Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Ryzyko ciąży

Poprzedni temat «» Następny temat
Ryzyko ciąży
Autor Wiadomość
Lilu97 

Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 22:09 Ryzyko ciąży

czy mogę być w ciąży? Uprawiałam seks z chłopakiem dwukrotnie, 2 dni przed owulacją i w dniu owulacji, z zabezpieczeniem, nie wiem jednak czy prezerwatywa nie pękła (chodzi mi o to, że mogła być w niej dziurka czy cokolwiek, niewidoczna gołym okiem czy jak w prezerwatywie jest pęknięcie to je widać)? Nie wiem czy cokolwiek sie wydostało z niej, ale raczej prezerwatywa była założona dokładnie. Stosunek trwał kilkanascie sekund 20-30 (moj chłopak jest prawiczkiem). Raz doszedł w prezerwatywie i szybko ją wyciągnął a drugi raz poza prezerwatywą. Czy jest możliwość zajścia w ciaze? Strasznie sie boje, wiem, ze za wcześnie to wszystko, mam zamiar używać antykoncepcji, ale i tak sie boje 

magribi 

Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 22:20 

Lilu97 długość stosunku, oraz ilość stosunków odbytych wcześniej nie ma na ryzyko ciąży wpływu. Jeśli prezerwatywa była prawidłowo założona (przeczytajcie ulotkę albą wątek na forum) ryzyko ciąży jest tylko statystyczne, czyli praktycznie go nie ma.
Radzę poczytać, pooddychać i się nie stresować. Ewentualnie dać sobie na wstrzymanie.

Lilu97 

Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 22:42 

A z mojego opisu wynika jakbym miała być w ciąży? Strasznie sie obawiam

magribi 

Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 23:11 

Rozumiem, że prezerwatywa nie spadła podczas stosunku (odnośnie: "szybko ją wyciągnął). Z Twojego opisu wynika zatem, że odbyłaś zabezpieczony stosunek.

Odpowiedz do tematu