Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

zapomniana i zwymiotowana tabletka...

Poprzedni temat «» Następny temat
zapomniana i zwymiotowana tabletka...
Autor Wiadomość
natalenka 

Wysłany: Sob 20 Gru, 2014 18:04 

Ja bym ją potraktowała jako placebo, czyli dobierasz 3 kolejne placebo i rozpoczynasz nowy cykl.

Guzik 

Wysłany: Sob 20 Gru, 2014 23:04 

Dokładnie tak, jak pisze natalenka.

anika2804 

Wysłany: Nie 16 Sie, 2015 12:49 

Witam serdecznie, bardzo proszę o odpowiedź na moje pytanie, bo z nerwów już nie rozumiem co czytam na forum czy w ulotce :) wczoraj po ok godzinach od wzięcia tabletki Yaz (dokładnie była to 12 tabletka) zwymiotowałam niestety po alkoholu i jak rano sobie to uświadomiłam to po ok 13 godzinach wzięłam kolejną z tego samego opakowania bo nie mam rezerwowego opakowania. Jestem zestresowana bo uprawiałam w nocy seks z chłopakiem... Teraz normalnie brać dalej tabletki i po prostu nowe opakowanie zacznę dzień wcześniej? I czy wszystko jest ok? Proszę o odpowiedź Was bo jesteście mądrzejsze w tych kwestiach :)

Guzik 

Wysłany: Nie 16 Sie, 2015 12:58 

anika2804, po ilu godzinach zwymiotowałaś? 13 godzin to od wymiotów?
Ogólnie to postąpiłaś w porządku.

anika2804 

Wysłany: Nie 16 Sie, 2015 15:20 

Zwymiotowałam po 3 godzinach od zażycia tabletki, a nową wzięłam po 13 godzinach od czasu kiedy wzięłam tą poprzednią, którą zwróciłam. Mam nadzieję, że jasno teraz wyjaśniłam :D

Guzik 

Wysłany: Nie 16 Sie, 2015 15:32 

wszystko w porządku, bierz dalej tabletki o tej samej porze, po prostu będziesz miała 1 dzień krótszy cykl pigułkowy :)

anika2804 

Wysłany: Nie 16 Sie, 2015 16:01 

Dziękuję Ci ślicznie :) a ten stosunek był bezpieczny mimo tego wszystkiego, i nie muszę panikować?

Guzik 

Wysłany: Nie 16 Sie, 2015 16:06 

tak, wszystko ok.

anika2804 

Wysłany: Pon 17 Sie, 2015 00:53 

A jeszcze jedno pytanie chodzi mi po głowie: czy mam wziąć 4 placebo czy może 3, skoro różowych wezmę 23?

Guzik 

Wysłany: Pon 17 Sie, 2015 06:21 

anika2804, 4.

emciq18 

Wysłany: Pią 18 Wrz, 2015 08:24 

Witam,to mój pierwszy post, dlatego przepraszam jeśli umieszczam to w złym temacie :) Biorę od roku tabletki bonadea, zawsze pilnuje godziny przyjęcia tabletki. Ostatnią tabletkę przyjęłam 9.09, 7 dni przerwy było, krwawienie z odstawienia też wystąpiło. Problem w tym,ze przerwa się przedłużyła o 1 dzień, przez mój nagły wyjazd. Pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło. pierwszą tabletkę z nowego opakowania powinnam przyjąć 17.09 Jeżeli zacznę brać tabletki od 2 dnia i zastosuje dodatkowe zabezpieczenie w 1 tygodniu zażywania tabletek powinno być dobrze ? bardzo proszę o radę z góry dziękuje i pozdrawiam :)

Szczęściara 

Wysłany: Pią 18 Wrz, 2015 09:25 

emciq18, koniecznie musisz się zabezpieczać przez 1. tydzień. Później będzie już okej. Jednak wydłużenie przerwy jest najgorszą z możliwych opcji przy zapomnieniu tabletki. Musisz wziąć pod uwagę, że przerwa była niezabezpieczona i jeśli w jej trakcie uprawiałaś seks, to powinnaś po dwóch tygodniach zrobić test ciążowy.

oluchna19 

Wysłany: Nie 11 Gru, 2016 16:26 

Hej! Mam do was dziewczyny pytanie - wzielam tabletke anty o stalej porze, jak codzien. Po chwili popedzilo mnie do kibelka, niby norma, wszystko ze tak napisze TWARDE a pod koniec takie luzniejsze... tabletke anty wzielam jakies 30 minut predzej. Powinnam brac jeszcze jedna? Nie chce zeby wyszlo, ze tabletka jest pominieta.

Botica 

Wysłany: Nie 11 Gru, 2016 16:28 

oluchna19, 7 lat na forum i z takim pytaniem? :> Nie, nie powinnas brac kolejnej ,wszytsko okay.

oluchna19 

Wysłany: Sob 14 Sty, 2017 23:42 

Czesc dziewczyny! NAMOTALAM!! w srode w pracy bylam 14 godz. Ze zmeczenia zjadlam tanletke o stalej porze a pozniej o 20 cos sobie ubzduralam i nie sprawdzajac zjadlam tabletke z czwartku. Wyszlo se zjadlam 2 tabletki jednego dnia. Jak zawsze opakowanie konczylam w piatek i pozniej nowe po przerwie zaczynalam w sobote to teraz wszystko mi sie przesunelo o keden dzien do tylu. Nie wiem czy do rze licze ale skoro tak wzielam tabletke to na to wychodzi. Przerwa mi sie zaczela juz w piatek no opakowanie skonczylam w czwartek (po tym zapomnieniu tabletki) i teraz pyta je: moge rozpoczac nowe opakowanie teraz w poniedzialek? Wychodzi ze poniedzialek jest 4 dniem przerwy. Mozna tak?

Odpowiedz do tematu