Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Sperma z krwią?

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Guzik
Sro 18 Maj, 2016 16:49
Sperma z krwią?
Autor Wiadomość
Witu 

Wysłany: Nie 18 Paź, 2015 20:31 Sperma z krwią?

Witam. Po wczorajszej nocy mam jakieś różne obawy i nie wiem do końca czy na chwilę obecną coś robić, czy zostawić to na razie jak jest. Może zacznę od początku: Wczoraj miałem romantyczną noc z dziewczyną, było też wcześniej w kręgu znajomych alkoholu trochę więcej niż zazwyczaj jeśli to może coś mieć do rzeczy. Przy pierwszym stosunku w wytrysku w prezerwatywie miałem kolor spermy taki lekko czerwony zamiast biały, przeźroczysty. Potem były jeszcze dwa stosunki ale już po kolejnych finiszach miałem normalną barwę spermy bez krwi. Teraz trochę się martwię czy to może być jakiś problem czy może jakoś szaleleliśmy bardziej może jakoś podrażniłem go zanim założyłem gumkę nie wiem co mam myśleć bo dziś to czuje że mój penis jest taki obolały bez chęci do współżycia tylko nie wiem czy to coś z tą krwią czy to przez to że wczoraj było więcej seksu niż zazwyczaj. Dodam że pierwszy i jedyny raz miałem taki problem z tą krwią.

Guzik 

Wysłany: Nie 18 Paź, 2015 20:36 

Cześć Witu, sądzę, że jeśli problem się nie powtórzy, np w moczu, to nie ma się czym przejmować.
Osowiałość penisa moze być spowodowana tym:
Witu napisał/a:
przez to że wczoraj było więcej seksu niż zazwyczaj.

oraz tym:
Witu napisał/a:
było też wcześniej w kręgu znajomych alkoholu trochę więcej niż zazwyczaj

jeśli sytuacja się powtórzy to trzeba by sie poradzić lekarza.

Witu 

Wysłany: Nie 18 Paź, 2015 20:40 

Dziękuję za odpowiedź. Właśnie będę teraz obserwował to ale nie pamiętam żeby kiedyś nawet w moczu mieć krew.

Guzik 

Wysłany: Nie 18 Paź, 2015 20:42 

Mógł to być jakiś pojedynczy mikrouraz, jeśli nie będzie nawrotu, to nie ma się nad czym głowić.
Uważaj też na grudki w nasieniu, nawet bez krwi mogą oznaczać infekcję.

Witu 

Wysłany: Nie 18 Paź, 2015 20:57 

Przepraszam ale czym są te grudki? Jak to wygląda?

Juliette 

Wysłany: Nie 18 Paź, 2015 22:06 

Guzik napisał/a:
Mógł to być jakiś pojedynczy mikrouraz

U mojego bylego chlopaka byla to dawno temu sytuacja jednorazowa z krwia w spermie i generalnie byl u urologa, ktory wlasnie tez powiedzial, ze to prawdopodobnie byl pojedynczy mikrouraz. Trzeba obserwowac, jesli by sie powtorzyla sytuacja idz lepiej do urologa.

Guzik napisał/a:
Osowiałość penisa
----> :mrgreen: swietne stwierdzenie
" Niech żyją szaleńcy. Nieprzystosowani. Buntownicy. Możecie ich cytować, nie zgadzać się z nimi, gloryfikować ich lub oczerniać. Nie możecie tylko jednego: ignorować ich. Ponieważ to oni są motorem zmian. Oni popyjachą naprzód ludzkość. I choć wielu uzna ich za wariatów, my dostrzeżemy w nich geniuszy. Ponieważ tylko ludzie wystarczająco szaleni, by przypuszczać, że mogą zmieniać świat, naprawdę go zmieniają".

Guzik 

Wysłany: Pon 19 Paź, 2015 05:47 

Witu, no grudki, nie wiem jak to inaczej opisać,spróbuj w googlach ;)

amisu 

Wysłany: Pon 19 Paź, 2015 07:04 

Guzik napisał/a:
Osowiałość penisa

:beka: , Guzik, to określenie wejdzie na stałe do mojego słownika :D

Guzik 

Wysłany: Pon 19 Paź, 2015 13:07 

:wink:

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Paź, 2015 14:42 

Witu, może przy zakładaniu prezerwatywy coś uszkodziłeś i stą ta krew. Niekoniecznie musiałą być ze spermą

wersu
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Mar, 2016 17:16 

Być może masz infekcje, lub coś się dzieje z prostatą. Może tutaj znajdziesz informacje : SPAM

Dziękuję, do widzenia. [Justyce]
Ostatnio zmieniony przez Justyce Pią 25 Mar, 2016 17:46, w całości zmieniany 1 raz  

Olek01990 

Wysłany: Sro 18 Maj, 2016 15:12 

Z wysiłku takie rzeczy mogą się dziać.

Finka 

Wysłany: Sro 18 Maj, 2016 16:17 

Olek01990, należy Ci się ostrzeżenie za nic nie wnoszące do tematów ich bezsensowne odgrzebywanie .. :roll:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi