Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Stosunek przerywany

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Guzik
Pon 11 Paź, 2010 14:22
Stosunek przerywany
Autor Wiadomość
Malixa 

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013 15:52 

Jak juz pisalam lateks i nie lateks nie wchodzi w grea faceta nie wymienie tylko.dlategoze jest alergikiem bo sama nim jestem. Gapie sie w kalendarz ale skoro sa nieregularne to moge sobie nagwizdac... nie doszedl we mnie nigdy ale tym razem sie martwie bo nigdy mi sie nie spoznil dluzejniz jefen dzien a do mojego cyklu i tak doliczam + - 3 dni bo cykle mam co 30-33 dni. Z drugiej strony mam nadzieje ze test sie nie mylil i w ciazy nie jestem

Guzik 

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013 16:23 

3 dni to nie spóźnienie jeszcze.
Ale przy przerywanym co miesiąc możesz mieć taką samą historię.

Malixa 

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013 16:28 

W takim razie ile to jest spoznienie? Wiem ze nikt gwarancji mi nie da i sie.z tym licze ale czy mam wierzyc temu testowi? Co jeszcze wplywa na brak okresu stres choroby antybiotyki idchudzanie... cos jeszcze

Zoe 

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013 16:29 

Malixa,

sory, ale to że nie skończył w środku nic nie znaczy,
Jest mnóstwo metod, od NPR po hormonalne, prezerwatywy, cuda na kiju, nie wierze, ze nie mozecie stosować żadnej z niej.
Masz stresik na własne zyczenie i z własnego lenistwa, ot co.
Nie wierze że nie ma na świecie metody antykoncepcyjnej dla Was, Wy po prostu wybieracie nie stosowanie żadnej z nich. Horomony i gumki to nie jedyne sposoby.

Wasza sprawa.

Ostatnio zmieniony przez Zoe Wto 09 Kwi, 2013 16:31, w całości zmieniany 1 raz  

desiree 

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013 16:31 

Malixa, mi się trzy miesiące spóźniał

Guzik 

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013 16:41 

po 7-10 dniach zaczęłabym się zastanawiać co jest nie tak, szczególnie przy negatywnych testach.

A na przesuniecie okresu wiele czynników wpływa, np. Twój obecny stres o to, że się spóźnia...

I chyba nie ma co ciągnąć tematu, wszystko zostało powiedziane.

Karolina 

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013 16:53 

Malixa, napisałaś, że nie możesz brać tabletek, czy tylko one wchodzą w grę czy ogólnie hormony? Są przecież plastry, spirale, NuvaRing...

Prezerwatywy nielateksowe również istnieją. A jakich nielateksowych Twój facet używał, że też ma na nie uczulenie?

Wybacz, ale dla mnie Twoje tłumaczenia są mocno naciągane. Nie wiem co Twój facet woli, dolegliwości związane ze stosowaniem prezerwatyw czy niańczenie dziecka, którego nie chcecie? Coś za coś.

Takim sposobem Ty co miesiąc będziesz panikowała, aż się (przepraszam za niezbyt ładne określenie) doigrasz i druga kreska na teście ciążowym się pojawi.
Nic więcej."

desiree 

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013 17:04 

Karolina napisał/a:
Malixa, napisałaś, że nie możesz brać tabletek, czy tylko one wchodzą w grę czy ogólnie hormony? Są przecież plastry, spirale, NuvaRing...

pisała że też odpada, bo hormony. więc chyba o to się rozchodzi...

Karolina 

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013 17:17 

desiree, dlatego pytam dokładnie. Niektóre dziewczyny sądzą, że jak dwa rodzaje pigułek im nie służyły, to hormony jako całość odpadają.
Nic więcej."

desiree 

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013 17:20 

Karolina, masz rację :)

Hanca 

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013 19:06 

O spóźnieniu zazwyczaj mówi się powyżej 7 dniu. Tak naprawdę regularne cykle to mogą być takie z długością pomiędzy 26-33 dni np. Ja tak akurat mam. Dzięki temu, ze się obserwuję, wiem, że cykle są prawidłowe, mimo takiego dużego rozstrzału w długości.

Cykl ma 3 fazy, wystarczy, że każda przedłuży się o 1 dzień i już masz 3 dni spóźnienia. A organizm to nie zegarek i dla niego doba to nic takiego. Pewnie masz zwykły, regularny cykl z nieco późniejszą owulacją i okres wkrótce nadejdzie.

Też bym radziła zainteresować się NPRem - nie trzeba go stosować w pełni, ale warto co nieco wiedzieć. Chociażby dlatego, żeby w kluczowych momentach cyklu nie podejmować stosunków przerywanych i potem się nie stresować.

Malixa 

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013 22:02 

Dziewczyny wyjasnie wam dokladniej
przerabialam juz:
qlaire
yaz
yasmin
yasminelle
novynette
ogolnie przerabialam 7 rodzajow tabletek dwoch nazw sobie nie przypomne - wiem ze robil jedne bayer a drugie schering bo te juz mialam dobierane w niemczech... kolejno
plastry evra
kapturek creex (niedostepny w polsce) pozniej wycofany ale mam to gdzies bo i tak nie moglam
do tego jeszcze zebyominac przewod pokarmowy mialam wszczepiony implant ktory niestety tez musialam wyciagnac nie wyrabiajac po 5 miesiacach
zastanawialam sie nad spirala niehormonalna ale niestety nie znalazlam specjalisty ktory by mi ja zalozyl bo nie rodzilam a sama juz tez sie poddalam troche
Dlugo stosowalam gumki z poprzednim partnerem ale niestety obecny przyszly pan maz ma uczulenie i widzialam jak sie u niego objawia. Wizyta w srodku nocy na ostrym dyzurze z opuchnietym fiutkiem jest wrecz cudowne i na szczescie ze on ma do tego spory dystans bo gdyby mnie ktos jeczal o zalozenie gumki a wiedzialabym ze tak sie moze skonczyc to bym w zyciu tego nie zrobila ...
Tyle z moich hormonalnych przejsc

Lady Ola 

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013 22:33 

Malixa, pan mąż ma uczulenie nawet na gumki nielateksowe? Dziwne to trochę.

Nie pozostaje Ci zatem nic innego, jak Hanca już pisała, metoda NPR. I nie szukaj wymówki, bo nawet z nieregularnymi cyklami można ją stosować. Twój wybór.

Malixa 

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013 22:36 

Milvane to byly te jedne:) przypomnialam sobie ale tych drugich ni cholery

[ Dodano: Wto 09 Kwi, 2013 22:39 ]

Dobra poczytam o tym NPR i tak mi nic innego nie zostalo
A wtedy mielismy chyba durexa real feel bez lateksu...
Co do sformułowania dzienw to troche to jak pracował przy kontroli lekow musili mu sciagac ze stanow jakies specjalne rekawiczki bez lateksu, jakiejs tam gumy i innych pierdół ... musial przynosic wypisane zlecenie od lekarza takze mnie juz nic nie zdziwi a tez jestem pierdzielonym alergikiem

Fakt faktem poczytam i macie racje lepsze to niz stres ale co go mam to go mam
i pozostaje miec nadzieje, ze testy nie klamały:( oby

alamakota 

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013 23:05 

Malixa, spirale zwykłe nie mają hormonów. Tylko metalowy pręcik ;)

Odpowiedz do tematu