Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Zmiana pigułek

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana pigułek
Autor Wiadomość
dreamy 

Wysłany: Sob 31 Paź, 2015 20:37 

Botica napisał/a:
dreamy, Moim zdaniem nie powinnas. Nie mozesz wziac w pierwszym dniu krawawienia?

niestety trochę przespałam i jestem już po okresie..

anecia-por@wp.p 

Wysłany: Czw 19 Lis, 2015 13:19 

[tresc postu usunieta przez moderatora]
Sprzedaz lekow na recepte jest nielegalna.
Ostatnio zmieniony przez Botica Czw 19 Lis, 2015 13:24, w całości zmieniany 1 raz  

Botica 

Wysłany: Czw 19 Lis, 2015 13:25 

anecia-por@wp.p, Tableki, ktorych nie zuzyjesz mozesz oddac w aptece do utylizacji.

anecia-por@wp.p 

Wysłany: Czw 19 Lis, 2015 13:28 

dziękuję za info, już mnie to denerwuje, że ciągle moja lekarka nie może trafić w te właściwe, chyba pora zmienić lekarza a nie tabletki !!!

Patka Emka 

Wysłany: Wto 01 Mar, 2016 14:01 

Zmiana z diane na ovulastan bez przerwy?
Ovulastan to odpowiednik mercilonu?

Guzik 

Wysłany: Sro 02 Mar, 2016 09:27 

Patka Emka, tak i tak :)

Morena 

Wysłany: Nie 06 Lis, 2016 15:25 

Hej,

mam pytanie dotyczące przejścia z Evry na Belarę. Do tej pory używałam Lisvy, ale je wycofano i awaryjnie wzięłam jedno opakowanie Evry, które właśnie kończę i moja gin przepisała mi Belarę. Czytałam mnóstwo porad dotyczących zmiany metody antykoncepcji, ale wciąż nie jestem pewna... Wiem, że przy przejściu z mniejszej dawki na większą, można zastosować wszystkie trzy warianty. Przy czym nie wiem, jak mam porównywać Evrę z Belarą... Moja pani doktor powiedziała, że mam zrobić normalnie 7 dni przerwy i zacząć opakowanie Belary. Czy słusznie? W ulotce Belary, którą znalazłam w internecie (jeszcze nie wykupiłam recepty) przeczytałam informację "Zmiana ze stosowania innego złożonego hormonalnego środka antykoncepcyjnego. Pacjentka powinna rozpocząć stosowanie preparatu w 1. dniu po zakończeniu okresu przerwy w stosowaniu tabletek lub okresu przyjmowania tabletek placebo uprzednio stosowanego złożonego hormonalnego środka antykoncepcyjnego." Pytanie czy tak samo jest w przypadku plastrów? I czy ciągłość w antykoncepcji będzie zachowana?

Botica 

Wysłany: Nie 06 Lis, 2016 15:57 

Morena, Ja bym wziela pofilaktycznie w pierwszym dniu krawienie. Mysle, ze slusznie masz objawy jak porownac te dwa srodki. Pierwszy dzien przerwy jest najbezpieczniejszy.

Odpowiedz do tematu