Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Uspokójcie mnie

Poprzedni temat «» Następny temat
Uspokójcie mnie
Autor Wiadomość
mopsik 

Wysłany: Sob 13 Lip, 2013 12:32 Uspokójcie mnie

Witam ludzie. Jestem już psychicznie wykończony. Mieliśmy z dziewczyną swój pierwszy raz i nie zabezpieczyliśmy się - wiem głupota, głupota i jeszcze raz głupota, ale cóż... Zastosowałem metodę stosunku przerwanego - wiem, to nie metoda, tylko też głupota. Penetracja nie była głęboka, bo Ją bolało.
Już następnego dnia miałem obawy, bo akurat była to końcówka cyklu, dni płodne na 100000%. Powiedziałem jej o moich obawach, ale mówiła, że to niemożliwe i wgl i żebym się nie przejmował. No powiem szczerze, że nie ciężko było wziąć sobie jej radę do serca i umierałem ze stresu. Miesiączkę miała mieć 9, ale nic nie było. Naprawdę ciężko mi opisać, jak źle przeżywałem kolejne dni, tym bardziej, że wyjechała i nie mogła zrobić testu. Dziś tj. 13, po 4 dniach, które dla mnie były jak 4 lata, dostała okresu.
Wydawać by się mogło, że wszystko OK, historia zakończyła się happy endem i niezapomnianą lekcją, jednak w moim zmęczonym mózgu, zubożonym ostatnimi przeżyciami, zaiskrzyła się głupia myśl, że to wcale ni nie znaczy. Że pomimo okresu może być w ciąży. Wiem, że to głupota, ale ja zamiast spokojnieć o chłonąć po tym wszystkim, jeszcze bardziej się zadręczam. Błagam, po prostu napiszcie, że to nie możliwe, bo tu chyba zaraz na zawał wykituje.
Ostatnio zmieniony przez Guzik Sob 13 Lip, 2013 19:31, w całości zmieniany 1 raz  

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Lip, 2013 12:34 

mopsik, niech zrobi test po dwóch tygodniach od stosunku, wyślij ją też do ginekologa, to powinno rozwiać wszelakie wątpliwości

mopsik 

Wysłany: Sob 13 Lip, 2013 12:45 

Czyli to, że dostała okresu nic nie znaczy?

m. 

Wysłany: Sob 13 Lip, 2013 12:56 

mopsik napisał/a:
Czyli to, że dostała okresu nic nie znaczy?

Znaczy, że ma krwawienie ;)
Nie wiem, krwawienie w ciąży może i bywa, sama miałam, ale ja bym raczej się nie przejmowała i optymistycznie podchodziła do sprawy ;)

Malixa 

Wysłany: Czw 07 Lis, 2013 01:22 

Podepne sie i nie bede zakladac nowego tematu bo uwazam, ze jest to bez sensu...
Chce tylko kilku slow otuchy bo mimo, ze jestem stara zaczynam swirowac. Stara i glupia to jest dobre okreslenie....
Stosunek w czasie dni plodnych, prezerwatywa byla, nie pekla bo mysle, ze bym zaowazyla, nie zsunela sie... A ja... Mam cykora, mdłosci juz 2 dzien wieczorem i zaczynam panikowac - dzisiaj powinnam dostac okres ale nie mam, cykle fakt byly nieregularne ale ostatnio jakby sie uregulowaly - do dzisiaj :/ Swiruje, ze moze czegos nie zaowazylam, moze cos bylo nie tak i nie zwrocilam uwagi. Tylko nie piszcie mi blagam, ze mam faceta zapytac bo to jednorazowe tournee bylo :/

m. 

Wysłany: Czw 07 Lis, 2013 05:35 

Nie chodzi o to, że jesteś stara i głupia tylko zwyczajnie czujesz lęk przed ciążą z kimś, z kim nie jesteś związana (nie wiem, czy dobrze zrozumiałam to "jednorazowe tournee". Twój lęk jest irracjonalny jak każdy lęk zresztą. I zwyczajnie może powodować tego typu akcje jak mdłości, wymioty, panika, zatrzymanie miesiączki.
Skoro wszystko z zabezpieczeniem było okej, to wszelkie dolegliwości i panikę łączyłabym z tym lękiem właśnie. Może takie jednorazówki nie są dla ciebie o prostu, za duże koszta emocjonalne ponosisz?
Chciałabym powiedzieć, że najlepsze co możesz zrobić, to postarać się ten lęk uspokoić, ale wiem, że to nie jest łatwe.
Myślę, że gdyby coś było nie tak z prezerwatywą z pewnością byś to zauwazyła, chyba że w grę wchodził też alkohol ;) Piszesz, że twoje cykle bywały nieregularne, może tak jest i teraz?
Trzymaj się!
Ostatnio zmieniony przez m. Czw 07 Lis, 2013 07:54, w całości zmieniany 1 raz  

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Lis, 2013 07:18 

Malixa, przy nieregularnych cyklach najgorszy jest stres - wtedy już całkiem wariują...uspokój się, nie myśl o tym to i miesiączka się pojawi :)

Guzik 

Wysłany: Czw 07 Lis, 2013 07:33 

Malixa, ja tylko dodam, ze przy nieregularnych cyklach nie masz pewnosci, ze to dni płodne były, zresztą to by trzeba dokładnie wyliczać z obserwacji :)

nie świruj!

Malixa 

Wysłany: Czw 07 Lis, 2013 12:25 

Dzieki dziewczyny :) Kochane jestescie - rzecz jasna od wczoraj mnie mdli ale piersi bola jak przed okresem, wiec chyba dobry znak...
Alkoholu nie bylo i mysle, ze bylam w miare trzezwa umyslowo heh chociaz teraz dochodze do wniosku, ze z moim mozgiem cos nie tak...
A liczyłam "mozliwosci" dni plodnych w roznych kombinacjach dlugosci cyklu i jak w pysk strzelil albo bylam chwile przed albo w trakcie...
NAjgorsze jest to, ze to "jednorazowe tournee" poczatkowo zapowiadalo sie calkiem fajnie i nawet zwiazkowo ale koles po 3 miesiacach znajomosci okazal sie totalnym dupkiem. Dzien pozniej dostalam sms, fakt nawet mily a pozniej cisza... Co mnie tez dodatkowo wyprowadzilo z rownowagi. Swoją drogą czy oni nie potrafią wprost - np :"nie chce zwiazku chce tylko sexu" ? Przeciez my tez jestesmy normalne i albo nam to odpowiada albo nie. A ten jak pieprzony gowniarz poczekał az sobie pobzyka i cisza w eterze... Dlatego napisalam jednorazowe tournee

greta 

Wysłany: Czw 07 Lis, 2013 14:11 

Test? Rozstrzygnie sprawę na dobre, c'nie? :wink:

Malixa 

Wysłany: Czw 07 Lis, 2013 18:37 

Jestem za bardzo osikana jak na razie. Cykle mam co 30 - 33 dni jest 31 moze wytrzymam do jutra :/ panika moje drugie imie :( zalamka

[ Dodano: Pią 08 Lis, 2013 12:02 ]
Wytrzymałam... 32 dc, zrobiłam test - negatywny a okresu brak

A nie.... bo sie pojawił :D W końcu!!!!

Malixa 

Wysłany: Sro 29 Kwi, 2015 12:57 

dziewczyny juz nie bede smiecic zakladajac nowy post, bo bez sensu... czy przed okresem pojawiaja sie wam uplawy lekko wodniste, koloru pomaranczowego???? ja mam tak drugi dzien i jestem w szoku bo nigdy tak nie mialam... szukalam na google i w szukajce - jedyne co znalazlam to, to, ze moga sie pojawic ale ze to moj pierwszy raz to jestem w lekkim szoku...
wyczytalam tez ze pojawiaja sie w ciazy , jednak podejrzewam ze rozrozniam okres od plamienia w poprzednim cyklu i miesiaczke mialam mniej obfita niz zwykle co prawda ale i tak miesiaczkę 29 marca. Po tym czasie ( w tym cyklu kwietniowym) nie wspolzylismy wiec zapewne bym zauwazyla hahaha :) taki sluz u was w ogole wystepuje? co moze byc przyczyna ? do gina umowiona jestem na 12 maja wiec jakby troszke czasu mam...

Botica 

Wysłany: Sro 29 Kwi, 2015 13:26 

Malixa, Ja stawiam na dwie rzeczy:
1. Poczatek miesiaczki - krwawienie sie rozkreca i jutro / pojutrze przyjdzie normalny okres.
2. Infekcja bakteryjna. Nie masz jakis innych objawow typu pieczenie lub bol?

Obie te rzeczy nie maja wiele wspolnego z ciaza. JEsli to infekcja to gin to rozwiaze na stowe, ale moim zdaniem nie masz zadnych powodow do niepokoju.

Juliette 

Wysłany: Sro 29 Kwi, 2015 14:04 

Malixa napisał/a:
czy przed okresem pojawiaja sie wam uplawy lekko wodniste, koloru pomaranczowego????

Moim zdaniem to nie koniecznie w tym wypadku upławy tylko plamienia przedmiesiączkowe czyli krwawienie się rozkręcić może, też tak mam często krótko przed okresem. U mnie jest różnie: raz się długo okres rozkręca, plamienie pojawia się dwa dni przed a czasami okres przychodzi nagle w nocy i nie ma szans na wkładkę, od razu tampon super rozmiaru. Także cierpliwości troszkę...
" Niech żyją szaleńcy. Nieprzystosowani. Buntownicy. Możecie ich cytować, nie zgadzać się z nimi, gloryfikować ich lub oczerniać. Nie możecie tylko jednego: ignorować ich. Ponieważ to oni są motorem zmian. Oni popyjachą naprzód ludzkość. I choć wielu uzna ich za wariatów, my dostrzeżemy w nich geniuszy. Ponieważ tylko ludzie wystarczająco szaleni, by przypuszczać, że mogą zmieniać świat, naprawdę go zmieniają".

Malixa 

Wysłany: Czw 30 Kwi, 2015 21:52 

dziekuje dziewczyny ... przyszedl w koncu choc i tak gina wypytam o ten dziwny śluz... moze to przez zmiane dawki hormonu tarczycowego na wyzsza a moze sie starzeje :) dzieki raz jeszcze

[ Dodano: Pią 01 Maj, 2015 02:25 ]
zastanawia mnie tylko jedno... miesiaczka rozhulala sie na poczatku (kilka godzin ) i juz jest skapa, czytalam, ze w trakcie menstruacji nie powinno byc jasnej krwi. mozecie mi powiedziec dlaczego?

Odpowiedz do tematu