Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Triquilar

Poprzedni temat «» Następny temat
Triquilar
Autor Wiadomość
Kajka
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Sty, 2010 13:14 

A ty brałaś tylko Harmonet wcześniej? Harmonet ma taką dawkę estrogenu jak Mercilon. Regulon taką jak pierwsza faza Triquilaru. Boję się więc, że ten Triquilar też mi nie pomoże i szczerze mówiąc nie wiem co wtedy będzie bo jestem uczulona na prezerwatywy :shock:

Czarownica 

Wysłany: Nie 17 Sty, 2010 13:37 

Kajka napisał/a:
jestem uczulona na prezerwatywy

Są prezerwatywy nielateksowe, jest NPR, więc to nie będzie koniec świata.

Kajka, nie panikuj, zobaczysz jak będzie, a negatywne nastawienie zwiększa szansę na skutki uboczne.

Anne 

Wysłany: Nie 17 Sty, 2010 13:39 

Moja ówczesna gin stwierdziła, że skoro mam takie plamienia to lepiej od razu spróbować trójfazowych. Może i lepiej, bo się nie męczyłam z innymi.

[ Dodano: Nie 17 Sty, 2010 13:41 ]
No i troche pozytywnego nastawienia, jak napisała Czarownica, to również pomaga!

Kajka
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Sty, 2010 13:54 

W porządku, zobaczymy jak to będzie. 5 lutego zacznę brać Triquilar i mam nadzieję, że on zlikwiduje dodatkowe okresy, z którymi męczę się już ponad rok (wyrobiłam w rok 2letnią normę 8) ). :wink:
Dziękuję za pozytywne słowa. :)

sandrus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Lis, 2010 23:06 

cześć dziewczyny ja ma takie pytanko od 4 miesiecy miałam przerwe w tabletkach wczesiej przez jakis rok brałam Yaz, teraz miałam dostać okres 5 listopada ale dostałam wlasnie dzisiaj wieczorem i nie mam wykupionych tabletek a teraz mam brac Triquilar i własnie nie wiem czy jutro rano mogę przyjac tabletke?

Cesis 

Wysłany: Sro 03 Lis, 2010 09:30 

sandrus, Możesz przyjąć ją następnego dnia od okresu ale pamiętaj że w takim wypadku musisz się dodatkowo zabezpieczać jeszcze przez 7 dni.

"Nigdy nie warto tęsknić za kimś, co do kogo nie mamy pewności, że śpi tej nocy samotnie"...
Lidia Jasińska - "Flirtuchy"

gorgusia 

Wysłany: Sro 05 Sty, 2011 20:06 

Mam problem chyba, a nie mam jak teraz do gina się odezwać. Biorę Triquilar od 3msc. Do tej pory była rewelacja. Bez skutków ubocznych, bez humorków i plamień, a teraz jestem 7 tablet przed końcem opakowania i dostałam normalnego krwawienia... why? Czy możliwe,że one są za słabe? Nie brałam antybiotyków, ani żadnych innych leków, które by osłabiały działanie, więc o co kaman?

Szczęściara 

Wysłany: Sro 05 Sty, 2011 21:08 

gorgusia, możliwe, że są za słabe. Ale może to być tylko taki ot, jednorazowy wybryk. ;) Musiałabyś poczekać do następnego op. i zobaczyć, czy to się powtórzy. Jeśli tak, to do ginekologa i zmieniać...

gorgusia 

Wysłany: Sro 05 Sty, 2011 21:12 

znowu zmieniać...oby nie było potrzeby. Już chyba większość jednofazowych próbowałam i na wszystkich było coś nie tak. Najchętniej w ogóle bym tego nie brała, ale jak trzeba to trzeba :(
Myślałam,ze na triquilar jest mniejsza szansa na plamienia, a tu bach...

ania24
[Usunięty]

Wysłany: Sob 12 Lut, 2011 15:23 

marcia84 napisał/a:
u mnie z kolei był to najgorszy wybór z możliwych. przed nim brałamnovinette, harmonet, minulet ale pojawialy sie plamienia przy dluższym braniu i dostalam w koncy triquilar - porażka. wzięłam 6opakowan - bo może się "przyzwyczaje"...i męczyłam sie tak te 6miesiecy - bolała mnie głow, libido kiepsko, i BARDZO bolały mnie piersi - tak barzdo ze podczas sny gdy przekrecałam się z boku na bok budziłam się z bólu! i zmienił mi je lekarz bez dwóch zdań - po prostu nie były dla mnie;
ale nie wykluczone ze Tobie będą pasowałY:D
:kalach:

[ Dodano: Sob 12 Lut, 2011 15:28 ]
[quote="marcia84"]u mnie z kolei był to najgorszy wybór z możliwych. przed nim brałamnovinette, harmonet, minulet ale pojawialy sie plamienia przy dluższym braniu i dostalam w koncy triquilar - porażka. wzięłam 6opakowan - bo może się "przyzwyczaje"...i męczyłam sie tak te 6miesiecy - bolała mnie głow, libido kiepsko, i BARDZO bolały mnie piersi - tak barzdo ze podczas sny gdy przekrecałam się z boku na bok budziłam się z bólu! i zmienił mi je lekarz bez dwóch zdań - po prostu nie były dla mnie;
ale nie wykluczone ze Tobie będą pasowałY:D[
Tabletki maja skutki uboczne sama tego doswiadczylam bol jajnikow nerek apozniej szpital +szok NIE POLECAM

Linka 

Wysłany: Sob 12 Lut, 2011 15:35 

ania24, nie polecasz czego? Bólu nerek? Szpitala? Tabletek? :roll:

To, że ty miałaś takie przygody nie znaczy, że każdej się sto przytrafi.....

Anne 

Wysłany: Sob 02 Kwi, 2011 17:12 

Po ponad trzech latach brania Triquilaru chyba będę musiała rozważyć zmianę na inne. Od jakiegoś czasu źle na mnie wpływa. W czasie przerwy - koszmarna migrena około 2-3 dnia, niepozwalająca wręcz podnieść się z łóżka oraz problemy z żołądkiem (tylko w czasie przerwy, więc sądzę, że jest to z tabletkami związane). Czas wybrać się do lekarza :|

Odpowiedz do tematu