Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Qlaira

Poprzedni temat «» Następny temat
Qlaira
Autor Wiadomość
orchids999 

Wysłany: Nie 26 Lip, 2015 11:48 

Hej dziewczyny biorące Qlaire :) mam takie pytanko : jak to jest z waszą skórą ? Dziś bedę brać 19tą tabetkę i cery dawno tak złej nie mialam... czy to normalna zapowiedź zbliżającego się okresu? to chyba troszkę za wcześnie :( zmartwilo mnie to, nigdy nie mialam zadnych wiekszych problemow z cerą, a przy tabletkach już w ogole. To moje 1 opakowanie.

Anne 

Wysłany: Nie 26 Lip, 2015 12:31 

orchids999, na każdego tabletki mogą działać inaczej. Ja nie mam problemów cerą przy Qlairze.

Idunn 

Wysłany: Nie 26 Lip, 2015 12:44 

orchids999, organizm potrzebuje zazwyczaj 3 opakowań by się przyzwyczaić. Nasze ciało reaguje na wszystkie zmiany, szczególnie cera. Poczekaj do końca 3 blistra. Jeśli będziesz nadal mieć fatalną cerę porozmaiwiaj z lekarzem o zmianie.
Być może jednak okaże się, że po etapie przystosowania, tabletki będą Ci służyć i problemy z buzią znikną.

orchids999 

Wysłany: Nie 26 Lip, 2015 14:19 

Dzieki, macie racje, trzeba przeczekac do blistra :) . Kiedyś brałąm Qlaire przez 3lata i od 1 opakowania nie bylo problemu, dlatego sie zdziwilam :) mam nadzieję, że dostanę krwawienie z odstawienia przy/po czerwonych tabletkach i nie pokomplikuje mi to planow:) jak było przy waszym 1 opakowaniu z okresem? ja szczerze nie pamiętam :roll:

Idunn 

Wysłany: Nie 26 Lip, 2015 14:54 

orchids999, ja nie miałam żadnego krawienia z odstawienia przy Q. Ani plamień, ani nic. Też był to jeden powód, dla którego zmieniłam na coś innego.

Anne 

Wysłany: Nie 26 Lip, 2015 16:15 

orchids999, ja miałam krwawienia z odstawienia normalnie, nawet przy pierwszym opakowaniu. Są mniejsze niż przy innych, ale są.

Justyce 

Wysłany: Nie 26 Lip, 2015 18:17 

Przy Q mam takie bardzo lajtowe krwawienia, właściwie plamienia, 3 dni (nigdy 26. dnia, tylko zawsze 28. dnia, kończy się z wzięciem 4 pigułki), czasem się nie zdarza wcale.

-----------------------------------------

Odpowiedz do tematu