Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

zapomniana tabletka w III tygodniu

Poprzedni temat «» Następny temat
zapomniana tabletka w III tygodniu
Autor Wiadomość
akto
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Gru, 2006 09:10 

wiecie co zwariować można....

skąpe plamienie - ciążą??
zbyt obfite krwawienie - ciąża??
brak krwawienia - ciąża??
dziwny sluz - ciąża??
plamienie, mimo przyjmowania pigułek - ciążą??
dziwny kolor/konsystencja - ciąża??

ludzie opanujcie się, jak nie jestescie pewni/pewne tego czy to nie ciąża to w dniu spodziewanego krwawienia najlepiej jest zrobic test ciązowy, a nie pytać po raz setny na forum, my możemy powróżyć z fusów, postawić tarota, albo zajrzeć do szklanej kuli ale to na prawde NIC NIE DA!!!

Pianka
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Gru, 2006 13:49 

dziękuję za odpowiedzi.
akto, pamiętaj, że Ty wiesz dużo na temat antykoncepcji - ja nie. Rozumiem, że denerwuje Cię, gdy ktoś stawia głupie pytanie, pamiętaj jednak, że dla mnie ono nie jest głupie. Nigdy nie byłam w takiej sytuacji - nigdy nie bałam się, że jestem w ciąży. To mnie stresuje, nawet bardzo. Odpowiedzi osób takich, jak Ty - znających się na temacie są dla mnie okropnie ważne. Dlatego jeszcze raz dziękuję.

Justyce 

Wysłany: Sob 09 Gru, 2006 20:07 

Pianka, a test w końcu zrobiłaś?

-----------------------------------------

Pianka
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Gru, 2006 21:10 

test zamierzam zrobić, gdy 2 stycznia nie będę miała okresu. Przestałam już tak ostro świrować, postanowiłam przestać ciągle o tym myśleć aż do dnia po Nowym Roku. Napiszę Wam wtedy co i jak. Jeszcze raz przepraszam, jeśli kogoś wkurzyłam.

Justyce 

Wysłany: Sob 09 Gru, 2006 21:12 

Ok, trzymam kciuki :)

-----------------------------------------

akto
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Gru, 2006 09:13 

Pianka a czemu nie zrobisz go od razu????

eklerka 

Wysłany: Nie 10 Gru, 2006 09:37 

ech,a ja musze przyznac,ze troche to rozumiem :oops: kiedys pare lat temu, w poczatkowych okresach brania tabletek mialam taka schize i bylam tak znerwicowana,ze o niczym innym nie myslalam i plakalam po nocach..w koncu przyjaciolka mi test kupowala, ale trwalo to dobrych pare dni zanim sie zebralam,zeby go zrobic...ech,admin powinien inny przyklad dawac :roll:

Rosemary 

Wysłany: Nie 10 Gru, 2006 09:56 

Heh, to ja miałam zazwyczaj odwrotnie: kupowałam test i nie mogłam się doczekać do rana, żeby go wykonać. Raz zrobiłam od razu po powrocie i się schizowałam potem, że jest niemiarodajny, bo nie zrobiłam go z rana ;)

Foto jak malowane

destiny 

Wysłany: Sro 13 Gru, 2006 00:52 

Rosemary napisał/a:
Raz zrobiłam od razu po powrocie i się schizowałam potem, że jest niemiarodajny, bo nie zrobiłam go z rana ;)

ja raz czekalam do rana, a rano bylam tak zaspana ze po przebudzeniu poszlam sie wysikac od razu, zapominajac zeby zostawic kilka kropel dla testu :lol:

Pianka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 01 Sty, 2007 16:48 

Cześć! Dostałam okres, nie jakieś tam plamienie, tylko okres, normalny. Odetchnęłam z ulgą, że wchodzę w ten nowy rok bezdzietnie :wink: Mam nauczkę na przyszłość.
Dziękuję za fachowe rady i podtrzymywanie na duchu.
Moderatora prosze o zmianę tematu z "ręce mi się trzęsą" na bardziej pasujący, np. zapomniana tabletka w III tygodniu. Łatwiej będzie innym korzystać z szukajki.
Jeszcze raz dziękuję!

destiny 

Wysłany: Pon 01 Sty, 2007 18:51 

na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo gratuluje :mrgreen:
no i chyba wszyscy wiemy jakie masz pianka postanowienie noworoczne? zanim zacznie sie dziac - pomysl. :mrgreen:

Kati 

Wysłany: Wto 02 Sty, 2007 17:01 

gratulejszyn :P :P

rholna
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Sty, 2007 17:13 

Prośbę spełniam - bo juz chciałam polecić Clonazepam (ups, Ty niedobra lekomanko....)

karolina9999
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Kwi, 2009 11:16 

hej, mam dosyć podobny problem, zapomniałam 13 tabletki i tego dnia kochałam się... następne brałam normalnie i po paru dniach zobaczyłam dopiero że zapomniałam tej 13... nie zrobiłam przerwy między opakowaniami bo musiałam iść do ginekologa odnośnie jakiegoś uczulenia które mi się pojawiło. przy końcu trzeciego tygodnia czułam normalne objawy przed krwawieniem- ból brzucha, odrobinkę piersi. czy myslicie ze wszystko jest ok?

Czarownica 

Wysłany: Pią 17 Kwi, 2009 15:08 

Cytat:
Pominięta 1 tabletka w drugim tygodniu
Powinna Pani przyjąć pominiętą tabletkę tak szybko, jak to możliwe, nawet jeśli oznacza to jednoczesne przyjęcie dwóch tabletek, a kolejne zażywać o stałej porze.
Skuteczność antykoncepcyjna preparatu jest zachowana i nie trzeba stosować dodatkowych metod zapobiegania ciąży.

Wszystko jest w ulotce

Odpowiedz do tematu