Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Stosunek przerywany

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Guzik
Pon 11 Paź, 2010 13:22
Stosunek przerywany
Autor Wiadomość
Malixa 

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013 22:21 

wiem dlatego wlasnie ja chcialam zalozyc... tylko zaden dupek nie chcial tego zrobic bo nie rodzilam i si poddalam a teraz mam stres brak okresu negatywne testy a co okresu nie ma to nie ma... jesli sie uda go dostac to zaczynam starania o spirale noch mal i mam nadzieje, ze tym razem znajde kogos kto mi ja tam wetknie i zostawi bo mam po tej akcji teraz serdecznie dosc nerwow... oby nie bylo za pozno:(

Hanca 

Wysłany: Sro 10 Kwi, 2013 10:05 

Nie wiem jaka jest praktyka, czy chętnego lekarza znajdziesz, teoretycznie powinnaś.

No a jeśli nie to tak jak pisałam, zainteresuj się NPRem, jeśli wiążesz z tym mężczyzną przyszłość to przez całe życie chcecie jechać na przerywanych? Poza okresem starania się o dziecko, który może być przecież bardzo krótki... Już nawet nie mówię, że to nie jest pewny sposób na uniknięcie ciąży tylko takie stosunki przerywane są stresujące i mało przyjemne moim zdaniem.

Sonia 

Wysłany: Sro 10 Kwi, 2013 10:36 

Malixa, z tego co wiem to w UK zakładają spirale nieródkom. Ale nie wiem czy też tą bez hormonów. Moja siostra zakładała niedawno taką z hormonami, a nie rodziła.

alamakota 

Wysłany: Sro 10 Kwi, 2013 10:57 

W zakładaniu spirali kobietom, które nie rodziły, myk jest taki, że jest to trudniejsze - szyjka macicy nie rozszerza się tak łatwo. Dlatego lekarze nie chcą się tego podejmować, co nie znaczy, że w Polsce się tego nie robi - trzeba szukać. Są dostępne specjalne spirale dla nieródek (ale to chyba sprowadzane z zagranicy) i zwykłe spirale w rozmiarze S.

magribi 

Wysłany: Sro 10 Kwi, 2013 12:32 

Niestety ja również spotkałam się z odmową założenia spirali. Niestety w Polsce trudno znaleźć lekarza, który się tego podejmie. Na NFZ właściwie nie ma szans, ponieważ NFZ płaci za założenie spirali jak za wizytę (więc nawet po porodzie trudno) prywatnie jest łatwiej. Mnie jednak 2 prywatnych odmówiło i właściwie się poddałam.

Trudna sytuacja, jednak stosunek przerywany nie jest rozwiązaniem. Znajdź dobrego gina/endokrynologa może coś pomoże. Chłopa przebadaj alergologiczne. Jest coraz więcej "nieuczulających" prezerwatyw. Uczulenie można mieć prawie na wszystko, więc poradziłabym się lekarza w celu uniknięcia ostrego dyżuru.
Jeśli nic nie pomogą, niestety tylko NPR zostaje.

Botica 

Wysłany: Sro 10 Kwi, 2013 12:34 

magribi, Ja Ci moge polecic lekarza w Gdnasku ktory sie takiej przyjemnosci z checia podejmie. Mnie nawet wypisal juz recepte na mirene. Jestem pewnia, ze w Pzn tez wielu sie takich znajdzie.

alamakota 

Wysłany: Sro 10 Kwi, 2013 12:36 

magribi, Słopień ci odmówił? Właśnie zaczęłam się u niego leczyć, myślałam o założeniu spirali, jestem ciekawa. (Chciałam napisać PW, ale się nie da :?: )

magribi 

Wysłany: Sro 10 Kwi, 2013 13:02 

Wiem, że znajdę. Nuva Ring mi służy, więc przestałam szukać. Może wkrótce wrócę do tematu. Jak będę w potrzebie odezwę się po adres z Gdańska. Dzięki.
Chciałam tylko zaznaczyć, że rzeczywiście mogą być problemy z założeniem spirali.

alamakotanie, z usług tego lekarza nie korzystałam.

alamakota 

Wysłany: Sro 10 Kwi, 2013 13:38 

magribi, wybacz, pomyliłam Cię z m-s, która go polecała. Jeśli się okaże, że jest na plus, to dam znać.
Koniec oftopu :lol:

Malixa 

Wysłany: Czw 11 Kwi, 2013 00:26 

Okresu nie mam nadal... ale mam nadzieje, ze moze przyjdzie
Ale za to mam namiar na ginekologa ktory to cudo mi zalozy - niby - mężuś widząc moje nerwy kogos niby znalazl - zobaczymy mam wizyte na 30 kwietnia i dam znac czy moze cudem sie udalo...
Przeraza mnie tylko ten ciagly brak okresu:( chyba jeszcze jeden test zrobie jutro rano:/

[ Dodano: Czw 11 Kwi, 2013 03:00 ]
Nie wytrzymalam do rana... zrobiłam o 2 w nocy - teoretycznie po terminie miesiaczki mogłam go wedlug ulotki zrobic o kazdej porze dnia... (lub nocy) wyszedl negatywny...
niby jestem spokojniejsza ale zawsze jest to ALE... cholerka:/
dawac okres :kalach: :kalach:

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Kwi, 2013 06:13 

Malixa, stresem nie przyspieszysz okresu...ale po trzech negatywnych testach istniej niewielkie prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży

Guzik 

Wysłany: Czw 11 Kwi, 2013 06:45 

Malixa, http://www.antyforum.pl/w...-vt2993,390.htm
tu jest temat do jęczenia o braku okresu, tutaj już nie śmieć.

Malixa 

Wysłany: Czw 11 Kwi, 2013 12:19 

Przepraszam... już siedzę cicho.

Odpowiedz do tematu