Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

TWOJA METODA ANTYKONCEPCJI, to....?

Poprzedni temat «» Następny temat
TWOJA METODA ANTYKONCEPCJI, to....?
Autor Wiadomość
Basia 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw 09 Sty, 2014 16:39 

Droga Basiu reklamy konsultujemy z administracja forum.
Zapraszam do zapoznania się z regulaminem.
Ostatnio zmieniony przez Guzik Czw 09 Sty, 2014 16:42, w całości zmieniany 1 raz  

Curly 

Wysłany: Wto 18 Lis, 2014 21:28 

Rezygnuję z tabletek. Biorę je już 8 lat, a po przyjeździe do UK niestety lekarze nie są w stanie zaproponować (wtf? :| ) mi odpowiednika pigułek, które brałam wcześniej więc przez ten rok byłam zmuszona brać najpierw microgynon, na którym w 1,5 miesiąca przytyłam 9kg a później gdy zażądałam zmiany dostałam Yasmin. Jestem już zmęczona hormonami, nie mam dostępu do pigułek z PL więc rezygnuję całkowicie. Przytyłam, mam okropny cellulit na dupie i udach, humorki i zero ochoty na seks.
Chyba zostają mi gumki, ale boję się wpadki (tak, znam skuteczność prezerawtyw ale zawsze panicznie bałam się ciąży i nawet do pigułek długo się przekonywałam) więc pewnie teraz to kochać się będziemy raz na dwa tygodnie :?

Idunn 

Wysłany: Wto 18 Lis, 2014 22:01 

Curly, ja odstawiłam tabsy teraz i powiem Ci, że jest ok, po pierwsze lepiej mi się wypróżniać ( nie miałam zaprać, ale teraz to jest luksus :P ), seks w gumach daje radę, ogólnie mam całkiem niezłe libido ( też się boję wpadki, ale mam receptę na tabletkę po i jakoś stres mniejszy, bo w razie czego jest wyjście :) plus w sumie jakoś dziecko mi nie straszne ) dziwnych humorków brak, cellult mniejszy, tylko cycki jak ręką odjął - jestem znowu idealnie płaska :D Również z cerą coś mi się dziać zaczyna, bo zupełnie inna mi się zrobiła w przeciągu miesiąca ( musiałam zmienić kosmetyki) , włosy się mniej przetłuszczają... no taka jakaś wolna się czuję :) Zobaczymy jak długo.

Curly 

Wysłany: Wto 18 Lis, 2014 22:08 

Idunn, a kiedy odstawiłaś? No spuszczenie powietrza z cycków i pogorszenie cery też mnie martwi :P

natalenka 

Wysłany: Wto 18 Lis, 2014 22:10 

Curly, a nie myślałaś o krążku? Może byłby ktoś, kto mógłby Ci je wysyłać?

Idunn 

Wysłany: Wto 18 Lis, 2014 22:11 

Curly, niecały miesiąc temu. No mi cera na plus poszła, bo się nie tłuści tak bardzo i ogólnie mam jakieś tam syfy, ale to bardziej z zaniedbania sprawy.

Curly 

Wysłany: Wto 18 Lis, 2014 22:18 

natalenka, nosiłam kiedyś krążki i nie odpowiadała mi ta metoda. Na razie postanowiłam odstawić hormony na kilka miesięcy

Idunn, ja teraz mam cerę bezproblemową, nie używam nawet podkładów ani pudrów.

EVI 

Wysłany: Sro 19 Lis, 2014 08:24 

Ja się długo nosiłam z decyzją o odstawieniu, ale M. mnie namówił, bo po co się truć, no i jakaś taka głowa lżejsza bez hormonów. Cycki mi spadły minimalnie, cellulit trochę, ale samopoczucie i libido +100 :) O ciąży w ogóle nie myślę, będę myśleć, jak się jakaś sytuacja przydarzy niebezpieczna..

