Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

test ciążowy

Poprzedni temat «» Następny temat
test ciążowy
Autor Wiadomość
Holandia
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013 11:48 test ciążowy

Witam serdecznie i z góry przepraszam za "dziecinność" mojego tematu ale potrzebuję rady. Znalazłam ostatnio w sklepie wczesny test ciążowy, napisano na nim ze wykrywa ciąże już 4 dni przed spodziewaną miesiączką. Wiem że 4 dni ewentualnego czekania to nie wiele, ale chodzi o to że na 2 dni przyjedzie mój facet i jeśli ostatnio Nam się udało chciał bym powiedzieć Mu o tym osobiście a nie przez Skypa czy sms-a. Żeby było jasne ostatnio okres miałam od 15 do 20 marca, cykl mam regularny 28 dni, kochaliśmy się 29, 30, 31, 1 i 2 (wtedy byłam u Niego). Czy myślicie że ten wczesny test jest już w stanie coś pokazać? czy to tylko chwyt marketingowy? Z góry dziękuję :)

Botica 

Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013 12:02 

Holandia, Zrob ten test, bez gdybania! W najgorzym wypadku stracisz 8pln. Jesli wyjdzie pozytywny znaczy, ze doszlo do zaplodnienia. Jesli negatywny, wcale nie znaczy o braku ciazy, tylko otym, ze jest za wczensie na test.
Jesli chcesz byc pewna mozesz zrobc test HCG w przychodni. Ja mialam wynik po 2 godzinach. Tutaj ciaza wychodzi baardzo wczesnie, moze juz po 7-10 dniach od stosunku.

A z wlasnych obserwacji moge powiedziec, ze nie warto patrzec na reklamy na pudelkach, tylk owczytac sie w specyfikacje testow. Moze sie okazac, ze czulosc jest taka sama dla wszystkich, ktore sa w sklepie. Wiecej o czulosci znajdziesz na wikipedii.

Holandia
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013 12:04 

http://www.clearblue.com/...ajaca-kolor.php to jest ten test, no ok i myślisz ze nie ma problemu jeśli zrobię go teraz? W sumie szanse na ciąże są, tak? (jeśli napiszesz tak pędzę po test)

Zoe 

Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013 12:13 

Holandia, w takiej wczesnej ewentualnej ciązy lepiej zrobić z porannego moczu

Holandia
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013 12:16 

ok :( to dzisiaj kupię a jutro zrobię :) a i jeszcze jedno, jeśli jutro wyjdzie dodatni to można się nieśmiało cieszyć tak? a jak negatywny to mimo wszystko nadal jest szansa?

Zoe 

Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013 12:58 

tak, ale z cieszeniem się warto poczekac na wizyte u ginekologa i bijace serduszko. chociaz niesmialo mozna :)

Zielona 

Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013 17:25 

Holandia od zrobienia testu hormonów nie ubędzie, a jak piszą dziewczyny najwyżej kasę stracisz a powtórzysz za kilka dni :) powodzenia!

Holandia
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013 10:39 

ehh :( no to teraz czekamy kilka dni i zobaczymy co dalej, załamywać się też nie ma co bo w sumie same starania to super zabawa ;) napiszę za kilka dni co słuchać i czy coś z tego może jednak będzie :) pozdrawiam :)

Zoe 

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013 11:16 

Holandia, przestancie sie starac, efekt murowany ;)

Holandia
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013 11:36 

W sumie my się specjalnie nie staramy, widujemy się raz w miesiącu na kilka dni, a czas jest zazwyczaj ustalony przez szefostwo jego lub moje (kiedy dadzą wolne), więc np po tym spotkaniu nawet się łudzić nie będę bo to tuż przed @ więc niby bezpłodne dni. Ale masz rację, im bardziej będę o tym myślała i się nakręcała tym gorzej. Dzięki :)
No i @ przyszła, na dodatek dzień za wcześnie :(

Holandia
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Maj, 2013 08:13 

Witam ponownie, tym razem pewnie uznacie mnie za wariatkę ale muszę zapytać. Jak pisałam ostatnio 9 kwietnia dostałam okres, był normalny, silny. Od tamtego czasu nie kochałam się z moim facetem, właściwie to coś się popsuło między nami a ja teraz okresu nie mam. powinien był przyjść w czwartek a dzisiaj sobota. Czy jakimś magicznym sposobem podczas ostatniego okresu jajeczko mogło być jeszcze w jajowodzie i zagnieździć się dopiero po okresie? Dla przypomnienia ostatnie stosunki 29, 30, 31, 1 i 2 kwietnia a okres przyszedł 9 kwietnia. Z góry przepraszam za marudzenie i proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

emileczka 

Wysłany: Sob 11 Maj, 2013 08:34 

Dwa dni to nie jest spóźnienie,jeśli się zastanawiasz czy nie jesteś w ciąży to po prostu zrób test,to chyba pewniejsze niż wrozenie z fusow na forum.

Holandia
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Maj, 2013 08:40 

Masz racje, ale zanim test (który dla mnie jest okropnie stresujący) postanowiłam zapytać czy taka możliwość w ogóle istnieje. Przepraszam jeśli kogoś zdenerwowałam moim pytaniem.

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Maj, 2013 08:42 

Holandia, czasami kobiety krwawią na początku ciąży, ale nikt Ci nie powie jak jest w Twoim przypadku. Dlaczego nie zrobisz testu, tylko szukasz odpowiedzi na forach?

Holandia
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Maj, 2013 08:56 

Po prostu zapytałam, test zrobię oczywiście i to jeszcze dzisiaj ale aptekę otwierają o 10 więc mam jeszcze czas, może dlatego napisałam no i chciałam wiedzieć czy pomimo ostatniego krwawienie ciąża jest jednak możliwa. To wszystko, wybaczcie zawracanie głowy.

Odpowiedz do tematu