Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Zsuniięta prezerwatywa i Escapelle przepisane mimo wszystko

Poprzedni temat «» Następny temat
Zsuniięta prezerwatywa i Escapelle przepisane mimo wszystko
Autor Wiadomość
ariane 

Wysłany: Sob 14 Cze, 2014 20:44 

Z moim dzieckiem test mi wyszedl 5 dni przed spodziewana miesiączka a 12 dni po stosunku

Zielona 

Wysłany: Sob 14 Cze, 2014 21:03 

Jasne, tylko wiesz, raz wyjdzie szybciej raz później

ariane 

Wysłany: Pon 16 Cze, 2014 15:37 

A czy beta hcg 10 dni po stosunku będzie wiarygodna ?

[ Dodano: Pon 16 Cze, 2014 17:46 ]
Zrobilam dzisiaj betę Hcg wynik <0,100 ujemny . Zastanawia mnie jedno lekarz o którego bylam . Informowal mnie ze test jest wiarygodny po 10 dniach wręcz powiedział mi kiedy zrobilam po 9 proszę powtórzyć po jutrze i radzilbym zapomniec o sprawie . Dzisiaj kiedy po 10 dniach zrobilam beta HCG wynik mam taki jak wyżej. Zapytalam lekarza czy test mam powtórzyć otrzymalam odpowiedz " na razie nie . " i o co tu chodzi . To który test jest wiarygodny . Mam za jakiś czas powtórzyć ta betę HCG ? Czy mogę juz sie nie martwic

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Cze, 2014 19:59 

ariane, ja bym się nie martwiła na chwile obecną :)

ariane 

Wysłany: Pon 16 Cze, 2014 20:20 

Acha...

Botica 

Wysłany: Wto 17 Cze, 2014 10:39 

ariane, Wierzysz lekarzowi po studiach, specjalizacji i wielu latach dowiadczenia w ginekologii czy babom z internetu?

ariane 

Wysłany: Wto 17 Cze, 2014 13:49 

Ja wszystko rozumiem ale jest jedna rzecz której nie kumam ... Mój lekarz twierdzi ze test po 10 dniach od stosunku jest wiarygodny ok zależy jaka czulosc . To w takim razie ... To badanie beta hcg które wykonalam daje jakas wiarygodność ? Czy o kant pupy za przeproszeniem . Czy beta hcg po 10 dniach od stosunku jest wiarygodna ? Czy nie ... Ile jeszcze zrobić tych testów żeby mieć pewność . Teraz po tej tabletce to ja juz w ogóle nie wiem kiedy dostane miesiączkę planowany dzien to ta niedziela . A ostatnia miesiączkę mialam 25 maja

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Cze, 2014 14:42 

ariane, ale dziewczyny już wspominały, że to zależy ile hormonu ciążowego masz w danym dniu w organizmie. Niestety nie ma identycznych ciąż i jest to sprawa indywidualna. najrozsądniej nie robić zbyt wcześnie testów bo później masz taki problem jak teraz, że w końcu nie wiesz czy to wiarygodne bo o jeden dzień wcześniej poszłaś na pobranie...
Poza tym po escapelle nie spodziewałabym się terminowo miesiączki, dlatego nie denerwuj się jak nie dostaniesz w niedzielę.

ariane 

Wysłany: Wto 17 Cze, 2014 17:15 

Dziewczyny od godziny mam brązowe plamienia . Hmm wiec albo to plamie,ia po Escapelle albo miesiączka tydzień wcześniej ?.

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Cze, 2014 18:42 

ariane, dokładnie tak jak piszesz.

ariane 

Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 15:18 

Już daaaawno nie miałam tak bolesnej miesiączki ... Bo to chyba jednak miesiączka od rana żyje na no-spie . Fakt jest jeden niech mój post będzie lekcja dla wszystkich tych .. Które zbyt wcześnie robia testy a oczekują wiarygodności. Nie ma takiej możliwości . Co to da jak zrobisz wcześniej test ? Jak za doslownie chwile myslisz " kurde ale czy ten wynik jest wiarygodny ? Moze wejdę na forum .. Zapytam " Ja tak trafilam tutaj i ... Co napsułam krwi sobie i dziewczynom ba forum . Moja rada zaczekać do tych 14 dni zrobić test ... I mieć pewność a jeszcze lepiej badanie krwi beta hcg . Dziekuje za pomoc .., za mile slowa za lekccje , wsparcie . :oops:

Odpowiedz do tematu