Botica 

Wysłany: Sro 19 Lis, 2014 09:47 

Idunn napisał/a:
ogólnie maCurly, m całkiem niezłe libido

EVI napisał/a:
i libido +100

Tez sie nosze z odstawieniem, ale troche mnie ten skok libido przeraza, :lol: Dzisiaj bylismy w pracy o 11, :oops: Ale szczerze, w zeszlym tygodniu zezarlam caly listek ibupromu, doslownie codziennie budzialam sie z bolami migrenowymi. Ja dziekuje za takie cos...

Curly, Warto sprobowac, z tego co mowisz, to jest tragedia - gorzej juz chyba nie bedzie. Zwlaszcza, ze przy takich drastycznych skokach wagi mozesz sie nabawic cukrzycy jakiejs i to juz przestanie byc tylko problem estetyczny. A co bylo dokladnym powodem? Po prostu zaczelas puchnac, zwolnil Ci metabolizm, czy wlaczyl ci sie tryb odkurzacza?

Mimu 

Wysłany: Sro 19 Lis, 2014 10:54 

ja tez odstawilam tabletki, nei moge sie doczekac :D dlugo sie z tym zamiarem nosilam, ale teraz jestem zmuszona ze wzgledow zdrowotnych. plus,moze ta cala woda ze mnie zejdzie i nie bede taka napuchnieta slonica wieczorem, do tego pojawilo mi sie mnostwo pajaczkow i zylakow, moze tabletki juz nie ebda w tym pomagac... jestem ciekawa jak to bedzie z cera,wlosami, paznokciami, u mnie tabsy na pryszcze akurat chyba dobrze robily. no i ciekawa jestem, jak sie libido zmieni.

Curly 

Wysłany: Sro 19 Lis, 2014 19:29 

Botica napisał/a:
A co bylo dokladnym powodem? Po prostu zaczelas puchnac, zwolnil Ci metabolizm, czy wlaczyl ci sie tryb odkurzacza?

Tak szczerze to myślę że wszystko na raz :lol: Nie będę ukrywać że od tamtego czasu mam spust jak mój chłop ale wydaje mi się że każdy z tych czynników się przyczynił.

zed1 

Wysłany: Sro 06 Sty, 2016 14:39 

Moim sposobem na antykoncepcję są przede wszystkim tabletki. Nigdy nic innego nie stosowałam. Myślę, że to jest najbezpieczniejszy sposób, żeby nie zajść w ciążę. Tabletki używam już dobrych 5 lat, niestety nie działają one tak cudownie na moje ciało. Ginekolog już zmieniał mi kilka razy tabletki, ale i tak za każdą wymianą na inne tyje. Mój organizm coś nie może ich zaakceptować, więc muszę się już do tego przyzwyczaić. A wy jakie tabletki stosujecie? Też tak na was działają? Wiem, że niektóre kobiety nawet chudną po tabletkach. Czym to może być spowodowane?
Ostatnio zmieniony przez zed1 Sro 20 Sty, 2016 21:03, w całości zmieniany 1 raz  

Guzik 

Wysłany: Sro 06 Sty, 2016 17:58 

zed1, a jakie już brałaś?
Ogólnie są dwie przyczyny - albo zatrzymuje się woda w organizmie, albo zwiększa się apatyt. Czasem jedno i drugie.
Podobno jeśli wiele razy się nie trafiło z pigułkami warto zrobić profil hormonalny, ale nie znam szczegółów szczerze mówiąc.

magdalenkaa 

Wysłany: Wto 19 Sty, 2016 22:59 

profil hormonalny to dla naszych lekarzy zbedna rzecz. Próbują ustawic tabletki metoda prób i błedów. Jak dla mnie to jest nie do zaakceptowania. ojechałam do niemiec z koleżanka do siostry i zgubiłam blister z tabletkami. Poszłam do lekarza i dostałam Belare. Wiecie co? wkurzyłam sie bo czuje sie po niej rewelacyjnie a nie tak jak po swoich nabrzmiała i wogóle do niczego.

Odpowiedz do tematu