Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

wady budowy macicy

Poprzedni temat «» Następny temat
wady budowy macicy
Autor Wiadomość
desiree 

Wysłany: Pią 08 Wrz, 2017 12:12 wady budowy macicy

Hej hej. Nie znalazłam tutaj takiego wątku, więc otworzyłam nowy, jak coś, to poproszę o scalenie albo coś.

Byłam jakiś czas temu na usg jamy brzusznej i lekarz przypadkowo odkrył, że mam macicę dwurożną. Zdziwiło mnie to, bo nigdy żaden ginekolog mi o tym nie wspomniał, a usg dopochwowe, a także zwykłe miałam robione wieeeele razy i nikt nigdy czegoś takiego nie stwierdził. Do gina jeszcze z tym nie poszłam, bo nie mam tu w Olsztynie żadnego zaufanego.. Jednak chciałam zapytać, czy ktoś boryka się z czymś w tym stylu i jakie są lub mogą być tego konsekwencje. Słyszałam, że może być problem w ciąży, ale o tym na razie nie myślę. Bardziej się zastanawiam, czy to może wpływać na moje bolesne miesiączki. Wizja kolejnej operacji trochę mnie przeraża, ale bóle są nie do wytrzymania i leki mi nie pomagają. Jak ktoś coś wie na ten temat, to proszę o wypowiedź, zanim do tego gina się wybiorę. Nie chcę czytać rad z internetów, bo prędzej osiwieję, niż się czegoś rzeczowego dowiem, a przyznam, że teraz mi się to przypomniało i trochę się boję.

Odpowiedz do tematu