Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Regulon / Marvelon

Poprzedni temat «» Następny temat
Regulon / Marvelon
Autor Wiadomość
stotka 

Wysłany: Wto 23 Wrz, 2008 22:36 

kokotek-o, sama ginekolog zaproponowala Ci tabletki na "wyregulowanie cykli"?

kokotek-o
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Wrz, 2008 18:02 

Będąc u gina powiedziałam mu, ze zależy mi na wyregulowaniu cyklu i zaradzenie strasznym bólom menstruacyjnym, a po trzecie własnie w związku z moim stosunkiem do prokreacji tabsy anty. Zrobił mi USG i stwierdził, ze mam torbiele na jajniku (ponoć jajeczka,które sie nie uwolniły) i zapytał jakie chce tabletki, czy koleżanki mi jakichś nie podpowiadały. Palnęłam głupio pierwszą lepszą nazwę, która mi wpadła do głowy "regulon", a on wypisał Marvelon;] i tyle. "Na kontrole za pół roku"... - więcej do niego nie pojde własnie z tego powodu;p

Linka 

Wysłany: Sro 24 Wrz, 2008 18:14 

Oj......dobrze, ze zrobił USG, wiadomo dlaczego okresy się spóźniają - no i w sumie zastosował metodę leczenia - bo często tabletki są wypisywane przy torbielach i nic w tym złego - ale, że zapytał sie jakie chcesz tabletki i czy koleżanki ci o jakichś nie podpowiadały??!! :shock: O zgrozo.......i jeszscze do tego kontrola za pół roku :shock: .......rozumien po miesiącu +skierowanie na badania krwi ale pół roku brania tabletek przy torbielach samopas.:shock:
Nie idź więcej do tego gina.

ewi112
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Paź, 2008 11:01 

Cześć jestem nowa od wczoraj biore Regulon pierwsze opakowanie (ma 2 op do zażycia) chciałabym się zapytać czy któraś z was zaszła w ciąze po odstawieniu tych tabletek bo ja chce zajść

[ Dodano: Sob 11 Paź, 2008 11:02 ]
oraz powiedzcie ile było dni po pierwszym opakowani lekarz powiedział ze wystąp krwawienie po21dniacg i po dwuch dniach jak bedzie krwawienie mam zacząć brć następne

foxy
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Paź, 2008 17:12 

ewi112, zaczelas brac tabletki, tylko po co je bierzesz, skoro chcesz zajsc w ciaze ? I dlaczego ktos mialby nie zajsc w ciaze po odstawieniu tabletek?

Krwawienie z odstawienia wystepuje w czasie 7-dniowej przerwy, nie jest dokladnie specyzowane kiedy, wiec musisz sama sie przekonac, kiedy dostaniesz. Zarowno krawienie z odstawienia moze sie rowniez nie pojawic podczas tej 7-dniowej przerwy.

Lisa
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Paź, 2008 11:39 Ciąża po tabletkach

Martwisz się czy będziesz mogła zajść w ciąże po odstawieniu, tak?
Z tego co słyszałam od mojej pani doktor i znajomych nie powinnaś mieć kłopotu z zajściem w ciążę. Moja znajoma zaszła w miesiąc po odstawieniu. Także myślę, że dosyć szybko.

marta123
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Lip, 2009 13:58 

Witam!
Byłam dzisiaj u Gina i ten stwierdził , że przechodze ,,krwawą owulacje" nie będe wnikać do końca co to takiego jest , chodzi konkretnie o to , że zapisal mi na 1,5 miesiąca anty REGULON.Chciałabym sie dowiedzieć czy może orientujecie się czy po tak krótkim czasie powinnam sie spodziewać jakiś skutków ubocznych i czy po odstawieniu wszystko minie.

pozdrawiam

natalenka 

Wysłany: Czw 30 Lip, 2009 14:00 

Jak na 1,5miesiąca? W sensie, że masz brać 2 opakowania bez robienia przerw "leczniczo"?

marta123
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Lip, 2009 14:04 

Zapisał mi 2 razy dziennie przez 3 dni , potem 1 raz dziennie do okresu i od pierwszego dnia okresu 21 dni po jednej tabletce.I potem koniec.Tak jak napisałaś ,,leczniczo"

[ Dodano: Czw 30 Lip, 2009 14:09 ]
no i pozostaje tylko kwestia tych skutków ubocznych.Nie wiem czego mam sie spodziewać

Szczęściara 

Wysłany: Czw 30 Lip, 2009 14:31 

marta123, no, skutki uboczne zawsze mogą wystąpić. Przecież nawet przez 3 miesiące przyjmowania pigułek, więc w Twoim przypadku również. Ale nie nastawiaj się pesymistycznie.

Więcej nie doradzę, bo nie mam zielonego pojęcia o "krwawej owulacji"...

Linka 

Wysłany: Czw 30 Lip, 2009 15:02 

Dzuiewczyny toż to zwykłe plamienie owulacyjne - zdarza się i nie jest to nic nadzwyczajnego - ale pierwszy raz słyszę o takiej metodzie "leczenia" tego....

marta123
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Lip, 2009 17:10 

No ja również i dlatego napisałałam tutaj.Możecie mi przybliżyć skutki 1,5 misięcznego ,,leczenia" . Jakie objawy po takim czasie miałyście Wy.Wiem , że każda reaguje inaczej , ale chciałabym wiedzieć

Szczęściara 

Wysłany: Czw 30 Lip, 2009 17:29 

marta123, no może to być cokolwiek. Przeczytaj sobie w ulotce co tam piszą. naprawdę nie ma sensu wymienianie objawów. Zresztą, czy bierzesz tabsy 1,5 miesiąca, czy 3 miesiące, czy 2 tygodnie, to różne rozmaite skutki uboczne mogą wystąpić. Mogą, ale nie muszą.

marta123
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Lip, 2009 17:49 

Aa i jeszcze jedno . Czyli mam rozumieć , ze na tą krótką chwile jestem również zabezpieczona , tak ?pod względem seksu rzecz jasna

Cesis 

Wysłany: Czw 30 Lip, 2009 17:56 

Tabletki zabezpieczają od pierwszej prawidłowo przyjętej tabletki czyli w pierwszym dniu okresu albo jeżeli weźmiesz w 2 - 5 dnia okresu ale wtedy trzeba się dodatkowo zabezpieczyć przez 7 dni.

"Nigdy nie warto tęsknić za kimś, co do kogo nie mamy pewności, że śpi tej nocy samotnie"...
Lidia Jasińska - "Flirtuchy"

Odpowiedz do tematu