Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

tabletki antykoncepcyje

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Guzik
Pią 27 Wrz, 2013 16:20
tabletki antykoncepcyje
Autor Wiadomość
takaajedna122 

Wysłany: Pią 27 Wrz, 2013 14:17 tabletki antykoncepcyje

Witam !

Od lipca 2012roku bralam tabletki Cilest. Od maja przerwalam,w sierpniu nie mialam jak isc do ginekologa mialam jeszcze 2 opakowania Cilestu (a w kwietniu go wycofali) jednak na wlasna odpowiedzialnosc go bralam. od lipca/sierpnia. Kochamy sie z narzeczonym bez prezerwatywy stosunek jest przerywany. Zawsze mialam regularne miesiaczki co 29dni. W piatek 20.09 zabralam ostatnia tabletke miesiaczke (jak to mozna nazwac miesiaczka) dostalam w srode rano i skonczyla sie wieczorem. Od 2tygodni i od wczoraj znowu mam taki bardzo wodnity sluz (leci jak woda z kranu) Czy jest mozliwosc ciazy? powiem tak 09.09 mialam badanie usg dopochwowe i bylo ok zadnych chorob (bo wyczytalam w internecie moze tak byc,ze moze to byc ciaza,nadzerka,zaburzenia hormonalne) tak samo mialam robione na poczatku wrzesnia badanie krwi na hormony i tez jest wszystko w pozadku. od soboty mam zaczac brac tabletki Vibin. I teraz nie wiem co o tym myslec. Co sadzicie?

Guzik 

Wysłany: Pią 27 Wrz, 2013 16:20 

takaajedna122, nie jestes na forum od wczoraj i pisalaś już kilkakrotnie.
mamy REGULAMIN - http://www.antyforum.pl/t...yje-vt7398.htm, który nalezy przeczytać i się stosować.

i jest tam mowa o nie zakładaniu nowych wątków jesli są podobne, a takze o sensownym tytułowaniu tematów.

Ten zamykam i przenoszę do śmietnika.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi