Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Szansa zajścia w ciąże przed wytryskiem?

Poprzedni temat «» Następny temat
Szansa zajścia w ciąże przed wytryskiem?
Autor Wiadomość
natsupl 

Wysłany: Sro 03 Lip, 2013 20:09 Szansa zajścia w ciąże przed wytryskiem?

Cześć, mam do Was pytanie bo nie mam się kogo spytać (spytałbym mamy ale pojechała na wakacje).

Jeżeli dziewczyna ma dni płodne, a my będziemy uprawiać stosunek (oczywiście z zabezpieczeniem- prezerwatywą) i zdążę wyciągnąć przed wytryskiem to jaka jest szansa zajścia w ciąże?

Wiem, że nie ma jasno określonego progu. Ale na przykład w przypadku, gdyby prezerwatywa nie pękła, a ja wyciągnąłbym jak pisałem przed wytryskiem.

Wiadomo- nie chodzi mi o dokładność co do dziesiątej procenta, ale np. czy jest naprawdę większa (biorąc pod uwagę te 2 czynniki o których pisałem) niż dni niepłodne?

Dziękuję wszystkim z góry za pomocne odpowiedzi.

Z pozdrowieniami,
Kamil

natalenka 

Wysłany: Sro 03 Lip, 2013 20:13 

Dobrze użyta prezerwatywa wystarczy i na nic się zdadzą kalkulacje.
A to, czy dziewczyna ma dni płodne czy nie, to wie, z kalendarzyka i suchych obliczeń bez obserwacji? Bo jeśli tak, to tego nijak nie wyliczysz.
natsupl napisał/a:
spytałbym mamy ale pojechała na wakacje

O rany :lol:

liska 

Wysłany: Sro 03 Lip, 2013 20:18 

natsupl napisał/a:
naprawdę większa (biorąc pod uwagę te 2 czynniki o których pisałem) niż dni niepłodne

No kochany, w niepłodne dni to jeszcze żadna w historii nie zaszła :D

Jeśli dziewczyna nie stosuje NPR, to lepiej zakładać, że wszystkie są płodne.
Prezerwatywa dobrze użyta to b.dobre zabezpieczenie. To czy dojdzie do wytrysku podczas penetracji czy nie jest bez znaczenia raczej.

www.shapshaptravel.com

Zoe 

Wysłany: Sro 03 Lip, 2013 20:20 

natalenka, nie wiem co w tym smiesznego, fajnie ze sa chłopcy, ktorzy z takim problemem moga sie udac do mamy :) brawo dla mamy :)

natsupl 

Wysłany: Sro 03 Lip, 2013 20:22 

Chce po prostu wyciągnąć aby jak najbardziej zmniejszyć szansę zajścia w ciąże.

Tak- według kalendarzyka ma dni płodne i po prostu o tym wiem bo o tym rozmawialiśmy. Ale fakt- może się okazać, że nie jest to w 100% prawda.

Co do mamy to myślę, że to odpowiednia osoba, żeby o tym porozmawiać (ogólnie rodzic).

liska 

Wysłany: Sro 03 Lip, 2013 20:25 

Dokłądnie :) Brawo dla mamy :)
natsupl, Nie ma co się zastanawiać o ile procent sytuacja bezpieczniejsza. Może niech się dziewczyna NPR zainteresuje? Albo pigułkami?

www.shapshaptravel.com

Botica 

Wysłany: Sro 03 Lip, 2013 20:27 

natsupl, Polowa Polski to sa owoce takiego wlasnie kalendarzyka, wiec nie bawcie sie w liczenie dni pomiedzy okresami, bo to strata czasu. Serio.

Dla odmiany dobrze nalozona gumka zadnego plemnika nie przepusci, wiec mozecie smialo sie bawic do konca.

Szansa na zajscie w gumce jest znikoma, ale jak mowie - postarajcie sie o dobre nalozenie, czyste lapki i zadnej penetracji 'na probe', tj. Przed zalozeniem.

Zoe 

Wysłany: Sro 03 Lip, 2013 20:55 

i koniecznie załózcie od razu dobra strona, bo przełozenie na druga strone to niezbyt dobry pomysł a częsty :)
ogolnie zupelnie spokojnie mozecie kochac sie do konca, gumki tak łatwo nie pekaja. przeczytaj instrukcje i sprobuj załozyc kilka razy sam na probe. wazne tez jest dobre nawilzenie, czyli ew jakis zel na bazie wody, nigdy olej. im mniejsze tarcie tym bezpieczniej dla gumki.

natsupl 

Wysłany: Sro 03 Lip, 2013 22:42 

No właśnie. Czyli mam rozumieć "złe założenie gumki" to po prostu np. drugą stroną? Takie podstawowe błędy? Co jest ważne przy jego zakładaniu?

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Zoe 

Wysłany: Sro 03 Lip, 2013 23:33 

Nie moge skopiowac linka na telefonie, ale na stronie edukatorow seksualnych ponton jest dobry tekst o prawidlowym uzyciu prezerwatywy, jak wpiszesz w google prawidlowe uzycie prezerwatywy ponton to trafisz :)

Odpowiedz do tematu