anty, ale jak zwykłe - wzięłam 1 i falstart, czuje się tragicznie, okropne mdłości, nic dziś nie zjadłam. Tak nie dociągnę do tego nieszczęsnego 27 maja. Czy mam jakieś inne opcje? Kalkuluje mi się iść do ginekologa po luteinę czy szkoda kasy na wizytę? Wiem, że wahnięcie dzień w tę czy w tamtą stronę może przyjść samoistnie, ale to na dwoje babka wróżyła, jestem tym dziś załamana w uj :(

Guzik 

Wysłany: Wto 03 Maj, 2016 19:07 

branie pigułek nie ma sensu raczej, nie dośc, że na pewno bedziesz się źle czuła, to jeszcze wcale może sięnic nie poprzesuwać.

na luteinie się znam, ale ja bym się chyba pogodziła z faktem.

Finka 

Wysłany: Wto 03 Maj, 2016 19:16 

Guzik napisał/a:
ale ja bym się chyba pogodziła z faktem

Próbuje, ale wizja mdłości, braku apetytu, dreszczy średnio mnie krzepi :( mąż mnie pociesza, że może być tak, że akurat mi się przesunie, albo że akurat będę się dobrze czuła, no ale - dowiem się za 26 dni :( Jestem taka wściekła! :(

Guzik 

Wysłany: Wto 03 Maj, 2016 19:46 

Może któraś dziewczyna pomoże, serio nie mam pojęcia. Zdaje się, ze Hanca jest obeznana? Albo pójśc do ogarniętego gina i pogadać jaki są opcje.

magribi 

Wysłany: Wto 03 Maj, 2016 19:58 

Nie mam pojęcia. Kiedyś słyszałam, że jedzenie dużej ilości soi może wpłynąć na opóźnienie krwawienia. Nie próbowałam, nie szukałam naukowego potwierdzenia. Chodzi o fitoestrogeny.

Finka 

Wysłany: Wto 03 Maj, 2016 20:08 

ech, chyba odpuszczę bo stres na pewno mi nie pomoże :(

magribi 

Wysłany: Wto 03 Maj, 2016 20:11 

Finka napisał/a:
ech, chyba odpuszczę bo stres na pewno mi nie pomoże :(

akurat w tym wypadku może pomóc :wink: ale nie polecam.

Botica 

Wysłany: Wto 03 Maj, 2016 21:06 

Ja z doswiadczenia wiem, ze jak sie nie nie chce w danym dniu to na pewno dziad sie pojawi, :roll:
Finka, na serio, przykro mi, ale wierz mi, ze wiem jak to jest. Moim zdaniem powinnas sobie darowac tabletki, tylko sobie namieszasz, bedziesz miec skutki uboczne a krwawienie przyjdzie kiedy ma przyjsc....

Lady Ola 

Wysłany: Wto 03 Maj, 2016 21:20 

Łykaj witaminę C, czytałam, że to działa na opóźnienie krwawienia (u mnie się sprawdziło). Dobre są jeszcze truskawki, ale sezonu jeszcze nie ma i nie wiem, czy lubisz :)

Zoe 

Wysłany: Wto 03 Maj, 2016 21:43 

finka, teoretycznie powinnaś dostać krawienia z odrstawienia po 14 tabletkach, ale nie wiem czy warto tak kombinować.
Próbowałaś nimesilu na bóle?
u mnie działa rewelacyjnie, najlepszy środek.

Odpowiedz do tematu