Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Rzucanie palenia

Poprzedni temat «» Następny temat
Rzucanie palenia
Autor Wiadomość
Guzik 

Wysłany: Pią 24 Kwi, 2015 07:59 

Mój chłop też już 3 lata :) i się brzydzi fajek teraz :lol:
Chociaż czasem ma takie myśli, zeby zapalić - nie dlatego, ze mu brakuje dymka, ale samej czynności. Tej pauzy takiej - mozesz się odwrócić i wyjśc i masz dobry powód :)

Offik 

Wysłany: Pią 24 Kwi, 2015 15:42 

Guzik napisał/a:
Mój chłop też już 3 lata :) i się brzydzi fajek teraz :lol:
Chociaż czasem ma takie myśli, zeby zapalić - nie dlatego, ze mu brakuje dymka, ale samej czynności. Tej pauzy takiej - mozesz się odwrócić i wyjśc i masz dobry powód :)

No ja mam tak samo.
Zapach jak jestem w pomieszczeniu to mnie odrzuca, i mi przeszkadza. Ale dla tej czynności czasem by się chciało.

Ale raz na trzy/cztery miesiące shishe odpalamy sobie z żoną, i tyle z palenia:-)

kacpi123 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pon 15 Sie, 2016 12:00 

Jak udało Wam się rzucić palenie? Ja palę już przeszło 10 lat i próbuję rzucić od pół roku i mi nie wychodzi. Ostatnio trafiłam na ciekawą stronę: [....] reklamy uzgadniamy z administracją forum. Zgodnie ze wskazówki z tej strony, postaram się w końcu rzucić palenie i mieć spokój. Oby pomogło. Ma ktoś jakieś doświadczenia? Umiecie coś pomóc? :idea:
Ostatnio zmieniony przez Niniel Pon 15 Sie, 2016 12:17, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu