Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Sytuacja budząca niepewność

Poprzedni temat «» Następny temat
Sytuacja budząca niepewność
Autor Wiadomość
snake123
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Maj, 2013 11:30 Sytuacja budząca niepewność

Witam. Mamy z dziewczyną taki problem. Dziewczyna odstawiła w grudniu tabletki antykoncepcyjne, które brała ok 2.5 roku regularnie . Po odstawieniu okres zawsze był 8 danego miesiąca. Tak było do 8 kwietnia. Nie było żadnych sytuacji podbramkowych żeby mogło być coś nie tak.
Po ostatnim okresie kwietniowym, kochaliśmy się 3 razy – za każdym razem zabezpieczenie prezerwatywą, które nie pękły ani nie zsunęły się. Koniec zawsze występował po za ciałem partnerki do prezerwatywy. Gumki zawsze sprawdzaliśmy i wszystko było dobrze. Czyli wychodzi, że wszystko było w jak najlepszym porządku. Robiliśmy to na wyjeździe (ostatni tydzień kwietnia 27-29) i uważaliśmy bardzo.
Na dzień dzisiejszy jest 12 maj i żadnych objawów nadchodzącego okresu.

Nie wiem czy to jest kwestia podróży lub tego że dziewczyna ma bardzo dużo na głowie, sporo stresów. Mogą być to jeszcze skutki odstawienia tabletek, ale z drugiej strony przez 4 okresy było wszystko jak w zegarku.
Możemy spać spokojnie czy są powody do obaw? Bo racjonalnie myśląc, nie mogło dojść do zapłodnienia skoro koniec był po za partnerką, i nic złego nie stało się z gumką ale jednak stres i niepewność jest.

Nie wiemy co mamy myśleć w tej sytuacji.

Pozdrawiam

Justyce 

Wysłany: Nie 12 Maj, 2013 11:54 

snake123, jeżeli z Waszej strony wszystko było tak, jak należy, to nie powinniście się przejmować. Powody, które tu opisałeś, są wystarczające, żeby miesiączka się opóźniła.

-----------------------------------------

snake123
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Maj, 2013 12:33 

Było wszystko tak jak opisałem, nie miała dziewczyna kontaktu z spermą bo zawsze kończyłem po za ciałem partnerki do prezerwatywy, gumki były całe, żadna się nie zsunęła ani nie pękła. Nerwówka straszna towarzyszy oczekiwaniu na okres. Mam nadzieję, że szybko przyjdzie okres i będziemy mogli odetchnąć z ulgą. Wczoraj dziewczyna miała jedną krople krwi na wkładce ale nic po za tym, dzisiaj też żadnych objawów nadchodzącego okresu

Odpowiedz do tematu