Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Yasminelle

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Justyce
Nie 26 Gru, 2010 23:01
Yasminelle
Autor Wiadomość
Aguu 

Wysłany: Wto 17 Cze, 2008 09:42 

Działają.
Każdy organizm reaguje inaczej, jedni mają plamienia, inni nudności, inni i to i to a inni nic.

magribi 

Wysłany: Wto 17 Cze, 2008 10:23 

majlenka napisał/a:
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie. większość z Was pisze, że miała plamienie podczas brania tabsletek, ja takiego plamienia nie miałam i okres pojawił mi sie normalny, może troszke mniej obfity. czy to znaczy, że te tabletki na mnie nie działają skoro organizm wsumie nic nie reagował??

gdyby istniała możliwość, że tabletki by na jednych działały na innych nie chyba lekarz musiałby Cie o tym poinformować.
Jeśli prawidłowo zażywasz tab jesteś zabezpieczona :)

majlenka
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Cze, 2008 11:56 

czy to , że miała lekkie rozwolnienie w godzinach ranny prze pare dni przy łykaniu tabletek o 22 może obniżyć działanie tabletek?

Aguu 

Wysłany: Wto 17 Cze, 2008 12:05 

Nie.

magribi 

Wysłany: Wto 17 Cze, 2008 12:05 

22-23; 23-23; 24-01;, 01-02...
1 2 3 4...
proszę, poczytaj trochę - ulotka, forum...

kinkazu
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Cze, 2008 08:04 

Hej, to znowu ja i moje problemy z cerą. Zaczynam 3 opakowanie Yasminelle. Krosty znikają na rzecz pojawienia się mnóstwa wągrów - takiej kaszki na dekolcie i plecach. Czy uważacie to za dobry objaw - pryszcze zmierzają ku końcowi, czy wręcz przeciwnie - cera dalej popaprana? Czy któraś z was miała taki przebieg trądziku sposodowanego yasminelle i czy skończyło się zmianą tabletek?

foxy
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Cze, 2008 12:09 

kinkazu, ja bym poczekala, co bedzie dalej.
Mialam tak przy novynette, straszny wysyp pryszczy na plecach, normalnie tragedia- same biale krosty, potem wagry... Tez zastanawialam sie na zmiana tabletek, ale zaczelam brac bratek w tabletkach i wszystko przeszlo. Sprobuj moze z bratkiem.

hope88 

Wysłany: Czw 19 Cze, 2008 12:19 

przeczekaj jeszcze to opakowanie może sie wszystko unormuje ja przy novynette podobnie jak chadalusia miałam problemy tyle ze z wysypem na twarzy później sie uspokoiło

olka1986
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Cze, 2008 17:03 

czy ktoś może mi coś powiedzieć na ten tema biorę tabletki yasminelle już ponad rok zawsze wszystko było ze mną dobrze czasami od czasu do czasu jedynie powiła sie jakaś taka ciemniejsza wydzielina brązowawa ale to tylko jeden dzięń i koniec. a teraz to co sie dzieje to wogole nie wiem co to ma oznaczać najpierw od jakichś dwóch miesięcy krwawiłam po samym stosunku i tak było za każdym razem ale potem następnego dnia to ustawało nawet w ciągu poru godzin. ale teraz od 3 dni normalnie krwawię i to już nawet nie miałam stosunku najpierwej wydzielina ta była tylko taka brązowawa ale teraz dzisiaj już czwartego dnia jest to normalne krew, boli mnie brzuch i wgole czuje sie tak jakbym miała normalny okres ciągle biorę tabletki a przerwę mam zacząć dopiero od następnego czwartku właśnie na okres;( nie wiem co mam robić to znaczy cholernie boje sie ze to może być ciąża nawet oprócz zaniku okresu nie wiem jakie są inne objawy ciąży ;((( ostatnio okres miałam normalnie ale już jestem tak zdenerwowana ze nie wiem co mam myśleć boje sie iść kupić test ciążowy;(((

hope88 

Wysłany: Pią 20 Cze, 2008 18:36 

skoro wcześniej już plamiłaś na brązowo (mimo brania od raku tabletek) to powinnaś była skonsultować to z lekarzem. teraz udaj sie do niego jak najszybciej. nikt niestety nie wywróży co to może być

foxy
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Cze, 2008 12:36 

olka1986, plamienia sie zdarzaja, jednak jezeli pojawiaja sie one czesto i trwaja dlugo, to warto to skonsultowac z lekarzem. Szanse na ciaze sa nikle, jezeli prawidlowo bralas tabletki i uwazalas na leki, biegunke, wymioty etc...
olka1986 napisał/a:
boje sie iść kupić test ciążowy;(((

dlaczego ? przeciez to nie zaden powod do wstydu. idziesz do apteki i kupujesz i po sprawie.

hope88 

Wysłany: Sob 21 Cze, 2008 13:35 

olka1986 mnie kiedyś też było wstyd iść po test (co prawda byłam raz) ale nie mogłam się przełamać. uważałam ze to straszny wstyd i ogóle. a gdy już poszłam to pani w aptece gdy go sprzedawała to nawet na mnie nie spojrzała.
dla nich to codzienność sprzedawanie testów więc głowa do góry

aga
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Cze, 2008 13:51 

plamienie po stosunku moze byc objawem nadzerki, ja tak mialam, czasem nawet baaardzo obfite....

kinkazu
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Cze, 2008 09:47 

No nie mogę! Nie mogę, nie mogę nie mogę! Już cieszyłam się, że pryszcze zmierzają ku końcowi, aż tu wczoraj poszłam na impreze i dzisiaj rano obudziłam się z jakimiś pięcioma dorodnymi krostami na karku i tuż przy pupie. chyba oszaleję. Kochane forumowiczki, idę w piątek do gina. to będzie jakaś 14 tabletka z opakowania i chyba poproszę panią doktor o Yasmin. Przy Yasminie pryszczy nie było, a tu lato w pełni, za miesiąc jadę do PAryża, chcę być piękna, nie chcę pryszczy! Pryszczom na Wieży Eiffla mówię nie! Już mi trochę odwala, ale dłużej nie wyrobię. Chyba Yasminelle są dla mnie za słabe bo okresy przy nich są długie i obfite. przez ostatni i pierwszy tydzień cyklu cera się poprawia, a przez 2 środkowe pogarsza. I to z dnia na dzień!

karolka 

Wysłany: Nie 22 Cze, 2008 10:13 

kinkazu, ale spróbowałaś Bratku w tabletkach, bo chadalusia i hope 88 - miały problem taki sam - jak Twój i stosowały bratek, aż w końcu objawy ustąpiły. Niestety każdy organizm jest inny.

Ja przy novenette miałam ten sam problem, a zmiana na yasmin nie pomogła. Dopiero leczenie przez dermatologa pomogło, ale ile się namęczyłam to moje, więc świetnie rozumiem Twoje nastawienie do tego.

Jeśli chcesz, zmień - ale nie możesz się nastawiać, że zmiana tabletek wszystko załatwi od zaraz.

Jeśli nie będzie lepiej, wybierz się koniecznie do dermatologa.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi