Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

tabletki a zaburzenia jelit

Poprzedni temat «» Następny temat
tabletki a zaburzenia jelit
Autor Wiadomość
desiree 

Wysłany: Pon 07 Sie, 2017 18:57 tabletki a zaburzenia jelit

Zastanawiam się nad tym, czy znowu nie brać tabletek, czy zostać przy ogumieniu. NR odpada, bo często mam problemy z florą bakteryjną w środku i nie chcę ryzykować pogorszenia sprawy, EVRA odpada bo mi odbijało po niej, dziczałam od tej ilości hormonów :D a poza tym nieestetycznie to wygląda i boję się, że przy treningach mogłoby mi się odklejać czy coś.
Sprawa z tabletkami jest o tyle trudna, że mam Leśniowskiego-Crohna i kawałek jelita mam wycięty - nie wiem też, w której części przewodu pokarmowego wchłaniają się te tabletki. Jak ktoś wie, proszę o odpowiedź koniecznie, już mi to ułatwi sprawę ;) jednak mam remisję choroby, wszystko jest ok pod tym względem i czuję się jak osoba w pełni zdrowa. Z tym, że wchłanianie trochę upośledzone może być nadal i tu nie wiem, czy ryzykować. Nie znam nawet w swoim mieście ginekologa, który aż tak by się znał, a naprawdę szkoda mi kasy na błądzenie po różnych specjalistach, którzy mnie odprawią z kwitkiem. :roll: jeśli ktoś zna się w tym temacie cokolwiek, proszę o radę, póki co będę szukać gina, ale na razie zastanawiam się, czy gra jest warta świeczki.

Odpowiedz do tematu